Przyłapani podczas seksu z synem

Cześć. Jestem 43letnia żoną i matką 19letniego syna. Od około pół roku smakujemy z synem zakazanego owocu regularnie w ukryciu przed światem i nie interesuje mnie zdanie tych co zaczną negatywnie komentować to co robię z synem po przeczytaniu tego opowiadania. Cudnie nam razem w łóżku i oboje chcemy tej rozkoszy więc ja nic złego w tym nie widzę ale do sedna.
Jednego weekendu pojechałam z synem do mojej mamy czyli jego babci zrobić wiosenne porządki na działce bo ona sama już nie jest w stanie z racji choroby. Był to ciepły dzień dlatego moja mama chwilę z nami posiedziała i później odwiozłam ją do jej mieszkania w bloku. Gdy wróciłam syn robił nadal swoje i zapytałam go czy chce kawę bo idę sobie zrobić. Zanim mój ojciec zmarł kupił przyczepę campingową którą postawił na terenie swojej działki. Jest dość duża ale wygoda spora bo wszystko pod ręką. Widziałam przez otwarte drzwi z wewnątrz przyczepy, że syn zdjął koszulkę i to wystarczyło by do głowy przychodziły zboczone myśli. Zdjęłam również bluzkę ale i spodenki z siebie będąc w samej bieliźnie po czym usiadłam na skromnym łóżku który tam był i go zawołałam na kawę. Przyszedł i szeroko się uśmiechnął widząc mnie tylko w bieliźnie. Podszedł do mnie i powiedziałam mu tylko, że mamy okazję na szybki numerek jak ma ochotę a on ją na mnie zawsze miał i usiadł obok mnie zaczynając całować jak kochankę. Od razu przeszliśmy do rzeczy bo w każdej chwili mógł ktoś niepożądany nas nakryć więc położyłam się na plecy i gdy syn zdjął z siebie cały dół ubioru odchyliłam materiał majteczek i wszedł we mnie swoim dorodnym penisem zaczynając mnie żwawo penetrować. Jego młodzieńczy wigor i fakt, że jest moim synem niesamowicie mnie podniecają. Idealnie wypełnia moją szparkę wewnątrz. Nie mogłam od pewnego momentu powstrzymać się od coraz głośniejszych pojękiwań zwłaszcza gdy ostro przyśpieszył. Zmieniliśmy pozycję i brał mnie na pieska od razu zaczynając mówiąc dosłownie ostro się ze mną pieprzyć co powodowało, że byłam jeszcze głośniejsza. I nagle otworzyły się drzwi od campingu i do środka weszła moja siostra która patrzyła na mnie i syna który był we mnie. Zaczęła nas obrażać od różnych itp a my błagaliśmy ją by zostawiła to dla siebie itd.....
CDN wkrótce ....

Czy możesz skomentować to opowiadanie :)

aqzadnia 2019-07-05 08:21:07.

jak masz zamiar pisac cokolwiek to pisz owiele dluzsze

Rebusdnia 2019-07-05 22:28:10.

Jak i ciotkę dobrze zaliczy to nie powie nikomu.

Czytaczdnia 2019-07-06 12:46:42.

NIEEEEEE, coś strasznego!!! Daj sobie spokój!!!

łeeednia 2019-07-10 11:44:18.

za krótkie,za mało podniecające,za szybko opisane i po omacku... Rozczarowany jestem po przeczytaniu.

Ciotkadnia 2019-07-12 19:44:12.

Pragnę doświadczyć takiej sytuacji! Czekam niecierpliwie na kontynuację

ilkefuckmotherdnia 2019-08-17 23:50:09.

Miło, że łączy was taka więź. Niech rżnie cię aż wióry będą lecieć. Dawaj mu dupy kiedy macie na to ochotę. Masz swoje potrzeby i twoja cipka powinna codziennie czuć twardego kutasa.

Prosimy o nie dodawanie w komentarzach danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Przyłapani podczas seksu z synem"

(pole wymagane)

Dodał/a: mamciaaa w dniu 3-07-2019 - czytano 9962 razy.
Słowa kluczowe:
syn tabu camping seks