sex z rodzicami

Mam na imię Magda, i mam 16l. Mój pokój dzielę z młodszym bratem, Jacek ma 16l. Rodzice mają oddzielną sypialnię. W naszej rodzinie nigdy nie było jakiegoś skrępowania, rodzice tak nas wychowali. Często przy nas okazywali sobie uczucia. Widzieliśmy nie raz jak Tata obłapia mamę, i nie robiło to na nas jakiegoś wrażenia.
Historia rozpoczęła się dość prozaicznie. Często było słychać jak rodzice uprawiają sex, normalna sprawa.
Pewnego dnia obudziłam się w nocy i usłyszałam odgłosy dochodzące z sypialni, ale były bardziej słyszalne. Zauważyłam że drzwi do naszego pokoju są otwarte, a Jacka nie ma w łóżku. Po cichu wstałam sprawdzić co się dzieje. Podeszłam do drzwi i w przed pokoju zobaczyłam brata. Stał przy sypialni rodziców zaglądając przez uchylone drzwi. Pomyślałam, smarkaty podglądacz. Ale to nie było wszystko. Z spodenek wystawał mu jego sprzęcik. Był nabrzmiały a on go masował. Widok i odgłosy sprawiły że poczułam straszną podnietę. Podeszłam cichutko bliżej. Jacek mnie zauważył. Pokazałam mu żeby był cicho. Oboje staliśmy i oglądaliśmy jak mama ujeżdża tatę. Zrobiło mi się mokro między nogami. Brat nadal masturbował się. Ja zaś zaczęłam masować swoją muszelkę.
Gdy rodzice skończyli szybko uciekliśmy do swojego pokoju. Leżeliśmy jak myszki pod miotłą.
Cisza trwała może z pół godziny. Po niej znowu z sypialni zaczęły dobiegać odgłosy sapiącej mamy. Na ciele poczułam dreszcze podniecenia. Leżąc powiedziałam, jeszcze im mało? Jacek skwitował to słowami, a my tylko słuchamy. Miałam straszną chcicę. Brat leżał na plecach na swoim łóżku i było słychać jak dalej się zabawia. Wstałam i podeszłam do niego. Powiedziałam mu żeby się przesunął na łóżku.Zrzuciłam z siebie koszulę nocną i położyłam się obok niego.
-Nie będziemy próżnować, powiedziałam do niego. Chwyciłam jego kutasa i zaczęłam go masować. Był zszokowany, ale zaraz zajął się moimi piersiami. Pieściliśmy się tak, a z sypialni nadal słyszeliśmy pojękiwania. W pewnym momencie było słychać jak mama dochodzi. Teraz mocniej trzepałam fiutem Jacka. W jednej chwili Jacek się naprężył i zalał mi rękę spermą a z sypialni dobiegł głoś dochodzących rodziców.
Po wszystkim wróciłam do swojego łóżka i zasnęłam.
Przez kolejne noce sytuacja się powtarzała, jednak nie doszło między nami do stosunku, zawsze tylko pieszczoty.
Pewnego dnia tata wyjechał na parę dni do babci. Zostaliśmy sami z mamą. Pomyślałam że przez te dni nie będziemy tego robić.
Wieczorem poszłam szybciej spać. Przebudziłam się bo musiałam iść to toalety. W sypialni rodziców były otwarte drzwi, zajrzałam i zobaczyłam śpiącą mamę a przy łóżku stał Jacek z wywalonym fiutem. Mama leżała na plecach z rozchylonymi nogami i bez bielizny. Taki widok musiał działać na niego. Trzepał nim jak oszalały. Patrzyłam na niego i zastanawiałam się czy będzie miał na tyle odwagi aby ją dotkną. Ale nie, nie zrobił tego.Wróciłam do pokoju i położyłam się w jego łóżku nago. Czekając jak przyjdzie zaczęłam się masować. Zamknęłam oczy i wyobrażałam sobie widok jaki widziałam w sypialni. Po chwili przyszedł. Gdy mnie zauważył spytał co robię.
