Rozkoszny szantaz

Jestem Monika i niedawno skończyłam 17 lat. Matki nie znam i jestem praktycznie wyłącznie pod opieką Macocha bo ojciec na okrągło w delegacjach. Jestem lesbijka i Julka czyli moja Macocha bardzo mnie pociąga, ma 37 lat ale niesamowicie się trzyma, śliczna i seksowna która do pewnego momentu nie miała zielonego pojęcia o mojej orientacji a często bawiłam się myszka myśląc wyłącznie o niej. Kilka dni temu z powodu zbyt zimnej temperatury w klasach już po 2 lekcji puścili nas do domu. Julia miała akurat tamten dzień wolny. Przyszłam do domu i jak tylko zamknęłam drzwi wejściowe usłyszałam głośne pojękiwania. Podeszłym bliżej salonu a tam moja macocha ujeżdża na podłodze naszego listonosza. Zaczęłam nagrywać mając w myślach przebiegły plan. Nagrałem niecałe 5 min filmiku i cichutko odeszła do swojego pokoju czekając aż skończą a i ja nie proznowalam i dałam sobie silny orgazmu. Skończyli, kochanek wyszedł i wcielilam plan w życie. Kapala się a ja usiadłam się w salonie i czekałam oglądając tv. Wyszła w samym krótkim ledwo do połów ud szlafroku i gdy mnie zobaczyła widziałam przerażenie na jej twarzy a ja zaczęłam :
- Ładnie to tak zdradzać męża?
+ Monika ty widziałaś coś?
- Tak, wszystko i nawet nagralam filmik z wami w akcji....

Zaczęła błagać, prosić, tłumaczyć się se to przez te ciągle delegacje nie ma kto zaspokajać jej potrzeb itp... Celowo po moich igraszkach w pokoju ubrałam same leginsy bez majteczek i obcisłe bokserki bez stanika pod nią, dla przybliżenia trochę mojej osoby to mam sportowa i seksowna figurkę bo trenuje 4 razy w tygodniu więc obcisłe ciuchy wszystko co najlepsze podkreślały w moich kształtach... Przerwalam jej lamentowac mówiąc :
- Dobrze, skoro więc taka bardzo Ci zależy bym puściła to w niepamięć to mogę to zrobić ale coś za coś.
+ Co tylko zechcesz Monia..

Po jej słowach zaczęłam zdejmować bokserke a po niej leginsy po chwili stojąc cała nagusia i już bardzo mokra przed Julka która ewidentnie była zmieszana i oznajmilam..
- Chce seksu z Tobą, od dawna o tym fantazjuje, jestem lesbijka i pociagają mnie tylko kobiety a zwłaszcza ty od dłuższego czasu już..
+ Wiesz ze nie możemy skarbie, jestem twoja matka co prawda przybrała ale jednak matka..
- Wiem ale i tak cię pragnę..

Masowalam powolutku swoją mysie, patrzyła jak to robię, zbliżyła się i chwycilam jej reke ciągnąć w kierunku mojej gorącej i cholernie mokrej cipki, poczułam jej dotyk i wtedy ona momentalnie zaczęła już sama mi miziac szparke. Momentalnie zaczęłam odplywac i coraz głośniej wzdychac i pojękiwania, byłam w ekstazie. Pocałowałam ja, odwzajemnila i sama zajęła z siebie szlafrok ukazując mi swe boskie ciałko. Też zaczęłam jej masować szparke i krecily ja to bo była nie mniej wilgotną niż ja. Pchela mnie, zaczęła lizać mi cipke głęboko wpychajac jezyczek głęboko we mnie mocno nim poruszając a ja już nie jeczalam a krzyczała jak opetana z rozkoszy i zaczęły przeszywac mnie fale potężnego orgazmu, byłam pół przytomna tak mocno targala mną rozkosz która dawała mi moja macocha. Długo to trwało lecz jednak doszłam do siebie i zaczęłam lizać cipke Julka. Była chyba nawet głośniejsza ode mnie i równie szybko i potężnie doszła, fale rozkoszy wyginaly jej ciało w różne strony, cudowny widok i jej cudowne głośne jęki oohhh to było boskie. Tamten dzień był dniem rozkoszy bo do samego wieczora co jakiś czas w różnych miejscach domu dawałem dobie rozkosz i tak zostało do dziś i na pewno długo będzie trwać...

Czy możesz skomentować to opowiadanie :)

gitesdnia 2016-12-25 19:42:00.

Składnia trochę do bani, ale zarys treści w porządku. Podoba mi się. :3

czytelnikdnia 2016-12-28 15:22:55.

Niechlujne, nieporadne. Polskie znaki diakrytyczne albo są albo ich nie ma. Czytanie takich tekstów wzbudza u mnie najwznioślejsze uczucia - wstręt do grzechu. Reasumując - albo przestań pisać albo skończ szkołę.

anonimdnia 2016-12-29 11:26:23.

Najpierw weź się za ortografię, zanim zaczniesz pisać cokolwiek, bo, stylistycznie i ortograficznie to ni kupy ni dupy się nie trzyma

Lenadnia 2017-02-07 20:16:57.

Nic specjalnego to opowiadanie, a ile błędów szkoda słów nie rozumie takich ludzi co piszą z błedami zastanów się nim napiszesz coś

Milenadnia 2017-02-25 10:51:14.

To opowiadanie jest, okropne i zgadzam się z tym, iż jest tam mnóstwo błędów i bzdur wyssanych z palca. A poza tym do kitu!

Prosimy o nie dodawanie w komentarzach danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Rozkoszny szantaz"

(pole wymagane)

Dodał/a: Moniaa w dniu 23-12-2016 - czytano 8982 razy.