seks. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "seks"

Kto mieczem wojuje

Pracę pielęgniarki zaczęłam w szpitalu wojskowym, na oddziale tak zwanych połamańców. Byli to żołnierze którzy po prostu mieli pecha. Mocno połamane ręce czy nogi które nie chciały się goić, sprawiały że zostawali u nas czasami na długie tygodnie. Praca pomimo ich ciągłych zaczepek i świńskich kawałów którymi mnie raczyli, była raczej spokojna i nieuciążliwa. Najwięcej kłopotu na początku (...)

Relacja uczeń-nauczyciel

Maj 2009 rok. Miałem wtedy 18 lat, byłem szczupłym i dobrze zbudowanym brunetem o wzroście 1,80m. Chodziłem do liceum na profil o rozszerzeniu matematyki i fizyki, w jednym z większych miast naszego kraju. W mojej klasie było wiele ładnych dziewczyn ale zawsze czułem, że to nie to. Od początku pociągały mnie dojrzałe i bardziej doświadczone kobiety. W moich myślach do dziś pozostaje moja nauczycielka Geografii, na której punkcie (...)

Biseksualny tesciu

Siemano. Jestem Dawid w wieku 24 lat biseksualny. Od prawie swoch lat jestem w zwiazku z dziewczyna ktorej ojciec co wydalo sie dopoero niedawno jest ukrytym przed swiatem biseksualista. Kilka dni temu jadac duzo wczesniej niz sie umawialem z moja dziewczyna dojechałem do jej domu w ktorym byl wowczas tylko moj tesciu. Drzwi byly otwarte wiec wszedlem do srodka. Szukalem w ktorym z pokoi jest tesciu i znalazlem go w salonie siedzial na sofie w rece sciskal i poruszal penisem a przed soba  (...)

Szalona rodzinka. cz.4

Nasi przyjaciele okazali się bezpruderyjnymi i sympatycznymi ludźmi. Nasze wspólny seks mamy Beatki ,taty Tomka ,mnie, siostry Ani, naszych przyjaciół Kaśki, Janka i ich syna Piotrka oraz naszego dostarczał nam niezapomnianych wrażeń i uniesień Nasi przyjaciele okazali się tolerancyjnymi i bezpruderyjnymi osobami, mogliśmy z nimi rozmawiać na wszystkie tematy bez obawy, że się obrażą, skrytykują nas, chcieli tak jak my czerpać z życia to co najlepsze, byli naszymi bratnimi duszami i  (...)

Seks-perymenty

Nie wiem czemu, ale nigdy nie potrafiłem zrozumieć ludzi, którzy przy innych nie chcą, boją lub po prostu zwyczajnie wstydzą się rozebrać do naga. Każde, nawet stare, byle niezbyt otyłe, ciało potrafi wyglądać pięknie, a przynajmniej można się w nim czegoś miłego doszukać. A może wyłącznie ja urodziłem się i wychowywałem bez zbędnego poczucia wstydu? Nie wiem. Zupełna nagość przeważnie nie sprawiała mi problemu nawet w mieszanym towarzystwie. Przynajmniej do dziś (...)

Rodzinna Orgia cz.1

Od parunastu lat razem z Kasią jesteśmy małżeństwem. Przez ten czas dorobiliśmy się córeczki której daliśmy na imię Hania. Hania dorasta na piękną dziewczynę. Wszystko zaczęło się gdy Kasia wyjechała na firmowe szkolenie i zostaliśmy sami z córką. Te parę dni szybko minęły rozmawialiśmy trochę wieczorami na różne tematy ostatniego dnia czekając na Kasie wziąłem kąpiel i ubrany w szlafrok usiadłem z drinkiem przed telewizorem. Piłem już kolejnego drinka gdy wpadła Hania (...)

Okres Dojrzewania

Jesteśmy w miarę normalną rodziną w każdym razie tak było dotychczas. Ale mam nadzieję że uda mi się to wszystko jakoś wyjaśnić. Mam na imię Kasia i mam 35 lat mam męża Jacka który ma 38 lat mamy także dwoje dzieci, Zosie 13 lat i Marka 12 lat. Mieszkamy na przedmieściach Wrocławia w niedawno kupionym domu. Jesteśmy w trakcie wprowadzania więc nie wszystko jest już gotowe jak np. pokoje dzieci dlatego zajmują wspólnie jeden pokój (...)

Studentka

Przeniosłem się do innego miasta i wynająłem mieszkanie aby być bliżej pracy. Teraz mogłem się wyspać i spacerkiem udać się do biura. Pewnego dnia wybrałem się po drodze do marketu, tuż przy wyjściu wpadła na mnie dziewczyna. Właściwie się zderzyliśmy i staliśmy twarzą w twarz, prawie jak do całowania. Śpieszyła na zajęcia i wysypały jej się kartki z teczki. Była bardzo zdenerwowana, szybko pomogłem jej pozbierać notatki, uśmiechnęła się i pobiegła dalej. "Fajna dziewczyna" pomyślałem (...)

Miłość do przyjaciółki rodziców.

Mając 14 lat zacząłem fantazjować o seksie z Wiesią, która była wówczas 37 letnią,zgrabną kobitką.Widywałem ją codziennie,ponieważ jej mąż był najlepszym przyjacielem mojego ojca i razem prowadzili własną firmę. Wiesi mąż i moi starzy byli z jednego rocznika,a Wiesia była od nich młodsza o 5 lat.Marzyłem i fantazjowałem o niej aż do matury,tak że zakochałem się w niej po uszy.Kiedy nie dostałem się na studia postanowiłem pójść do woja, żeby zapomnieć o niej i po trochu to się  (...)

Barwne życie Izabeli - Sposób na braciszka

tego dnia sklep otwierała Gośka, ale i tak to właśnie druga zmiana była najbardziej męcząca, zwłaszcza, że galeria świeciła pustkami, prawie nikt nie wchodził do sklepu, a z nudów oczy zamykały się same. Przydała by się jakaś rozrywka – pomyślała sobie Izabela. Mógłby wejść do sklepu jakiś przystojny facet którego by sobie pokokietowała. Było to jedno z jej ulubionych zajęć. Jako piękna blondynka, o pięknych błękitnych oczach, pełnych ustach i sporym, ponętnym biuście który lubiła  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia