Poprawa oceny

Jestem nieśmiałą szesnastolatką o bujnych kształtach i długich kasztanowych włosach. Zawsze marzyłam o wielkiej przygodzie , ale nie spodziewałam się czegoś takiego.

Razem z moją klasą pojechaliśmy na wycieczkę w góry. Opiekę nad nami sprawowali nasza wychowawczyni i jeden z wuefistów, który od tygodnia był w naszej szkole na zastępstwie. Był on bardzo przystojny i dobrze zbudowany , niestety nie uczył on w mojej klasie.

Pierwszego dnia wycieczki poszliśmy na skałki. Ubrałam się trochę nieodpowiednio, ponieważ założylam na siebie czarny croptop i jeansowe krótkie spodenki, wiec widoczny był brzuch i pośladki. Jak widać nauczycielowi się to spodobało. Już od wyjścia z hotelu się na mnie gapił. Gdy dotarliśmy na miejsce, zawołał mnie i zaczął zakładać na mnie szelki do wspinaczki.
- Jak co na imię?- zapytał.
-Ania- odpowiedziałam lekko speszona.
Zaczęłam bawic się sznurkiem, gdy jedo ręka zjechała na moje krocze powoli się przesuwając.
- Sprawdzę czy szelki dobrze się trzymają.
Zaczął naciskac palcem na moją kobiecosc, a ja czułam się strasznie zażenowania, ale nie ukrywam podobało mi się to.
Gdy skończył , miałam mokro jak nigdy w życiu, więc zrezygnowałam ze wspinania się . Jak sie okazalo bylo to zadanie na ocene.
- Jeżeli chcesz poprawić ocenę, zgłoś się do mojego pokoju po powrocie- powiedział spokojnie i szepnął mi do ucha- tylko ubierz coś ładnego.

Trochę bałam się planów trenera,ale głównie byłam podniecona, bo strasznie mi się podobał. Wiem ze to nieodpowiednie ale przeciez musze jakos nadrobic ocene.
Od razu po powrocie przebrałam się w czarną spódniczkę kończącą sie wraz z moimi pośladkami i obisłą prześwitującą bluzeczkę.
Podbiegłam pod pokuj nauczyciela i poczułam strach. Zapukałam cicho. Po paru sekundach trener otworzył drzwi i zaprosił mnie do środka.
-Stań na środku pokoju i wykonaj skłon- zamknął drzwi na klucz i podszedł do mnie a ja wykonałam jego polecenie-musisz sie bardziej przyłożyć.
Zaczął sunąć ręką wzdłuż mojej nogi aż dotarł do moich majtek. Lekko zataczał na nich malutkie kółeczka i pochylił mnie mocniej do ziemi przystawiając swojego penisa do moich pośladków.
- A teraz połóż się na łóżku i wykonaj świece a później nożyce.
Zrobiłam co kazał i od razu moja spódniczka odsłoniła moje majtki. Wykonywałam nożyce gdy nauczyciel się rozebrał i kazał zrobić to samo nie zmieniając pozycji. Wykonałam polecenie czując olbrzymie podniecenie i mokrość w dolnych partiach.
-A teraz pochyle sie nad toba i sprawdze prawidłowość pozycji.
Jak powiedzial tak zrobil i po chwili zdjął mój stanik i.zaczął ssać moje sutki a ja cicho pojękiwałam. Podniósł moje rece nad głowe a ja poczulam jego czlonka na udzie. Zjechał ręką na dól i powoli włożył palec do mojej pochwyi zaczął nim energicznie ruszać. Rozkoszowałam sie tym uczuciem gdy nagle palec został zastąpiony czymś masywniejszym. Zaczął powoli wchodzić i wychodzić swoim penisem. Jęczałam a on zaczął to robić coraz szybcie i szybciej i gdy juz nie mogłam wytrzymac krzyknęłam głośno i doszłam a on zaraz po mnie i opadł koło mnie mówiąc:
-Należy się szóstka , Aniu.

Czy możesz skomentować to opowiadanie :)

kaczagugudnia 2016-11-21 07:20:38.

I to już? To był sms i omyłkowo zamieściłaś go tu zamiast wysłać? Kierunek poprawny, tylko rozbuduj akcję. I uważaj na ortografię. Ten "pokuj" rozwalił mnie na maksa. Na następną wycieczkę klasową weźcie polonistę... albo polonistkę...

466165dnia 2016-11-21 23:33:47.

Nie umiesz pisać, więc nie pisz: miałko, nijako, żenująco stylistycznie i tragicznie ortograficznie.

Rrrtttyyy176dnia 2016-11-23 16:48:55.

Niestety niezbyt ciekawe i nieprzyjemne w czytaniu

sexy lasiadnia 2017-02-25 23:40:35.

Kurwa dziecko wez nie naucz pisac. To ani troche podniecajace nie bylo!

Prosimy o nie dodawanie w komentarzach danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Poprawa oceny"

(pole wymagane)

Dodał/a: Rrrtttyyy176 w dniu 20-11-2016 - czytano 14809 razy.