Sex w czwórkę

Zaprosił mnie na kolacje, miły wieczór w kącie ciemnej sali. Zjedliśmy już i siedzieliśmy piliśmy kawę, rozmawialiśmy o czymś nie istotnym, taki miły niezobowiązujący wieczór. W pewnym momencie zauważyłam, że patrzy nie na mnie tylko gdzieś w głąb, oczy mu błyszczą i dziwnie się uśmiecha. Odwróciłam się i zobaczyłam, że siedzi za mną bardzo młoda dziewczyna, wyglądała na 19 może 20 lat. Uśmiecha się dosyć dziwnie. Spytałam go, co się dzieje, a on kazał mi się przesiąść bliżej niego. Przesiadłam się, odwrócił się twarzą do mnie położył mi rękę na swoim udzie i przesuwał ją wyżej, poczułam jego nabrzmiałego członka w spodniach, był bardzo twardy, spodnie były napięte powiedział:
- A teraz spójrz na nią.
Spojrzałam, a ona siedziała na brzegu siedzenia, miała na sobie bardzo krotką spódniczkę i obcisłą bluzkę, widać było. że jest bez biustonosza, bo sutki sterczały jej mocno. Jedna dłonią unosiła spódniczkę, a drugą dotykała się, była bez majtek. Dokładnie było widać jej cipkę, różowe wargi i palce poruszające się powoli wzdłuż warg. Uśmiechała się lubieżnie, oblizywała wargi, miała przymrożone oczy, ale patrzyła na nas.
On trzymał moją dłoń, przyciskał ją do krocza i zmuszał mnie do ugniatania go, twardniał coraz bardziej, pochylił się i pocałował mnie, poprosił, żebym zrobiła mu dobrze. Wstydziłam się, wokół siedzieli ludzie, nie wiem, czy widzieli to czy nie. Rozpięłam rozporek i włożyłam rękę, był gorący, skórka sama się ściągnęła z silnego podniecenia, główka była już śliska od śluzu. Masowałam go tak chwilę, ale kazał mi go wyjąć, ona patrzyła i uśmiechała się. W pewnym momencie od stolika za nami wstał mężczyzna, chciałam odsunąć rękę, ale Adam nie pozwolił mi. Ten facet, kiedy przechodził spojrzał, uśmiechnął się i powiedział lekko się pochylając:
- Ładnie się bawicie, ja idę do niej, niech zrobi to i mi, bo kutas rozerwie mi spodnie
Usiadł koło niej i sam rozpiął spodnie i wyjął nabrzmiałego kutasa. Ona sięgnęła od razu do niego, złapała go mocno i zaczęła naciągać skórkę, była tak samo mocno podniecony jak Adam. Patrzyliśmy na siebie, my na nich oni na nas, patrzyłam na jego twarzą, a on spoglądał to na moją rękę walącą konia Adamowi, to na moją twarz, która na pewno pokryła się rumieńcem. Czułam jak Adam zaczyna się prężyć, miał chyba ochotę pojęczeć, ale powstrzymywał się, ona przykryła jego penisa drugą dłonią, ja też tak zrobiłam, trzepałam go, a on uderzał główką w moją dłoń. Trysnęli prawie jednocześnie, sperma uderzyła w nasze dłonie, lepka i gorąca. Jeszcze chwilę i ona uśmiechnęła się do mnie, uniosła dłoń, jeszcze raz się uśmiechnęła, a Adam poprosił, żebym zrobiła to co ona, uniosłyśmy dłoń blisko twarzy, ona wystawiła język, ja też i zlizałyśmy wszystkie soki z dłoni ciągle się do siebie uśmiechając. Czułam jeszcze smak spermy kiedy Adam mnie całował.
Ona podeszła do naszego stolika, przedstawiła się, miała na imię Kamila, zaprosiła nas na kawę i coś jeszcze, odeszła od stolika i wyszła z tym facetem, któremu strzepała. Jeszcze chwile siedzieliśmy razem żeby troszkę ochłonąć zapłaciliśmy rachunek i wyszliśmy. Adam ciągle nalegał żebyśmy tam jechali, ja troszkę się bałam i nie bardzo miałam ochotę w końcu się zgodziłam.
Pojechaliśmy pod adres, który podała nam Kamila, to był duży dom jednorodzinny, na dole było ciemno a na górze przez zasłony przebijało się delikatne złote światło. Adam zadzwonił i zabrzęczał zamek w bramce. Weszliśmy do domu, na schodach stał on, facet z restauracji, poprosił żebyśmy weszli na górę. To nie było zwykłe mieszkanie, tylko jeden ogromny pokój z ogromnym łóżkiem w jednym końcu i z kanapami i fotelami na środku. W drugim końcu pokoju stal skórzany fotel i biblioteczka.
Przywitaliśmy się, Kamile już poznaliśmy, a on miał na imię Rafał. Na ławie stało wino i cztery kieliszki jeszcze czyste, więc oni nic chyba nie pili jeszcze. Usiedliśmy, Kamila zapytała mnie, czy bardzo się krepuje rozmawiać o sexie, z uśmiechem odpowiedziałam zgodnie z prawda, że raczej nie, sex to mój ulubiony temat. Nasze słowa krążyły wokół tych miłych i mokrych tematów. Kamila usiadła blisko mnie i gładziła mnie po włosach, byłam lekko skrępowana, ponieważ nigdy nie zdążyła mi się taka sytuacja. Szepnęła mi na ucho, że chyba powinniśmy zostawić panów na chwilkę samych. Zaprowadziła mnie do łazienki i zaproponowała prysznic, zgodziłam się troszkę z ciekawości, a troszkę dlatego żeby nie wyjść na pruderyjną. Rozebrałyśmy się, była szczupła, ale nie chuda, miała ładne piersi, dosyć duże, ale sterczące, z sutkami wzniesionymi ku górze, bardzo ładne pełne biodra i kępkę rudych włosów na wzgórku. Powiedziała, ze bardzo lubi puszyste kobiety z ogromnymi piersiami i duża pupa no i oczywiście z piękną pulchną cipką.
Namydlałyśmy się nawzajem, ja raczej nieśmiało, ona odważnie, wiedziała co robi i czego chce, jej mokre i śliskie dłonie wędrowały pomiędzy moimi piersiami przez brzuch aż do wygolonej cipki, jej palce szybko znalazły łechtaczkę i ugniatały ja coraz bardziej i nagle wślizgnęły się we mnie, miała szczupłe dłonie palce, dotknęły mnie bardzo głęboko aż zadrżałam. Ja bardzo nieśmiało głaskałam jej piersi, okrążałam je dłonią i delikatnie masowałam sutki miedzy palcami. Zbliżyła swoją twarz do mojej, jej gorące miękkie usta dotknęły moich, język wślizgnął się w moje usta i poczułam jej smak, była słodka jakby przed chwilką jadła czekoladki. Coraz śmielej całowałyśmy się, moje zażenowanie umknęło i wargi nasze dotykały się a języki plątały. Drzwi się otworzyły i wszedł Rafał kazał nam skończyć:
- Skończcie już te pieszczoty, bo nam się nudzi.
Spłukałyśmy z siebie pianę, Kamila polała mnie dosyć chłodna woda śmiejąc się:
- Troszkę ochłoniemy bo czeka nas jeszcze długa zabawa.
Usiadłyśmy na kanapie całkiem nagie. Kamila uśmiechała się delikatnie i mrużyła oczy jak kotka. Dotykała moich włosów i twarzy, delikatnie zaczęła całować mnie, znowu jednocześnie nasze dłonie wędrowały po naszych nagich, chłodnych ciałach. Obie miałyśmy mocno sterczące sutki. Dotykałam jej piersi, pochyliłam się i całowałam najpierw szyje potem piersi. Objęłam sutek ustami i ścisnęłam, ona westchnęła, zaczęłam ssać jej sutki najpierw lekko, a potem mocniej, miałam pełne usta, nie wiedziałam, że jest to tak przyjemne, prężyła się, a ja zaczęłam schodzić niżej. Całowałam jej brzuch krążyłam językiem wokół pępka, a ręka dotykałam gorącej cipki. Zeszłam jeszcze niżej i mój język dotknął wzgórka, włosków. Ręką rozłożyłam wargi i delikatnie dotknęłam łechtaczki, zadrżała, coraz mocnej naciskałam, była mokra i błyszcząca od śluzu, coraz śmielej lizałam jej cipkę, dobierałam się językiem do każdego zakamarka, wciskałam język do środka, czułam jej gorąco, a ona dociskała rękami moją głowę, miałam twarz zanurzoną w tym cieple. Nagle poczułam czyjeś ręce na biodrach, nie wiedziałam, który z nich to zrobił, uniósł mnie tak, że klęczałam na czterech miedzy nogami Kamili. Dotykał mnie coraz gwałtowniej, czułam jego kutasa na pośladkach, jak ociera się i nagle wchodzi z wielką siłą. Jęknęłam i uniosłam głowę, zobaczyłam mojego Adama stojącego z wyprężonym kutasem obok głowy Kamili i jej ręce masujące go. Więc to Rafał rżnął mnie od tyłu, z ogromną siłą wchodził swoim wielkim penisem, aż do końca, przy każdym uderzeniu czułam, jak ociera się o szyjkę macicy. Adam uśmiechał się do mnie, widziałam w jego oczach wielkie podniecenie, aż zagryzał wargi. Ten widok doprowadzał mnie do szaleństwa, podniecał, a jednocześnie złościł. Ssała go pięknie, jej usta zaciskały się na nim i puszczały go. Trzymał ją za głowę i lekko poruszał biodrami. Kamila wzięła ze stolika wibrator, ogromny, długi i gruby, dała mi go, lizałam ją i włożyłam go w jej rozpalona cipkę, najpierw samą końcówkę, a potem powoli aż do końca. Była bardzo pojemna bo wibrator wszedł cały aż po nakrętkę, kiedy czułam opór włączyłam wibracje i poruszałam nim w przód i w tył nie za szybko i nie wyciągałam go do końca.
Rafał szalał na mojej pupie opierał się na mnie całym ciężarem i kołysał się nie wychodząc ze mnie, robił to krótkimi ruchami, aż mi brakowało tchu. Adam uderzał ją kutasem po twarzy, ocierał się o włosy i usta, potem wpychał go, aż się dławiła. To wszystko było bardzo gwałtowne, chyba wszyscy byliśmy bardzo blisko szczytowania. Rafał wyszedł ze mnie i usiadł obok Kamili :
- Słodka grubasko obciągnij mi, Adam mówi że jesteś mistrzynią
Przesunęłam się w jego stronę i teraz klęknęłam miedzy jego nogami. Adam usiadł obok na kanapie, a Kamila wsiadła na niego, widziałam jej tyłeczek i dokładnie widziałam, jak penis Adama wchodzi w nią, jak jej różowe i mokre od soków wargi go obejmują, jak pochłania go i jak jej pupa przyciska jądra.
Wzięłam w dłoń ogromnego fiuta Rafała i zlizałam z niego cały sok, jaki został na nim po rżnięciu mnie. Odciągnęłam skórkę i językiem zaczęłam pieścić główkę, lizałam sam brzeg i wciskałam język pod wędzidełko i w dziurkę czułam jaki jest śliski od śluzu. Objęłam go ustami i mocno, aż go końca zanurzyłam w gardle, on złapał mnie za głowę i nacisnął mocno, dusiłam się, a główka ocierała się o podniebienie i gardło. Puścił mnie, wyjęłam go z ust i oblizałam ze śliny. I znowu go połykałam, czułam jak drży jak kutas sztywnieje coraz mocniej aż odciągnął mnie:
- Poczekaj myszko, bo trysnę zanim spróbuję dupci Kamili
Kazał mi usiąść na oparciu kanapy nad jej głową tak, żeby mogła mnie lizać, kiedy on z Adamem rżnęli ją. Ona jeździła na kutasie Adama a Rafał wbił się w jej gwiazdkę, oparł się o nią mocno i posuwał raz szybko raz wolno, ona lizała moją cipkę, czułam jej gorące usta na niej. Szarpała ją i podgryzała, nagle zaczęła jęczeć, prawie krzyczeć wiedział, że ma orgazm, Adam mocno trzymał ja za biodra i wiedziałam że on też kończy.
Rafał podniósł się i powiedział :
- Teraz kolej na ciebie i na mnie, usiądź sobie, a Kamila zerznie twoje dziurki, a ty mi obciągniesz do końca.
Adam podsunął mi pod nogi pufy, rozłożyłam szeroko nogi, Kamila usiadła miedzy nimi, wzięła wibrator i kulki, były to kulki raczej waginalne, bo duże i tylko dwie. Rafał stanął nade mną i kazał mi go ssać. Adam siedział w fotelu naprzeciwko i patrzył na nas, masował kutasa, opadł mu już, ale widziałam, że stawia go znowu. Kamila lizała mnie całą, nie tylko łechtaczkę, ale całą cipkę od łechtaczki, aż do dziurki i jeszcze dalej poczułam jej język na gwiazdce, lizała ją i rozmasowywała mocno naciskając, potem lizała cipkę, a palcami napierała na odbyt coraz mocniej, aż palec wszedł we mnie aż stęknęłam i mocno ścisnęłam kutasa Rafała w ustach, jęknął :
- Ostrożnie kotku, nie urwij go, przyda mi się jeszcze
Kamila poprosiła Adama, żeby podał jej oliwkę, polała mi cipkę tak, że płyn spływał po niej aż na pupę i zagłębiła kolejny palec ciągle liżąc mnie, to było cudowne zaczęłam pojękiwać i mocno obciągać Rafałowi. Każdy ruch palców w mojej dupci powodował fale rozkoszy. Poczułam coś innego niż palce, to kuleczki, Kamila wpychała je powoli, naciskała pierwszą kuleczką na pupę, mocno, coraz mocniej, aż kulka wskoczyła w nią, nigdy bym nie przypuszczała, że będzie to takie cudowne uczucie. Potem następna, kiedy obie były w mojej dupci, włożyła palce do cipki i zaczęła mnie nimi rżnąć, byłam bliska orgazmu, ale ona przystawała co chwila wiedząc, że nie może jeszcze mnie doprowadzić do końca.
Włożyła we mnie ten wielki wibrator i rznęła mnie nim tak szybko, jak szybko Adam walił swojego kutasa. Rafał trzymał mnie za głowę i rznął moje usta, bo sama nie panowałam już nad sobą, czułam, jak rozpierają mnie kuliki w pupie i czułam, że bezwiednie popuszczam mocz. Kątem oka widziałam Adama jak się onanizuje, walił mocno, aż jądra podskakiwały. Jęknęłam, kiedy orgazm zalał mnie gwałtowną fala, Kamila wyciągnęła wibrator i wbiła we mnie palce jednocześnie wyciągała kuli z tyłeczka. Widziałam, jak Kutas Adam tryska, jak sperma spływa mu po rękach i czułam ja Rafał tryska w moje usta ogromną ilością spermy, której nie byłam w stanie łykać. Było jej tak dużo, że wyciekała mi z kącików ust. Kiedy skończył zlizał ze mnie wszystko oblizał moje usta i pocałował głęboko.
Po wszystkim poszliśmy pod prysznic parami, ten miły wieczór zakończyliśmy miłą kolacyjka we czwórkę jak dobrzy przyjaciele rozmawiając o filmach i książkach.

Czy możesz skomentować to opowiadanie :)

Prosimy o nie dodawanie w komentarzach danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Sex w czwórkę"

(pole wymagane)

Dodał/a: anonim w dniu 11-09-2012 - czytano 18091 razy.