A na co to wygląda, odpowiedziałam mu. Widziałam co robiłeś i zastanawiałam się czy ją dotkniesz.
-Nie, bałem się że się obudzi.
-No widzisz braciszku, a je nie śpię.
Położył się obok i lizał moje piersi jak zwykle.
-Teraz braciszku chcę żebyś polizał moją muszelkę. Zgodził się. Było mi cudownie.Miałam orgazm do jakiego nigdy nie mogłam się doprowadzić.
Nie wiem kiedy, ale zasnęłam w jego łóżku nago.
Rano obudziła mnie mama. Było mi głupio że tak mnie zastała.
-Dobrze się spało, zapytała.
-Tak, dziękuję. Odpowiedziałam.
- Córeczko, następnym razem zamknijcie drzwi, jak będziecie się zabawiać.
-Słucham
-Widziałam jak Jacek robił Ci minetkę. Było Ci dobrze?
Zatkało mnie, nie mogłam wydusić z siebie słowa
-Gdyby tata Was nakrył, była by chryja.
Patrzyłam na nią i nie wierzyłam że tak spokojnie to mówi, przecież robiłam to z bratem.
-Powiedz Madziu, czy Wy?
-Nie, my tylko tak.
Uśmiechnęła się, i powiedziała
-Myślę że on bardzo by chciał
-Tak, powiedziałam, ale ja się boję
-Spokojnie, zaradzimy coś na to.
Kolejne dni nic nie przyniosły nowego. Rodzice bzykali się w sypialni, a ja z bratem pieściliśmy się przy ich odgłosach.
Pewnego dnia mama powiedziała że musimy porozmawiać. Dała mi pigułki i wszystko o nich wyjaśniła. No teraz nareszcie będę mogła. Chciałam już żeby nie było tylko lizania, ale i poczuć w sobie mężczyznę. Z drugiej strony Jacek nie był mężczyzną i nie bardzo chyba by wiedział jak to robić. Oral to jedno a kompletny sex to drugie. Trudno kogoś sobie znajdę.
Teraz już nie miałam takiej ochoty na pieszczoty z bratem, bo czekałam na przyjęcie mężczyzny.
Tata znowu wyjechał. Wieczorem chwilę rozmawialiśmy i ja poszłam spać. Mama i Jacek jeszcze zostali. W nocy znowu się obudziłam do łazienki. Drzwi do sypialni był uchylone. Nic nie zauważyłam dziwnego,ale wracając słyszałam szmer. Podeszłam bliżej i przez szparę zobaczyłam Jacka. Pewnie znowu masturbuje sie na widok mamy. I faktycznie. Tylko że tym razem mama nie spała leżała na plecach i masowała się wpatrzona w Jacka. Czekałam co będzie dalej. I doczekałam się. Kochany braciszek położył się na niej i powoli zaczął wchodzić w nią. Na początku powoli, ale kolejne pchnięcie było już mocniejsze. mama aż wygięła się i mocno jękła przyjmując sporego penisa syna, w siebie. Jego ruchy nabierały siły. Słychać było jak całe łóżko pracuje. Zrobiło mi się głupio że ja nie uważałam go za mężczyznę, a on posuwał mamę jak dorosły. Nie mogłam już wytrzymać z podniety i chciałam do nich wejść, ale bałam się że mogę ich wystraszyć i cała zabawa skończy się. Widok młodego chłopaka posuwającą kobietę rozpalał mnie jeszcze bardziej. Czułam jak po nogach mi cieknie. Masowałam piersi słysząc jak mama stęka i dyszy. Wiła się po łóżku z rozkoszy jaką dawał jej własny syn. Po chwili widziałam że Jacek doszedł i opadł na nią.Pomyślałam że teraz na mnie i pobiegłam do pokoju. Rozebrałam się i położyłam w jego łóżku czekając kiedy przyjdzie i będzie teraz mnie posuwał. Ale zamiast tego doczekałam się kolejnych odgłosów z sypialni. Nadal mama stękała i jęczała. Mocne skrzypienie i słowa "dochodzę" dobiegały do moich uszu.
