rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "rodzinka"

Lustrzane odbicie (całość)

Na imię mi Bogna i mieszkam w wojewódzkim mieście w bloku wraz z rodzicami i siostrą bliźniaczką, Bereniką. Z siostrą zawsze trzymałam się blisko i zawsze sprawiałyśmy wiele kłopotów naszym rodzicielom, z reguły na wesoło choć zdarzały się i mniej przyjemne momenty zwłaszcza we wczesnym stadium okresu dojrzewania. Obecnie mamy po 20 lat, zdaną maturę, okres studencki i kolejne etapy życia przed sobą. Nieskromnie mówiąc wyrosłyśmy na piękne dziewczyny co nie  (...)

Lustrzane odbicie

Na imię mi Bogna i mieszkam w wojewódzkim mieście w bloku wraz z rodzicami i siostrą bliźniaczką, Bereniką. Z siostrą zawsze trzymałam się blisko i zawsze sprawiałyśmy wiele kłopotów naszym rodzicielom, z reguły na wesoło choć zdarzały się i mniej przyjemne momenty zwłaszcza we wczesnym stadium okresu dojrzewania. Obecnie mamy po 20 lat, zdaną maturę, okres studencki i kolejne etapy życia przed sobą. Nieskromnie mówiąc wyrosłyśmy na piękne dziewczyny co nie  (...)

Zdrada przez pomyłkę 2

Od naszej ostatniej wizyty u moich rodziców minął równo rok. Dostałem właśnie urlop, a moja ukochana żona Ania, miała go dostać za parę dni. Środki finansowe którymi dysponowaliśmy, nie pozwalały co prawda, na zbytnie szaleństwa, ale i tak postanowiliśmy pojechać na dwa tygodnie nad morze. Pozostawał nam jednak jeszcze, najbliższy tydzień i Ania która od jakiegoś już czasu, mówiła że dobrze by było odwiedzić rodziców, znów ponowiła propozycję (...)

Rocznica ślubu rodziców: Bratowa

Położyłam dłonie na jej włosach i pocałowałam. Całowałyśmy się namiętnym tańcu naszych języków i bez większego pośpiechu pieszcząc się wzajemnie. Nasze ciała były wystarczająco mokre i nawilżone, czułam jak przeze mnie przechodzi kolejny gorąc podniecenia i wylewający się ze mnie, Emilia odsunęła się ode mnie krzyżując ze mną nogi. Czułam wilgoć jej myszki między swoimi nogami, zaczęła się ocierać o mnie, jej seksowne ciało poruszało się niesamowicie giętko co jeszcze bardziej mnie  (...)

Zdrada przez pomyłkę

Niedawno po ślubie pojechałem ze swoją żoną na wieś do rodziców. Wzorowe gospodarstwo, kury, krowy, konie, wszystko zadbane i czyste. Koniecznie chciałem pokazać swojej młodej żonce gdzie i jak kochają się moi rodzice. W oborze, przy zagrodzie gdzie stały konie, był ustawiony specjalny kozioł. Poprosiłem Anię ażeby położyła się na nim na brzuchui i rozkraczyła nogi. Stała tak w pozycji w jakiej kryją się zwierzęta, podszedłem do niej i wskoczylem na nią jak ogier na klacz (...)

Szalona rodzinka-cz.3

Od czasu do czasu podczas naszych igraszek umawialiśmy się z ojcem, że ruchając Anię lub Beatkę spuszczamy się tylko w jedną cipkę Beatki lub Ani tak, że po takich spustach szparka naszej wybranki była wypełniona naszą spermą po same brzegi i gęsto ściekała po wewnętrznych stronach ud naszej pani. Jednocześnie nasz styl życia nie miał wpływu na nasze życie towarzyskie, nie byliśmy jakimiś odludkami, mieliśmy sąsiadów, z którymi utrzymywaliśmy przyjacielskie  (...)

Siostrzyczka i kuzyneczki

Mam na imię Arkadiusz i niedawno skończyłem 17 lat. Mieszkam samotnie w stojącym domku. Moja rodzina na pozór niczym szczególnym się nie wyróżnia: przeciętni rodzice i o rok ode mnie młodsza, 16 letnia siostra – Ewelina. W przeciwieństwie do wielu rodzeństw, gdzie brat z siostrą drą ze sobą koty o najmniejszy drobiazg – my z Ewelinką, odkąd sięgam pamięcią, żyliśmy w niezwykłej zgodzie i przyjaźni, a jedno za drugim bez wahania wskoczyłoby w ogień (...)

Słodka siostrzyczka

Moja młodsza siostra Asia również nie znosiła tej pogody. Po powrocie ze szkoły zawsze przeklinała zaspy śniegu, przez które idąc musiała się przedzierać. Zdejmowała wtedy przemoczone spodnie i rozwieszała je na kaloryferze, zostając od pasa w dół w samych rajstopach i majtkach. Chodziła tak potem po domu, a ja po kilkunastu dniach oglądania jej mimochodem w takim odzieniu, zdałem sobie sprawę, że znam już chyba wszystkie jej majtki. Pewnego dnia podczas zajęć na uczelni przyłapałem (...)

Wakacje u kuzynek cz. 1

Aurelia skuła spowrotem Agnieszkę, po czym wyjęła z torby nakładki i nałożyła je na sutki rudzielki. Potem wyciągnęła dwa 25-centymetrowe wibratory i wepchnęła je do obu dziurek Agnieszki. Wszędzie włączyła wibracje, a jej młodsza krewniaczka zaczęła jęczeć. Czuła drgania rozchodzące się po całym jej ciele i podniecenie rosło u niej prędko. Wtedy z obu stron podeszły kuzynki i przystawiły sztuczne kutasy do jej twarzy. Ona zaczęła ssać je na zmianę i tym razem smakowały jej. Drgania  (...)

Komplikacje cz.4 –Wyjaśnienie i konsekwencje za czyny

Kłóciliby się tak dalej, ale mnie to trochę zirytowało i nie chciałam tego słuchać. Lekko zaczęłam się pokręcać i pokrząkiwać. Naciągnęłam na siebie kordłę i się przekręciłam na bok. Zamilkli i w pośpiechu wyszli z mojego pokoju. Leżąc z zamkniętymi oczyma rozmyślałam nad tym, co oni gadali kurde, ale się porobiło jednej nocy. Najebałam się, zerwałam z Grześkiem. Lekko obolała dupa przypomniała mi: „o kurwa wyjebana zostałam do tego przez tatuśka”. Ale zaraz zaraz, o jakim oni bachorze (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia