Seks z córka

Ewa była moją szesnastoletnią córeczką, blondynką o niewielkich, ale wyraźnych piersiątkach. Ładna i sprytna ,a wyglądała jak śliczna laleczka. Czasem, udając, że to zabawa, obejmowałem ją i niby przypadkiem dotykałem jej biustu przykrywając dłońmi pagórki. Podniecało mnie to ogromnie i wcale nie odczuwałem wyrzutów: moja córka.
Miała kilka koleżanek i uczyłem je …. pływać w jeziorze. Podtrzymując w trakcie unoszenia się na wodzie zawsze starałem się uchwycić za cudowne wzniesienia. W slipach napięcie krwi powodowało niesamowity wzwód. Musiałem długo po nich wychodzić z wody, bo wszystko by się wydało. Pragnąłem choćby przytulić się do niej, ale nie pozwalałem sobie na razie na takie ekscesy. Po powrocie do domu w łazience onanizowałem się jak sztubak mimo swojej zbliżającej się czterdziestki. Jednego razu po takich lekcjach pływania chyba trzy razy gwałciłem mego penisa.
Czasem po jej wieczornych kąpielach znajdowałem w pralce jej wilgotne jeszcze majteczki przed chwilą zdjęte i w miejscu styku z cipeczką wąchałem i lizałem aż nic ze śluzu nie pozostawało na materiale. Obejmowałem członka majteczkami zamykałem oczy i onanizowałem się aż do wytrysku. Wstydziłem się trochę swojej słabości, ale myślę, że niewielu ojców tego nie robi. Przyznać się nie chcą.
Zdarzały mi się sny wypełnione marzeniami o tym najcudowniejszym kontakcie, jaki natura mogła wymyślić dla człowieka. Nie byłem święty, miałem inne kobiety poza żoną, ale Ewa to była najbardziej upragniona. We snach kochałem się z nią w najprzeróżniejszy miejscach i sytuacjach. Najpierw całowałem ją po dłoniach, rękach, karku a w końcu usta. Kiedy już prawie strzelałem nasieniem zsuwałem usta do piersi i suteczków a najniżej, wśród kręconych włosków znajdowałem jej cudne różowe wargi. Koronowaniem tych wrażeń był ogromny wytrysk do piżamy i budzenie się z żalem, ale i podziękowaniem za wrażenia. Wyobraźnie nie skąpiła scenariuszy. A nigdy dotąd nie widziałem jej kawałka ciała nagiego. Oglądałem jej zdjęcia w albumach i starałem się znaleźć najbardziej rozebrane. Pewnego razu, kiedy ona kąpała się w łazience, udawałem, że czyszczę buty i za pomocą małego lusterka chciałem zajrzeć przez wywietrznik w drzwiach, ale niewiele zobaczyłem. Skończyło się to tym, że nagle Ewa wyszła i dostrzegła lusterko. Zapytała:
- Tato, co to jest? Skąd to się wzięło?
Jąkając się powiedziałem:
- Sam się zastanawiam.
Musiałaby być ogromnie tępa gdyby nie domyśliła się, po co i kto.
Trenowała taekwondo i kiedyś po treningu chcąc się popisać, co już umie wykonywała na mnie nauczone chwyty i uderzenia, ale po pewnym czasie złapałem ją za ręce i przewróciłem na podłogę w pokoju. Położyłem się na niej i zacząłem wykonywać ruchy jak przy stosunku dociskając swój powstały organ do jej miejsca słodyczy. Czułem się prawie jakbym już się z nią kochał. Gdyby wtedy nie było na niej i na mnie spodni, nie potrafiłbym się powstrzymać i spełniłbym swoje sny. Poczuła go na pewno i lekko kilka razy docisnęła się do mnie. Leżała spokojnie i patrzyła mi w oczy, ale nie zdobyłem się na dalsze czyny. Żałowałem potem tego i pocałowałem ją w policzek i szyjkę, podnieśliśmy się z dywanu i Ewunia poszła do swojego pokoju bez słowa a ja do łazienki. Lało się ze mnie jak Niagara. Na szczęście nie było domowników poza nami.
Minął rok i Ewa wybierała się na obóz kondycyjny i musiałem jej pomóc w pakowaniu. Żony i syna nie było. Wyjechali na wakacje do teściów. Moja córeczka wkładała do plecaka różne ciuchy i przybory i zawołała:
- Tato pomóż mi to upchać.
Odłożyłem książkę i poszedłem do niej. Zdębiałem. Miała na sobie niebieski kostium kąpielowy jednoczęściowy chyba z młodszej koleżanki, bo niewiele zasłaniał. Gapiłem się na piękne zgrabne nogi, przykryte miejsce rozkoszy, maleńkie moje źródełka dotykań. Nie dało się ukryć moich spojrzeń, gdzie się kierowały.
- Już popatrzyłeś Tatusiu? To teraz pomagaj.
Po kilku minutach załadowaliśmy wszystko, co miało jechać i usiedliśmy na jej tapczaniku. Pociąg miała dopiero rano. Zacząłem rozmowę.
- Ewuniu, nie dziw się mojemu zainteresowaniu Twoim ciałem, bo panowie około czterdziestki są bardzo łakomi na takie widoki. Ojcowie nienormalni nie kochają się w swoich córkach a ja chyba jestem zdrowy? Jak sądzisz?
- Nie zauważyłam, abyś chwytał muszki, których nie ma.
- Jednak Twoje muszki na staniczku to bym chętnie chwycił.
- Spróbuj.
Spróbowałem i dotknąłem wystających spod kostiumem sutków. Gładziłem je delikatnie i obydwa jednocześnie. Ewa zaczęła lekko oddychać i patrząc na mnie powiedziała:
- Ale ja się wstydzę. Mam siedemnaście lat.
- Mogę ci pomóc przełamać te uczucie zażenowania.
Pocałowałem ją w szyję i przytuliłem do siebie. W usta trochę się krępowałem.
- Tato, zgaś światło - poprosiła.
Przekręciłem wyłącznik i podszedłem do niej, podałem jej ręce i podniosłem z tapczanika. Wstała i przytuliła się do mnie a ja do niej, szczególnie dawno napęczniałym organem w spodniach. Drgnęła i lekko się odsunęła. Całowałem ją we włosy i szyję, delikatnie zsunąłem ramiączka kostiumu w dół ramion. Bała się, to się czuło. Znowu przytuliłem się do niej. W pokoju było mroczno, bo wieczór i tylko światło z ulicy rozjaśniało cień. Gładziłem po plecach i dalej zdejmowałem z niej kostium. Kiedy był już był na brzuszku ucałowałem obie piersi i leciuteńko je lizałem. Ewa dyszała coraz bardziej i nie protestowała, ale czekała, co dalej. Przerwałem operację striptizu i sam zdjąłem górę dresu a potem dół. Spodenki nie mieściły zawartości. Dłoń córeczki naprowadziłem na wystającego z bokserek członka, objęła końcówkę i szepnęła:
- On jest mokry.
- Tak, Myszko, bo tak cię pragnę, aż nie może się pomieścić wszystko we mnie.
- Nigdy tego nie robiłam.
- Powoli nauczymy się razem. Ja z Tobą też nie miałem rozkoszy.
- Dobrze, Tatusiu.
Teraz położyłem ją na tapczaniku i bardzo wolno zdejmowałem z niej strój. Co się odsłaniało w ciemności całowałem. Każdy centymetr ciała był opieczętowany przez moje usta. Nie dotykałem muszelki. Drżała z podniecenia lub obawy a we mnie gotowało się jak w Etnie. Została w samych majteczkach. Zdjąłem je i ponieważ był mrok pocałowałem w intymnym miejscu. Zrzuciłem spodenki i oboje już byliśmy nadzy.
- Ewuniu, proszę, pokaż mi siebie.
- Wstydzę się – powtórzyła i uśmiechnęła się uroczo.
Uniosła na chwilę prawą nóżkę, aby się odwrócić i zobaczyłem całe piękno. Ślina mi ciekła na takie smakołyki. Potem położyła się na pleckach i zwarła nóżki.
- Ja pokażę Ci siebie - zaproponowałem.
Kiwnęła główką, a ja wstałem i zasłoniłem okno, a potem zapaliłem małą lampkę nad łóżkiem. Co za urzekający widok. Ewunia z zamkniętymi oczkami i zaciśniętymi wargami leżała na tapczaniku, a ja wreszcie widziałem to, czego sam byłem twórcą. Uważam, że ojciec powinien oglądać swoje dziecko zawsze. Nie byłoby sensacji, kazirodztwa i przestępstw. Po prostu przyzwyczaiłby się do tego zakazanego piękna. A tak każdy z nas pragnie zobaczyć ten zakazany owoc.
- Otwórz, Skarbie, oczy.
Powolutku ukazały się źrenice i z przestrachem spojrzały najpierw na mojego członka.
- On jest ogromny, a ja myślałam... Nie wiedziała co powiedzieć dalej.
- Tato, ja wiem, że go się wkłada do mojej dziurki, ale przecież to mnie rozerwie. Boję się bólu.
- Wszystko po kolei. Najpierw go dotknij i pobaw się nim a ja się zajmę resztą.
Z ociąganiem objęła go dłońmi i ciepło jej łapek spowodowało jeszcze większy wzrost. Miał około 23 cm. Nie żałowała mi natura.
Ukląkłem obok niej i zacząłem całować brzuszek i okolice gniazdka. Zostawiłem jej dostęp do mojego penisa. Rozchyliłem nóżki i cipeczkę. Dwie mięciutkie fałdki prosiły się o pocałunki. Nie żałowałem ich i rozchylałem je językiem, aż doszedłem do różowych mniejszych i pięknego paciorka Wenery. Wkładałem język do środka i oblizywałem wszystkie kawałeczki. Córcia pojękiwała i wreszcie poprosiła:
- Dosyć mnie, a może teraz Tobie.
- Jeszcze chwilę - odrzekłem.
Gorąco całując w szparkę lizałem groszek, aż moje dziecko podrzucając biodrami załkało z rozkoszy. Zapach cudny, brzoskwinie albo mandarynka, a smak nie do opisania. Połykałem nektar spływający z otworku i patrzyłem na drżące uda oraz schowany między pośladkami odbycik. Wiedziałem czego pragnę.
Wołała:
- Więcej, więcej, o Boże jak cudownie. Aaaaaach. Kocham Cię, Tato.
Obejmowała mego członka dłońmi i głaskała wzdłuż aż do włosów. Okazało się, że włoski mamy tego samego koloru. Jasne i lekko kręcone. U Ewuni szparka, a u mnie członek wystawały z dosyć gęstych zarośli. Gładziłem ją po brzuszku i piersiach. Powoli uspokajała się, a ja pragnąłem tego, czego nikt poza nią nie był w stanie mi dać.
- Ewuniu, pragnę spróbować go, choć kawałeczek zanurzyć w Tobie.
- Dobrze, Tatku. Troszkę się boję, ale możemy.
Odwróciłem się do niej przodem i położyłem na niej, przytulając się do suteczków, a mój wyprężony organ skierowałem do ślicznej, na razie zamkniętej groty. Delikatnie rozchyliłem kolanem jej uda i podniosłem je do góry dłońmi. Otworzyła je szerzej i wtedy wargi rozwarły się troszeczkę ukazując ten najpiękniejszy odcień koloru ciała młodej dziewczyny – mojej córeczki. Ze środka wyciekało to, co zlizywałem kiedyś z majteczek.
- Nie bój się, słodka moja, będę bardzo delikatny.
Nie bardzo wiedziałem jak taką delikatność okazać, kiedy wszystko wyło we mnie WEJDŹ DO ŚRODKA. Pocałowałem ją w policzek i dalej w szyję, a potem krótko w usteczka, zjechałem na lewy sutek piersiątka, a mój żołądź muskał po włoskach w okolicy warg. Ewa zaczęła poruszać bioderkami chcąc zbliżyć mojego członka do wejścia w nią. Sam tego bardzo chciałem. Dotknąłem końcem do malutkiej szpareczki i powolutku zacząłem wsuwać go do wnętrza. Musiałem cały czas trzymać się, aby nie wtargnąć gwałtownie. Zanurzyłem go tylko troszeczkę i poczułem, że ona nabija się na członka, którego gorący i czerwony łeb już był objęty mięciutkimi wargami, ale jeszcze nie wszedłem pomiędzy te mniejsze, które jeszcze nie były przygotowane do przyjęcia mego olbrzyma. Troszkę zanurzyłem go między śliskie wrota i poruszałem powolutku: w nią i z niej, w nią i z niej. Pomagała mi wychodząc naprzeciw, kiedy w nią wchodziłem i cofając się, kiedy wychodziłem. Chyba było jej dobrze, bo wyciekało z niej słodkości cała rzeka. Jakbym zanurzał się w delikatne muślinowe firanki wyłożone futerkiem. Rozkosz moja nie pozwoliła na dłuższy akt i nie panując nad sobą, prawie krzycząc wyrzucałem ogromne ilości nasienia do tego kawałeczka, który mogłem penetrować rozlewając je po całym brzuszku i wyłem z nieopisanego szczęścia posiadania tak cudnego dziecka i tak cudnego przeżycia. Byliśmy cali oblani jej i moimi sokami a z włosków aż kapało. Pogłaskałem ją po tym wszystkim. Ewcia kręciła tyłeczkiem jakby chciała, abym więcej wlał, zaskoczona tym, co się działo spytała.
- To nic nie bolało? Jeszcze chcę Tatusiu, bo pragnę, abyś jeszcze raz wszedł we mnie.
- Ewuń, najsłodsza to nie było nic takiego, jeszcze daleko do końca. Nie wytrzymałem, tak bardzo Ciebie kocham i pragnę, że zanim go w Ciebie włożyłem już wybuchłem. Aby przeżyć pełnię szczęścia on - pokazałem na zmniejszonego członka, - powinien wejść w Ciebie cały aż po włoski. Dopiero wtedy doznamy czegoś, co jest spełnieniem roli człowieka połączone z największą przyjemnością. To powinnaś dostać od męża w noc poślubną.
- Tato, a czy drugi raz też jest miło?
- Tak, dziecko, nawet bardziej.
- To ja chcę, abyś Ty był pierwszy, który pokaże mi cud tworzenia człowieka. Drugi też. On może być za trzecim razem. Bardzo proszę.
- Córuniu, ogromnie tego pragnę, ale chyba wiesz kiedy z tego chcenia może urodzić się człowiek, który ogromnie skomplikowałby Twoje i moje życie.
- To wiem i zapewniam Cię, że dzisiaj można. Mama mi wytłumaczyła, w szkole też uczyli.
Wahałem się jeszcze, ale już nie bardzo panowałem nad sobą.
- Poczekaj pójdę go umyję i Ty też chodź do łazienki.
Wstaliśmy z tapczanika i poszliśmy razem. Idąc za nią zachwycałem się jej ciałem i dotykałem członkiem jej pośladeczków. Zatrzymała się nagle, aż wsunął się między jej uda. Stęknąłem z wrażenia i wspaniałego odczucia.
- Tak to my nigdy nie dojdziemy. Wchodź do wanny, a ja dzisiaj będę podglądał nie przez lusterko.
Odwróciła się do mnie i pocałowała.
- Wiem, że to robiłeś Tatusiu. Nie wiedziałam jak Ci pomóc. A teraz już wiem.
Naleliśmy wody do wanny i weszliśmy razem do kąpieli. Usiadłem naprzeciw pięknej kobiety i wpatrywałem się w jej najcudowniejsze miejsca. Przysunąłem jak najbliżej do muszelki i wprowadziłem go do otworka, w którym było jeszcze sporo mego nasienia i jej wspaniałego śluzu. Ciepła woda rozluźniła jej wejście i wszedłem w głąb tak, że żołądź i kawałek prącia był zakryty. Jęknęliśmy oboje z rozkoszy i zaczęliśmy zbliżać się bardziej. Mniej więcej w jednej trzeciej długości zatrzymała nas zapora. Poruszałem się w niej i mało brakowało a znowu bym wystrzelił. Wyjąłem go z cipeczki i powiedziałem drżącym z pragnienia głosem:
- Ewuniu, to może zaboleć i zakrwawisz troszkę. Ale potem już tylko niebo.
- Tatuń, proszę, zrób to, bo zwariuję – i przytuliła się mocno do mego członka.
- Najlepiej jakby to zrobić od tyłu, Kiciuniu. Wtedy mniej boli.
Podniosła się i odwróciła tyłem do mnie opierając się o wannę a ja ukląkłem w wodzie za nią i powolutku gładziłem członkiem po wałeczkach warg aż wsunąłem go w cipeńkę ile dało się włożyć bez oporu. Rozpocząłem ruchy wsuwając i wyjmując tylko kawałek. Kiedy córcia współpracując ze mną i wydając jęki rozkoszy, nie spodziewała się tego, pchnąłem głęboko i do końca. Wskoczył do niej z rozkosznym mlaśnięciem aż włosy moje docisnęły się do pośladków mojej najsłodszej.
- Matko moja, boli! - krzyknęła.
Zobaczyłem, że prącie jest czerwone od krwi. Nie zważałem na to, tylko dobijałem do dna mojej cudnej. Po kilku moich ruchach Ewunia odzyskała chęć do dalszej zabawy i odwróciwszy głowę w moją stronę wymówiła:
- Chcę abyś był trzeci, czwarty, piąty i zawsze, kiedy Cię o to poproszę, najwspanialszy Ojcze lub kiedy Ty zapragniesz mnie znowu. To jest tak jak bym wchodziła przez nią i niego do raju. Nie myślałam nigdy, że to jest takie słodkie i, że zrobię to do tego z Tobą.
- Chyba nigdy nie przestanę Cię pragnąć Najwspanialsza kobieto stworzona i kochana przeze mnie.
Ruchy nasze były coraz bardziej namiętne, szybsze, ale wspaniale zgrane i poczułem, że ona dochodzi. Mnie też już gotowało się w jądrach. Objąłem ją za piersiątka i gładziłem dłońmi po suteczkach. Nawet na chwilę nie wychodziłem z niej i marzyłem, aby trwało, trwało, trwało...
- Aaaaaaaaaaaaach jak dobrze, zwariuję z rozkoszy, Tatuniu słodki. Jeszcze troszeczkę, błagam. Ooooooooo taaaaaak. Ale dobrzeeeeeeeeeee.
Wygięła się w koci grzbiet i dotuliła pośladki do mego krocza. Zatrzymałem się w krańcowym wejściu a z otworka córci wypływała rzeka śluzu. Ewunia wyła i drżała, szczególnie w cipusi.
Jęczałem i znów poruszałem się w niej bez przerwy. Stękałem:
- Co Ty masz tam w środku? To niemożliwe, aby tak było doskonale dobrze.
W czasie wytrysku oboje chwytaliśmy się za ręce, jądra, piersi, pośladki, nogi, i ona przyjmowała a ja dawałem. Ja brałem, ona dawała.
Drgawki jeszcze przez kilkadziesiąt sekund przypominały o tym, co było. Nie chciało mi się z niej wychodzić. Leciutko poruszałem się w jej muszelce aż odetchnęliśmy i powolutku rozłączyli. Woda robiła się chłodna. Odwróciła się do mnie przodem i przytuliła. Objęła członka niezbyt miękkiego i z lekkim wstydem pocałowała go w czubek.
- Tatuś, obiecaj……..
- Zawsze, kiedy zechcesz. Kocham Cię nie jak córkę, ale jak najwspanialszą kobietę. Do końca moich dni.
Wytarłem ją z wody i mojego nasienia. Pościeliłem moje łóżko i zaprosiłem na resztę nocy do swojego pokoju. Chętnie przybiegła i wskoczyła naga pod kołdrę. Na samo wspomnienie staje mi prącie i wydłuża do dawnych rozmiarów.
- Muszę znowu iść do łazienki i wspominać...
Mimo swojego wieku, jej statusu rodzinnego, dalej ją kocham i pragnę. Może jeszcze kiedyś……….????????

Czy możesz skomentować to opowiadanie :)

lolitadnia 2013-01-03 11:40:02.

też tak chcę

damiandnia 2013-03-06 14:06:43.

to jest niemoralne i obżydlwe i to powinno byc karane

Córeczka Tatusiadnia 2013-03-21 00:38:10.

A mnie się niesamowicie podoba. Jeżeli ktoś ma coś przeciwko to nikt nie zmusza go do tego aby czytał tego typu opowiadania. Moim zdaniem jest świetne. Chętnie przeczytałabym kolejną część, jeśli byłaby taka możliwość :)
Pozdrawiam.
Mała

tatuśdnia 2013-04-01 00:50:54.

jeśli też tak chcesz lolita to może się kiedyś umuwimy

krzychdnia 2014-02-02 16:29:13.

Mocno kontrowensyjne,ale dosyc mocne

vistagednia 2014-02-04 11:58:07.

TEŻ tak z córką robiłem a ona jezt taka piękna że poprostu

jamjołekdnia 2014-02-13 00:33:25.

a ja kocham się z tatusiem od pól roku jak skończyłam 14 lat, jest bosko, zawsze nie mogłam się powstrzymać przed przyglądaniem się jak to robią z mamą i kiedyś po prostu weszłam im do łóżka, najpierw było zaskoczeni ale jak mama spostrzegła że tacie spowrotem staną na widok mojej cipki to kazała mu ją wycałować, potem było już tylko więcej...

marooodnia 2014-02-21 16:56:07.

jakas pani chętna :) ?

super członek dnia 2014-03-31 08:44:21.

Ja lubię nie wręcz kocham takie opowiadania co za gracja

Patycjadnia 2014-05-24 23:55:09.

super ! hmm ja miałam identycznie ale z dziadkiem :D było cudownie od tamtej pory robimy to bardzo często :D

niuniadnia 2014-06-19 19:52:50.

Ja od lat to robię z moim najukochańszym Tatulkiem i jest nam cudownie

luladnia 2014-07-04 12:55:56.

Jak to cudowne tez tak chce

Gosieńkadnia 2014-07-16 21:41:08.

Czytałam lepsze opowiadania...ujdzie ale i tak autor miał duża wenę twórczą żeby coś takiego wymyslic i napisać.

Wikidnia 2014-08-18 19:54:56.

Teź tak chce

krzychdnia 2014-08-20 01:06:25.

Pati a zrobiłaś byś to z bratem albo ojcem bo ja jak bym miał siostre to bym ją bardzo przeleciał

chętna dziewicadnia 2014-09-16 00:01:07.

Mmmm ale ja bym tak chciała ale z kimś innym nie tatą bo bym się wstydziła ale mogła bym udawać córkę i dawać się pierdolić……… aż mi mokro :3

waldididnia 2014-10-05 15:40:21.

chetna dziewice zapraszam na weekend

zazdrosnadnia 2014-10-17 17:55:42.

Matko to musi być super mam taka ochotę zrobić już sex

napalona dziwkadnia 2014-10-28 12:49:56.

Też Tak chcę z tego się rozebralam ale jestem napalona aaaaaaaaaaaaach

Krzysiekdnia 2014-10-28 16:28:33.

@ zazdrosna

moja kobietka tez potwierdza ze to super sprawa :) Rówieśnik nigdy Ci tego nie da co dojrzały, wyrafinowany kochanek. I to jeszcze tatuś :) Owoc zakazany smakuje wybornie... Nie poprzestaniesz na jednym razie.

Krzysiek dnia 2014-10-28 16:41:18.

@ napalona
Spełnij swoje marzenia i zostań prawdziwą dziwką. Mozesz zacząć jako ''galerianka''. Lub poszukac sponsora w necie.
Moja żona nie żaluje. Juz nie wyobraża sobie ze moglaby robic coś innego w zyciu. Bycie dziwką niesamowicie uzależnia. Podobnie jak zakazany seks. Widze ten cały podniecajacy rytuał gdy szykuje sie na wizyte klienta, robiąc sie na bóstwo - maluje przed lustrem, zakłada seksowne pończoszki i skórzany gorset. Do tego seksowne szpileczki którymi podniecajaco stuka na drewnianej podłodze. Pewnie sąsiedzi na dole wiedza ze niedługo usłyszą trzeszczenie łózka :)
To jest jej czas. Ja niewiele mam wtedy do powiedzenia. Czasem pozwala mi łaskawie zostać bym mógł podgladać jak sie kocha. Ta praca pozwala jej zachowac dużą niezależnośc w ramach stalego zwiazku. Praca moze nie dla każdej kobiety ale myśłe ze to cos dla Ciebie w nieodległej przyszlości.
P.S.
Oboje z zona lubimy czytać na ''Garsonierze'' pochlebne opinie na jej temat. To daje jej niesamowitą pewność siebie - czuje ze jest piękna i pożądana. Nie tylko przeze mnie :)

markiz de Sadednia 2014-10-30 14:14:35.

@ chętna dziewica

Mozesz mieć i jedno i drugie :) Seksu nie dzielimy na ''rodzinny'' i ''nierodzinny'' lecz na udany lub słaby. Seks z obcym facetem udajacym tatusia moze być tak samo fajny lub tak samo niefajny jak z czlonkiem (hmm:) rodziny, prawdziwym ojcem. Boisz sie ze wstydziłabyś sie taty ale właśnie o to w tym wszystkim chodzi. O mieszanke sprzecznych uczuć - wstydu i pragnienia, pożądania i strachu. Nawet seksuolog pisała ze seks rodzinny moze dać niesamowitą rozkosz , zupenie inną niz przy seksie tradycyjnym (łamiemy tabu). Pisała tez ze nie ma problemu gdy zwiazek oparty jest na przyjemności , problem zaczyna sie dopiero gdy wkradną sie uczucia. Ja bym z tym polemizował. To ze łatwiej jest taki związek zakończyć nie musi być koniecznie atutem ...
Jesli nie wiesz jak zachecić tate to zacznij sie seksownie ubierać, kręcic sie kolo niego próbując go sprowokować, lub jesli bedziecie kiedys sami to przyjdź do niego ubrana w seksowaną satynową koszulke na cieniutkich ramiączkach i w pończoszki i połóz sie obok bez słowa .
Wiele Ci powie to jak patrzy na Ciebie podczas Twoich zabiegów , czy widzi w Tobie rozkwitającą kobiete.
Jesli niespodziewanie poczujesz jego dłonie na pośladkach, kolanie czy biuście to nie popsuj tego by potem nie żałowac ze spłoszyłaś tate - po prostu znieruchomiej i pozwól sie pieścić. Zaufaj mu - na pewno zechce zeby Tobie takze było dobrze. Każdy kolejny raz jest coraz bardziej przyjemny. Tato nauczy Cie mapy Twojego ciała, pokaze sfery erogenne oraz jak nalezy je pieścić i nauczy Cie pieszczot w jego strone. Nie zawiedź go. I siebie.

anonimdnia 2014-10-31 21:00:11.

Wow poprostu wow

zapraszam Cię do siebie.dnia 2014-11-17 18:27:33.

masz chęć na ostro kliknij mail wojmoj12@interia.pl
spotkajmy sie Ja Malbork.

olciadnia 2014-11-24 14:23:10.

mmm ja też tak chcee ^^

kamykdnia 2014-12-07 19:56:54.

Jebniety gość, i to kryminał jakis jest.....pedofil.....

kubus dnia 2014-12-10 13:20:31.

fantazji to ci nie brakuje

gumbasdnia 2014-12-16 02:21:06.

z komentarzy wynika,ze wiekszosc tu wpisujacych sie,jest niespelna rozumu,popieraja jakies zboczenia i pedofilie.

zajebistadziuniusia dnia 2014-12-22 23:36:08.

... sex jest super z moim mezem codziennie ale z ojcem???? Dziwne ale opowiadanie zajebiste ;]

Jadnia 2014-12-25 18:04:55.

O Boże ale się podniecilam. chętny ktoś do masturbacji? Okolice Wrocławia

artidnia 2015-01-02 19:10:43.

Bardzo mi się podobało :))

gandziadnia 2015-01-06 22:53:21.

ochyda

Aniadnia 2015-01-09 05:35:32.

Mam aż mokrą cipulkę a mam 14lat. To było wspaniałe. Ja też chciałabym tak. Kręci mnie też brat

Kenadnia 2015-01-09 14:31:15.

Masakra to jest okropne! Rozumiem meska wyobraznia. Ale do takiego stopnia zeby z corka!

JAITYLE;)dnia 2015-01-23 21:10:56.

Jesteście chorzy. Obleśne. Powinnyście się leczyć. To powinno się robić z mężem/żoną!!!!!!!!!!!!!!

16latkadnia 2015-01-30 16:03:23.

Uwielbiam to opowiadanie:)
Uwielbiam wszystkie sprawy sexu związane z ojcem. Moj tatus jest mega przystojnym facetem, widzę jak patrzy na moj biust, albo jak się wygłupiamy to niby mnie łaskocze a jednak ociera się o cycki, łapie mnie za biodra . Hmm dalabym mu jakis znak ze chcialabym czegos wiecej, ale boje sie ze powiedzialby mamie . . A moze byc tez tak ze nie bedzie chcial powiedziec tylko bedzie chcial sexu, no ale nie wiem co zrobic by do tego doszlo. A tak go pragne!

WWEdnia 2015-01-30 22:55:16.

Ten gość to pojeb jakis jest raczej... dla takich ludzi nie powinni znosić ektradycji...DNO parówo DNO!!!

jacasdnia 2015-02-01 04:46:23.

super super-jest cos szczegonie podniecajacego w sprawach sexu tata corka ,mama brat!!!Wielki plus ze mlode dziewczyny pisza prawde co mysla o sexie rodzinnym!Wszystkich pozdrawiam-tez to robilem z siora:)

kiciadnia 2015-02-01 22:04:59.

Jak to przeczytalam to od razu zrobilo mi sie mokro tez bym tak chciala z tatusiem

koteczkadnia 2015-02-27 13:34:50.

ojj jak bym tak chciała mmmm...... aż orgazm dostałam!

Wera123dnia 2015-03-01 13:40:01.

Zajebiste , naprawde , ja uprawiam seks z bratem . Ktoś chętny ??

Sexsiaczek;)dnia 2015-03-01 13:43:55.

Mmmmmm... jak ja bym chciała z tatusiem , taki przystojny... ale mam brata który mnie pociesza a tak swoją drogą ktoś chętny .., moge zaproponować trujkąt.. mam 17 lat ;)

zibidnia 2015-03-09 09:46:30.

sexsiaczek chetnie sie dolacze i poznasz super sex

artidnia 2015-03-15 14:09:15.

Też tak bym się zababwił, nawet z dwoma moimi kochanymi córeczkami :)

rysiodnia 2015-03-20 13:38:13.

seks z córką to piękna sprawa lubie dawać rozkosz moim córką i wypełniać cipeczki nasieniem mają pięknie wydepilowane i słodziutkie cipeczki

Anitadnia 2015-03-21 15:17:14.

A ja przeżyłam 50 lat temu coś niesamowitego,coś, na wspomnienie czego robi mi się mokro miedzy nogami. Byłam młodą dziewczyną, ale czułam już tzw.Bożą wolę".
Nie było tylko mężczyzny, a moi rówieśnicy nie nadawali się do niczego. Pewnej nocy nie mogłam spać, chodziłam po pokoju w ciemnościach. Ojciec przyszedł po wódce i zasnął,mama spała już wcześniej. Podeszłam nie wiem dlaczego do łóżka ojca (spali osobno), byłam w samej nocnej koszuli, Kręciłam się tak długo,aż się obudził na tyle,że poczułam jego twardą rękę na swojej mokrej cipce...pociekło jeszcze bardziej i...odeszłam. Nie wiem,co stałoby się,gdybym została i czy ojciec zdawał sobie sprawę,że to moja cipka,bo przecież był nietrzeźwy,ale ten dotyk pamiętam do dziś i na samo wspomnienie jestem wilgotna,chociaż teraz jestem w wieku ojca. Mało tego,marzę o takim dotykaniu przez starszego pana,aż do spełnienia...

1dnia 2015-03-22 13:32:26.

Dolacze

ksaksydnia 2015-04-08 22:04:32.

Ja np.wyjechałem swoją siostrę która ma 25 lat a ja mam 15 najpierw całowałem się z nią z języczkiem a potem odrazu do cipki miała taką ciasną że ledwo co weszłem róchałem ją w cipke 10 minut a potem wystrzeliłem jej w cipce i niewiem czy nie będę miał syna z siostrą a z matką było tak samo jak z siostrą ruchałem ją w cipke a potem robiła mi takiego loda jakiego jeszcze nigdy nie miałem.

brzyduladnia 2015-04-23 21:20:23.

Hmmm niesamowite przeżycie. .. marzenia... ale czasem się spelniaja ...

rylecdnia 2015-05-05 18:11:59.

suka

Woydnia 2015-05-13 12:33:46.

Dobre, choć zboczone.

lysy50dnia 2015-05-15 16:02:13.

fajne opowiadania tylko ciekawe ile jest prawdziwych a ile to fantazje:) chetnie poznam jakas coreczke:):)

lysy50dnia 2015-05-15 16:03:55.

jest jakas chetna

jarecki dnia 2015-05-17 03:15:25.

Seks z własną córką to coś cudownego

:)dnia 2015-05-26 15:18:10.

Jarcki a z kad taka wiedza?:)

wku34dnia 2015-06-21 16:45:38.

ja tez prubowalem z corka

maxdnia 2015-07-19 03:08:51.

super sex

maxdnia 2015-07-19 03:09:18.

super

aleksdnia 2015-08-14 20:04:48.

podniecające opowiadanie ale czy prawdziwe? różne trafiają się zdarzenia. Stanął mi i mam mokry łeb

Kris 44dnia 2015-08-19 12:07:05.

zawsze mażę o takim czymś z niedoświadczoną uwielbiam sex w każdym słowa tego znaczeniu jest piękne przeżyć coś takiego

gutodnia 2015-10-04 22:03:30.

A ile twoja córka ma lat jarecki?

Jacek 40 latdnia 2015-11-17 12:38:38.

Fajne opowiadanie, chętnie zapoznał bym "córeczkę" z dorosłymi zabawami;)

Zadowolony dnia 2015-11-28 15:54:34.

Ja swoją córcie zaliczyłem w CHorwaci na wczasach byliśmy na wyspie mało ludzi wygłupialiśmy się tak że mi stał żona to widziała w nocy pytała czy miałem ochotę na Anitę powiedziałem że tak na drugi dzień znów to samo tylko śmielej wieczorem drinki potem całuski Anita wyjęła go zaczęła się bawić żona posła się umyć następnie piękny seks trwa do dziś jest cudnie

Słodka dnia 2015-11-29 20:10:37.

Super!!!

Daliadnia 2015-12-29 16:54:10.

Ja robie to codziennie z moim tatą. Zaczeło sie od tego że gdy spałam przyszedł do mnie do pokoju i zaczoł macac mnie w dupe i myslal że spałam.. Ale po tem sie rozkręciło i robimy to prawie codziennie ale raz tata mi kazał zrobic to z dziadkiem i było cudownie. Teraz mam 15 lat.

Adamdnia 2016-02-21 17:50:58.

Sex rodzinny jest wspaniały. Mnie kręci i siostra i mama .Są wspaniałe w łóżku. Mama jest nimfomanka a siostra 16 lat też się rozpaliła

karo2000dnia 2016-03-02 23:07:18.

Moze nie z moim ojcem, ale dojrzaly facet to ojeju

Mrau dnia 2016-03-15 11:08:22.

Tez tach chce fajnie

Zadowolonydnia 2016-03-28 12:20:33.

Tydzień temu wróciłem z delegaci moja żona i córcia czekały prezenty dostały wieczorem wyjście do kawiarni po powrocie wspólny prysznic potem sypialnia żona mnie ujeżdżała a córuni lizałem i odwrotnie taki seks polecam każdemu jest cudnie

nikoladnia 2016-04-03 15:33:41.

jakie fajne cucki i ruchanie

córeczkadnia 2016-04-23 21:48:19.

Też tak chce, mam dopiero 14 lat ale marze o seksie

tadek dnia 2016-06-22 07:31:02.

niesamowite i cudowne

niesmialacora17dnia 2016-06-27 22:20:22.

