przebieranko. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "przebieranko"

Zabawy chłopaków - część 3

Dzisiejsze opowiadanie będzie trochę inne. Od tamtych wydarzeń minęło trochę czasu. Zabawialiśmy się często w pokoju, ale ja chciałem podniety w innych miejscach. Na zajęcia często ubierałem damską bieliznę. Miałem jej już kilkanaście sztuk. Nie tylko wycięte, koronkowe i seksowne. Często ubierałem zwykłe, ale dopasowane. Chciałem jednak spróbować seksu na świeżym powietrzu. Mimo, że park był niedaleko nie było to łatwe - w około  (...)

Twinks - w domu

Poprzednia noc w namiocie była bardzo przyjemna. Nad ranem zbudziliśmy się ze stojącymi ptaszkami. Uśmiechnęliśmy się do siebie i powiedziałem: "Zaczekaj, zrobimy to w domu". Wyszliśmy z namiotu i poszliśmy do domu. Rodziców oczywiście już nie było a na stole czekało śniadanie - parówki i chleb tostowy. "Mmmm, kiełbaska" zamruczał kuzyn, choć miał na myśli coś innego. Zaprowadziłem go do sypialni rodziców. Stanęliśmy przed dużym  (...)

Majteczki z dziewczyną

Ściągnąłem majteczki, usiadłem na kanapie i podciągnąłem spódniczkę. Naciągnąłem majteczki na sztywnego kutasa a ona na mnie usiadła. Ja w jej ciuszkach, a ona cała naga. Skakała po mnie, jej piersi bujały się w górę i w dół. Krzyczała mocno. Przytuliła się i pocierała sutkami w rytm. Po chwili przyciąngąłem ją mocno w dół i wystrzeliłem. Siedzieliśmy tak jeszcze przez parę minut całując się i przytulając (...)