Ta zabawa trwała do późnej nocy. Tyle razy jeszcze nie słyszałam żeby rodzice tak długo się kochali, a ten smarkach robił to i robił.
Zasnęłam. Rano Jacek był w moim łóżku. Myślałam że go zabiję. Ja rozpalona i chętna a on nic. W sumie mu się nie dziwię, tyle razy co posuwał mamę tej nocy to chyba już nie miał siły na nic. Ale dzisiaj to ja będę się z mim kochać.
W kuchni mama krzątała się przy śniadaniu.
-Dzień dobry mamo, jak się spało?
-Dziękują, dodrze.
Zachowywała się jak gdyby nic. Wiedziałam że będzie udawać że nic się nie stało. Roiła to perfekcyjnie. Byłam zła, ale pomyślałam że to ona dziś będzie nasłuchiwać a ja przyjmę w siebie Jacka.
Niestety wieczorem przyjechał tato i nici z sexu. I faktycznie, rodzice do późna rozmawiali.
Następnego dnia mama powiedziała że musi ona jechać do babci. Tata zaproponował żeby zabrała Jacka, może jej pomoże? Jasne, pomyślałam, pomoże jej przeczyścić komin. Ale nic im z tego nie wyjdzie, bo u babci nie mają tyle swobody.
Zostałam z tatą. Wieczorem, po kąpieli oglądaliśmy telewizję. Ja w nocnej koszulce, a tata w luźnych bokserkach. Leżał na rogówce, położyłam się obok kładąc głowę na jego brzuchu. W telewizji leciał jakiś film gdzie para kochała się. W pewnym momencie zobaczyłam jak ojcu staje. Zrobił się mu spory namiot. Nie myślałam wcześniej że mogła bym to z nim zrobić, ale teraz wiedziałam że mam na to ochotę. Nie bardzo wiedziałam jak mam to zrobić. Pomyślałam, raz kozie śmierć. Położyłam rękę na namiociku i zaczęłam głaskać. Tata wzdrygną się ale nie protestował. To dało mi pewność że chyba też ma na to ochotę. Zsunęłam mu bokserki i przed moimi oczami ukazał się spory penis. Teraz już wiem,syn podał się do ojca. Dalej żadnego sprzeciwu. Ujęłam go w dłoni i masowałam leżąc nadal na jego brzuchu. Zaczął mnie głaskać. Podniosłam głowę i włożyłam go sobie do ust. Ssałam go powoli i coraz głębiej. Tata sięgną ręką do moich pośladków i delikatnie je gładził. Pomyślałam że mam dosyć pieszczot i jedynie czego chcę to mieć w sobie kutasa. Wstałam i zrzuciłam z siebie koszulkę. Przełożyłam nogę nad tatą i po prostu usiadłam na nim. Chwilę pocierałam się o niego czując penisa taty przesuwającego się po moim rowku. Podniosłam się żeby nareszcie mieć go w sobie. Nie szło to gładko, bo jego sprzęt był naprawdę spory, ale po kilku próbach wszedł cały a po moim rozlała sie fala rozkoszy. Było mi cudownie, wypełniał mnie do samego końca. Teraz wiedziałam czemu mama tak jęczała. Miałam orgazm za orgazmem. Kiedy tata dochodził chwycił mnie mocno za biodra uniósł odrobinę i mocniej nasadził mnie na siebie, i jeszcze raz. To było obłędne. Czułam jak wlewa we mnie swój ładunek.Położyłam się na nim a on jeszcze parę razy wbił się we mnie. Leżeliśmy tak jeszcze kilka chwil. Czułam w cipce rozluźnienie.
Po wszystkim wstałam i poszłam do łazienki i wzięłam prysznic. Wracając nie zakładałam nic na siebie. Podeszłam do taty i powiedziałam mu że było mi cudownie.
-Córeczko, wiesz co zrobiliśmy?
-Tak, kochaliśmy się. Było bosko.
-Ale wiesz że nie możemy.
-Wiem, ale mam nadzieję że tobie też było dobrze.
Potwierdził skinieniem głowy. Przytuliłam się do niego. Po chwili tata powiedział że musimy iść spać.
-Dobrze tato, ale ja dziś nie chcę spać sama
uśmiechnął się i poszliśmy do ich sypialni.Łóżko było wygodne. Przytuliłam się do taty i zasnęłam.
Rano obudził mnie przyjemne uczucie. Dreszcze na całym ciele. Okazało się że tata pieści moje piersi. Było bosko.Miałam rozchylone nogi, a on klęczał między nimi oparty na rękach z ustami ma moich sutkach.Objęłam go,a on położył sie na mnie wsuwając swój penis we mnie, podobnie jak robił to Jacek z mamą. Było mi dobrze. Na początku powoli i delikatnie. ale w pewnym momencie wysunął się prawie cały i zatrzymał sie. Myślałam że zrezygnował ale nie. Z całym impetem wszedł we mnie, i to było to. Jednym ruchem doprowadził mnie do orgazmu. Posuwał mnie z taką siłą że nie umiałam złapać oddechu. Normalny szał. Nie wiem jak długo to trwało bo straciłam kontrolę. Jęczałam i wiłam się z rozkoszy. To było nie zapomniane przeżycie. Teraz wiedziałam kto może się ze mną pieprzyć.
W południe Przyjechała mama z Jackiem. Wieczór i noc były spokojne. Ale mi się chciało.
Kolejnej nocy rodzice zaczęli swoją zabawę wcześniej. Myślałam że oszaleję. Mama miała tego cudownego penisa w sobie a ja tylko nasłuchiwałam. Jacek też był nie spokojny. Do tej pory nie pozwalałam mu zbliżać się do mojej szparki i wiedział że nie będzie mógł pobzykać. Ta z którą to robił była właśnie zajęta.W cipce miała fiuta taty a nie jego.
Podeszłam do niego i powiedziałam mu że zmieniamy zasady.
Nie wiedział o co chodzi. Zaraz miał się przekonać. Chwila pieszczot i taj jak to zrobiłam z tatą usiadłam na niego. Uśmiechną się i powiedział że teraz już rozumie.
Nie wiem, może dlatego że ojciec mnie naciągnął swoim penisem, ale Jacek nie wypełniał mnie tak jak on. Za to był bardziej żwawy i to było jego wielką zaletą. Potrafił się spuścić się, a już po chwili znowu być gotowy.
Chciałam już iść spać bo trochę mnie zmęczył ten maraton orgazmów, a jeszcze to że z sypialni już nie dochodziły żadne głosy. Ale on poprosił o jeszcze jeden raz. Że teraz chce trochę inaczej. Zapytałam jak, a on że na pieska. Człowieku, skąd ty macz takie pojęcie o tym. Powiedziałam że ok. Uklągł za mną i posuwał mnie od tyłu. Nogi miałam ściśnięte i dawało mi satysfakcję.
Po wszystkim zasnęliśmy razem.
Kolejny dzień był przełomem w naszej rodzinie.
Rano obudziłam się pierwsza. poaszłam do kuchni jaszcze trochę zaspana. Zastałam moich rodziców jak tata posuwał mamę na stole. Było mi trochę głupio że tak weszłam. Oni mnie dostrzegli ale nie przestali. Mama tylko powiedziała że zaraz kończą, a tata żebym obudziła brata. Zdziwiło mnie ich podejście ale skoro tata mnie posuwał a Jacek mamę to chyba mają zamiar nie kryć tego. Poszłam po brata. Wracając weszłam jeszcze do łazienki. Po powrocie do kuchni mama była wypięta i robiła tacie loda. Stałam tak patrząc na nich. Za mną pojawił się mój brat. zrobił wielkie oczy i spytał co się dzieje. Odpowiedział mu ojciec, bo mama miała pełne usta.
-A na co to wygląda? Przecież Wy dziś w nocy też to robiliście.
Okazało się że nasz ostatni akt podglądali.
Jacek śmiało podszedł do nich i poklepał mamę.
-Może byś chciał? spytał tata
Jacek spojrzał na niego i bez zastanowienia wyjął swój sprzęt i wsadził go mamie prosto w szparkę. Posuwał ją ostro a mama z jednej strony z fiutem ojca w ustach a z tyłu posuwana przez syna jęczała i stękała. Patrzyłam na nich i nie mogłam uwierzyć w to co widzę.
Podeszłam bliżej i masowałam mamę po piersiach. Jeszcze bardziej jęczała. Pochyliłam się wypinając w stronę taty, po chwili miałam go w sobie. Silnego, twardego i wielkiego penisa taty. Posuwal mnie mocno i szybko, wiedziałam że finał będzie szybki. I tak było, spuścił się we mnie silnym strumieniem. Leżałam tak jeszcze chwilę, czując jak jego sperma spływa mi po nogach. Mogłam odpocząć, natomiast mama nie miała tak. Jacek spuścił się szybciej niż tata, ale zdążył już dojść do siebie i znowu miał wzwód. Jeszcze raz posuwał swoją matkę, Był nie do zdarcia, ale mama nie protestowała, wręcz przeciwnie dopingowała go jeszcze bardziej słowami "rżnij mnie synku, rżnij".
Wieczorem już nie było podchodów i podsłuchiwania, tylko wszyscy wiedzieliśmy co będzie się działo. Rodzice poszli do sypialni i powiedzieli że jak mamy ochotę to zapraszają. Nie trzeba było nas długo namawiać. Mama zaczeła kochać się z tatą. Pocałunki i pieszczoty, to było piękne. Potem je z Jackiem pieszczoty. Zapytałam brata z kim woli się pieprzyć, ze mną czy z mamą.Odpowiedział żebym się nie gniewała ale woli z mamą.
-Nic nie szkodzi bo ja wolę z tatą.
Przytuliliśmy się do rodziców i zaczeła się zabawa. Jacek posuwał mamę a ja robiłam to z tatą.
Mama ujeżdżała swojego syna a ja leżąc czułam każde pchnięcie ojca.
-Weście mnie obaj. powiedziała mama
Tata wstał ze mnie i zbliżył się do nich. Zastanawiałam się jak oni to zrobią, przecież Jacek już wypełnia mamę swoim kutasem, to jak zmieści się jeszcze tam taty. Ale po chwili już wiedziałam. Tata po prostu wsadził mamie w tyłek. To było niesamowity widok. Mama wyła i stękała tak głośno że jeszcze tego nie słyszałam. Widać było jak jej dobrze, cała spocona, a pod Jackiem była mokra plama.Słychać było chlupot z jej szparki. Po chwili jeszcze większa plama się zrobiła. Takiego orgazmu tylko pozazdrościć, ale ja muszę jeszcze się trochę przygotować.
Po tamtej nocy często spaliśmy z rodzicami, albo oddzielnie. Sex w naszym domu był powszechny. Ja z Jackiem albo z tatą, zależy kto z kim chciał. Jednak że Jacek bił rekordy. Co rano musiał bzyknąć mamę i nie ważne było gdzie i to że tata był obok. Po prostu podchodził i brał mamę. Tylko jak miała okres cała sprawa skupiała się na mnie. i powiem szczerze że bardzo mi ten czas pasował, bo gdy Jacek kończył od razu wchodził we mnie tata, a potem Jacek jeszcze raz, czasem miałam w sobie spermy z trzech razów.
Nadal tak żyjemy i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Czy możesz skomentować to opowiadanie :)

kajadnia 2015-01-20 22:58:41.

Bardzo ciekaawe opowiadanie :)

qavadnia 2015-01-21 23:33:17.

WoOow pięknie piszesz

jebac wasdnia 2015-01-22 16:22:21.

pokażcie zdjęcia

Wiłdnia 2015-01-25 17:27:54.

Dobre :) Podoba mi się. Napisz coś jeszcze.

Stifdnia 2015-01-26 07:39:34.

Jak dla mnie to wspaniałe opowiadanie , a są dalsze części ?

Tynk@dnia 2015-01-26 08:04:49.

Orgazm gwarantowany *-*

16stkadnia 2015-01-30 16:17:14.

Zajebiste opowiadanie :) Tez bym zrobila to z bratem a nawet ze starymi, bardzo sie podniecilam. Pragnę sexu z kims z rodziny !

MisiaczeQ ;*dnia 2015-02-02 16:57:50.

No to macie zabawę ;). Ja jestem jeszcze za młoda (15l), ale miałam też takie fantazje...ale tylko z 18letnim kuzynem *-*

sexyfleksidnia 2015-02-04 00:51:41.

Zajebiste bedzie kolejna część?

mdnia 2015-02-16 12:39:59.

co bylo dalej

marcindnia 2015-03-05 16:59:37.

dobra robota

harrydnia 2015-03-13 17:01:18.

super zupełnie jak w naszej rodzinie

kdnia 2015-03-16 02:30:57.

super. nie wiedziałam że to możliwe gdy przeczytałam to po raz pierwszy, ale teraz sama mam podobną sytuację, z małym wyjątkiem, mam dwóch synów i córkę

Monika dnia 2015-03-23 12:36:02.

Genialne ! Tak się podnieciłam że tej samej nocy odważyłam się :) Zrobiłam to z synkiem, a cura małoletnia na nas patrzyła i aż się psikała z podniety .

Ela kocha sexdnia 2015-03-31 20:40:38.

Mam podobną sytuację tylko ze mama wkracza do mnie i lize mi moja cipeczkę

Martadnia 2015-04-20 11:43:13.

Minie mama namowila abym sprobowala seksu z bratem i oczywiscie zrobilam to jest wspaniale Teraz co wieczor brat mnie pieprzy na oczach mamy .Wspaniala podnieta

jvcdnia 2015-04-20 22:45:01.

wow

gość dnia 2015-04-27 23:35:06.

Dopisz jak oojczulek zapina w zadek swojego synka,a syn e tym czasie liże matce :)

harydnia 2015-04-30 17:17:41.

a co w tym dziwnego jak bierzemy prysznic to czasami robimy sobie obciąganko - mniam

jadnia 2015-06-04 07:33:41.

fajne, a juz straciłem nadzieje na incest po polsku

miodekdnia 2015-07-06 14:12:08.

Dałabyś trochę mamy. Opowiadanie ok.

Nina dnia 2015-08-08 23:47:23.

Jesteście chorzy. Całe to opowiadanie to wymysł bardzo chorej, zboczonej osoby. Gdybym miała prawną możliwość, zakazałabym publikowania tego typu piśmideł. Jest mi przykro.

super dnia 2015-08-19 11:19:16.

ja to robie z mezem i synem

jądordnia 2015-09-14 20:40:28.

Rozumiem ,że to jest czysta fikcja?

robekdnia 2015-10-02 16:10:22.

w nocy zly sen sprawil ze corka weszla nam do lozka po pewnym czasie poczolem jej dloń na moim penisie nie wytrzymalem iwszedlem w nia gleboko nie bylo latwo jeki obudzily zone ibyl trojkacik.Wspaniale polecam.

axldnia 2015-10-08 17:58:37.

Czy ktoś tu to przeżyli w realu:-) :-) :-) :-)

axldnia 2015-10-08 18:04:48.

Super super czy to fantazja?

hiszpan52dnia 2015-11-01 09:41:13.

no coz marzyc kazdy moze nie sadze by bylo to naprade a wy jak chcecie mozecie w to wierzyc

harrydnia 2015-12-06 01:38:09.

hmmm, widocznie tobie pozostają tylko mażenia, a szkooooooda nie...

ondnia 2015-12-13 16:05:40.

Lol

Sexdnia 2015-12-19 21:44:39.

Ale podnieta

ZADOWOLONYdnia 2015-12-26 18:04:43.

JA Z CÓRKĄ I ŻONĄ ROBIMY TO OD POWROTU Z CHORWACI TAM PIERWSZY RAZ SIĘ KOCHALIŻMY RAZEM JEST CUDNIE

krotondnia 2016-01-03 13:52:50.

Opowiadanie dobre ale w realu chyba mało mozliwe jednak .Jednak chyba wstyd przed dziećmi.

krotondnia 2016-01-03 13:55:39.

Chyba że za obopólną zgodą, tak aby nikomu nie działa się jakaś krzywda, ktoś robił to w realu?

Dajkadnia 2016-01-11 17:43:35.

a mnie tata niechcial wyruchac

atlantdnia 2016-01-12 17:05:54.

Dajka,spróbuj jakoś zachęcić tatę,może Cię wyrucha? Napisz,jak Ci poszło.

antekdnia 2016-01-17 22:08:52.

Dobrze napisane.Gratuluję talentu i wyobraźni.

Rebusdnia 2016-02-25 18:50:14.

Ale ja Wam zazdroszcze.

zbyszekzlotowdnia 2016-02-27 17:34:42.

popieram takie awiazki,moim zdaniem to jest normalne

ZADOWOLONYdnia 2016-03-02 11:29:00.

my od powrotu z CHorwaci często się kochamy w trójkącie córcia i zona dbają żeby mi dobrze stał

Barb16dnia 2016-03-04 15:20:12.

Bardzo fajne :-)
Aż zrobiło mi się gorąco i mokro...

wojtekdnia 2016-03-18 20:28:44.

bardzo mi sie podobalo to opowiadanie,mam zajebista ochote na swoja mame ale nie wiem jak jej o tym powiedziec

keszeldnia 2016-04-06 10:57:04.

Powiem jest to wspaniałe.Byliśmy na wczsach w Bułgarii,brali.smy prysznic z żoną do łazienki weszła 17-letnia córka zaproponowaliśmy jej prysznic(było na tyle miejsca) zaczeło się od mycia intymnych miejsc nie wytrzymaliśmy iskończyliśmy w sypialni.obecnie często to powtarzamy i jest wspaniale.Polecam

keszeldnia 2016-04-06 10:59:58.

Wojtek-w nocy wejdż do sypialni mamy i powiedz ,ze miałeś zły sen,czy możesz położyć się obok.

Belladnia 2016-06-07 21:09:41.

Mnie ojciec od malego posuwal. Potem przylaczyla sie mama . Dlatego lubie sex od malego jestem oswojona.
Rodzice mieli sklep z zabawkami typu sex shop dla nas to normalka.

MISIEKdnia 2016-06-23 16:57:24.

MUSIALO O WAM BYC CUDOWNIE

Wikusiadnia 2016-06-30 20:10:55.

Zajebiste opowiadanie mi pies lizal violetta i doszedł do orgazmu

bobodnia 2016-07-08 18:37:00.

dobrye

jerzykdnia 2016-07-14 18:37:12.

gdyby tak w realu ?

zadowolony dnia 2016-07-20 20:08:04.

ja żona i córka często się kochamy ostatnio chłopak córki podglądał moją żone nawet dużo mu pokazała córka nam powiedziała że dobrze mu stał żona chce mu pokazać coś więcej w tą sobote idziemy na grilla on będzie spał u nas może być fajnie

ostradnia 2016-07-23 22:01:16.

Super ostry seksik

xmendnia 2016-07-30 23:57:01.

Wow!Niezłe opowiadanko! Ja czasami fantazjuję,że bzykam się z moją mamą, która jest piękną kobietę po pięćdziesiątce.Ma zajebiście piękne cycki i tyłek.W fantazjach chciałbym ją zerżnąć na wszystkie sposoby i wyobrażam sobie, że daje mi dupy kilka razy dziennie, ale nie odważył bym się wyjść poza sferę tych fantazji.

tomaszdnia 2016-08-01 07:07:20.

cos pieknego

Normalnydnia 2016-08-23 17:59:53.

Nieludzkie-Chore-Bezwstydne!!!!
Do psychiatry.

bandadnia 2016-09-01 15:35:47.

Banda chorych seksoholików

Nowydnia 2016-09-09 02:01:42.

Piszecie "chore, do psychiatry, zboczenie, itp " . Pytam, PO CO TU WCHODZENIE?!!! Moralności!!! Nie podoba się, to nie zagladąjcie tu, tylko programy na TRWAM.

Zadowolony dnia 2016-09-22 18:33:35.

po ostatnim grillu wrućlizmy trochę wypici żona pierwsza wzięła prysznic potem córka obie miały koszulki przeżroczyste żona zaczęła się tulić do chłopaka córki jemu już stał gdy ja wyszedłem z łazienki żona i córka już się zabawiali w sypialni ja dołączyłem było super teraz co łikęd tak robimy polecam

Tabu profesor dnia 2016-10-26 12:02:35.

Kazirodztwo jest niewiarygodnie piękne!!!

iuuuudnia 2016-10-31 04:02:51.

Ludzie,opka fajna,nieźle napisana,choć dużo za krótka,trochę beznamiętna kronika wypadków miłosnych,acz dużo lepszaniż różne takie co się znajduje w necie.Ale jeśli faktycznie wy to robicie,to chore i po milionkroć chore;i nie mówcie mi,że jak dobrowolnie,że jak sięnie podoba,to trwam zostaje,nie wiem,czy śmiać się,czy tylko płakać nad wami,jeśli to prawda.Z drugiej strony fakt,nie słyszymy o seksie z córką powyżej 15 lat,no chyba,że więził i przez lata,etc...jeśli są afery to pedofilskie.Niejeden może wam,jeśli to prawda zazdrościć adrenaliny i możliwosci;tym ojcom też,dla mnie to tak chore,że słów brak.Ale tu racja,nie ma musu wchodzić tu,czytać i się podniecać.A opka naprawdę niezła,choc takie wątki trudno inaczej oceniać w tak krótkim tekściku zupełnie inaczej od opki o seksie paru osób niespokrewnionych.pozdro.Cóż,jeśli wszyscy są zadowoleni i niegłupi,ale chyba nie chcę,by w tę stronę szło pojęcie Cywilizacji.I nie alternatywą nie musi być trwam.

nicdnia 2016-11-17 16:30:41.

Też chcę się poruchać ale nie mam z kim ale za to masturbuje się codziennie naciągam penisa aż będzie wytrysk

niniednia 2016-12-04 22:01:29.

Też tak mualłam jak ona

Robusdnia 2016-12-10 15:14:19.

moja matka tak byla podniecona ze robilismy to caly dzien kupila mi nawet tabletki po nich tak mi stal ze nie moglem przestac jej ruchac .Robimy to regularnie 3razy w tygodniu ojciec wtedy jest w pracy a mama w jego luzku mi na jezdzca siada

kpadnia 2016-12-19 17:14:55.

co

kikdnia 2016-12-29 06:21:46.

znam ciebie fantazja fe nie lepiej z pradziatkami albo z koniem

sex maszyna dnia 2017-02-12 10:57:11.

fajne opowiadanie chętnie zostane twoim braciszkiem

JolkAdnia 2017-02-24 21:58:05.

hahaha banda zwyroli

salamandradnia 2017-03-25 03:24:41.

My tez uprawjalismy sex,maz corka ja,namowilam meza zeby zcorka zrobil masturbacje.Po dwuch tygodniach corka zagadala ze chciala by pokochac sie z nami zgodzilam sie miala wtedy 17lat.Zabezpieczylam ja tabletkami,(anty-ciaz) od14roku-Zycia.Wyszla zamaz ma2dzici,nieraz jeszcze zabawjamy sie,gdy dzieci sipja.Ziec pracuje na tirach malo jes w domu.

harrydnia 2017-04-02 13:48:11.

my w dalszym ciągu uprawiamy miłość z rodzicami i przez to jesteśmy bardzo szczęśliwa rodzinką, pieścimy nawzajem swoje ciałka na wszystkie możliwe sposoby i daje nam to ogromną frajdę, ostatnio rodzice poinformowali mnie że nie jesteśmy w tym odosobnieni i że nadszedł czas na włączenie do zabawy mojej siorki......mniam...

Kociadnia 2017-05-24 15:15:15.

Zajebiste az sie podniecilam kurwaj lepiej byscie nagrali filmil

Autordnia 2017-07-23 03:06:40.

Kocia, że nie szukam aktorów. Mama i tata już są.

Spragnionydnia 2018-03-08 01:41:38.

Fajne opowiadanie tryskalem aż dwa razy

Prosimy o nie dodawanie w komentarzach danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "sex z rodzicami"

(pole wymagane)

Dodał/a: Magda w dniu 20-01-2015 - czytano 155982 razy.
Słowa kluczowe:
rodzice mama tata brat