Zazdroszczę tej dziewczynie. Ja mam fajnego tatę. Niestety rozwiódł sie z mamą i nie widujemy się tak czesto jakbym chciała. Wie ktoś jak go poderwać? Wiem, ze na mnie leci, nie chce go spłoszyc

Teodnia 2016-07-30 04:13:51.

Ja swoją córcię pieszczę od kiedy skończyła 15 lat. obecnie ma 30 lat. Nie uznajemy innego życia. Żona wie o naszym seksie z Anią i nie jest zazdrosna, bo kiedyś robiliśmy to wspólnie na wczasach w Darłowie. Może to jest zboczone kochać się jednocześnie z mamą Basię i córcią Anią, ale takie jest życie.

kicia dnia 2016-08-23 11:52:47.

Aż mi ochoty robiliscie ;) tez bym chciala takiego tatusia.. ktos chetny?

Misiudnia 2016-10-04 23:22:38.

Ja mogę

karoldnia 2016-10-07 00:52:12.

do niesmialacora17 Wiesz chciałbym mieć taką córkę, która miałaby na mnie chęć. Musisz się do niego zbliżyć, spędzać więcej czasu pomoc w lekcjach, pomoc w zakupach, wpaść znienacka, może wymusić wspólną wycieczkę aby coś zwiedzić bo przecież mało czasu z nim spędzasz. Może zabrać go na zakupy bielizny a po pokazać się mu raz w jednej bieliźnie raz w drugiej i zapytać w której lepiej wyglądasz

xyukkddnia 2016-10-15 15:09:31.

Czy Ciebie pojebało? ☺☺

Córunia dnia 2016-10-20 21:31:22.

Mie się te opowiadanie podobało i nie mam nic przeciwko temu dziecko lepiej zapamięta swój pierwszy raz z bliską osobą nie uważam że to pedofilia czy coś w tym stulu prosze nie komentować

Teodnia 2016-11-17 17:22:25.

...dobre i rozkoszne przygody....

Zadowolonydnia 2016-11-20 12:30:30.

Ja z żoną i naszą córką kochamy się często teras dołączył chłopak córki jest bosko siostra chłopaka jak przychodzi do nas i jedziemy na dzialke to opala się też nago jak my ale ma dopiero 16/5 roku jej brat i nasza córka razem się zabawiają ostatnio ich rodzice czegoś się domyślają bo ojciec chłopaka mówił mu ze nasza córka bardzo podoba się jak chodzi w mini i bluzce bez stanika córka ostatnio wygłupiała się z nim siadła mu na kolana to czuła jak mu stał i nachyliła się tak żeby zobaczył jej piersi Córka opowiedziała nam jak w piątek wyszła z łazienki w koszulce i chodziła po domu ojciec chłopaka powiedział że bosko wygląda więc córka usiadła mu znów na kolanach ojciec chłopaka zacżą ją łaskotać czuła jak mu stoi powiedziała ze specjalnie zrobiła ze ramiączko jej sunęło się i pierś było widać zapytał czy może pocałować powiedziała że tak może za tydzień coś więcej chłopaka matka wyjeżdża na delegacie na tydzień

tatulodnia 2016-11-28 22:48:05.

spoko

Alidnia 2017-02-06 15:45:09.

Chore to jest

Gregdnia 2017-02-22 13:06:30.

Super

BJKdnia 2017-06-07 22:16:42.

Ja też się kocham z ojcem robiłam to wczoraj

BJKdnia 2017-06-07 22:19:30.

Ja uprawiałam sex z ojcem wczoraj akurat mama z braćmi pojechali na wycieczkę byli tam do 19:30 było zajebiście :-(

JedynyTakidnia 2017-07-07 18:37:18.

Oj jak ci zazdroszczę... i boxerki zmoczyłem... Jak będę miał córkę też bym ją chętnie wypieścił jako pierwszy. Ale cóż narazić 17 lat i nie potrzebuje dziecka, ale mogę chętnie poudawać czyjegoś brata jakiejś milej nastolatki. Mieszkam w okolicach Katowic jak któraś chętna to czekam mrrr

zadowolonydnia 2017-07-09 12:40:06.

Dawno nie pisałem obecnie żona jest w Niemczech więc córka ją zastępuje seks z nią jest cudowny

krissdnia 2017-07-31 12:50:57.

kiedyś kochałem się z moja 15 letnią siostrą wróciłem z wojska i ona zawsze spała ze mną z wypiętym tyłeczkiem w moja stronę nie wytrzymałem musiałem dotknąć potem lekko wsunąłem palce w majteczki i było tam b wilgotno udawała że śpi ale nie spała wyjąłem nabrzmiałego na maxa penisa naśliniłem i b powoli wsunąłem pomiędzy majtki a szparkę było cudnie nie protestowała leżała nieruchomo i pomalutku wsunąłem czapeczkę i moment wybuchłem a kolejne noce były coraz głębsze najpiękniejszy sex w moim życiu jak nie mogę dojść z żoną wystarczy wspomnę i już po zabiegu ,. to nie zboczenie to natura a jak ktoś myśli inaczej to po prostu zazdrości albo nigdy tego nie przeżył

Prosimy o nie dodawanie w komentarzach danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Seks z córka"

(pole wymagane)

Dodał/a: anonim w dniu 23-08-2012 - czytano 275776 razy.