siostra. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "siostra"

Agnieszka i jej mężczyźni, cz1.

Agnieszka właśnie wracała z pracy do domu. Była godzina około dwudziestej trzeciej, ponieważ Aga miała akurat drugą zmianę. Pracowała jako kierowniczka w restauracji Mc Donalds. Jadąc miejską komunikacją jedyne o czym marzyła była gorąca kąpiel i sen. Wiedziała jednak, że zanim się położy będzie miała jeszcze jedno zadanie do wykonania. Ojciec z pewnością nie poszedł jeszcze spać i czeka na nią. Przez kilka ostatnich  (...)

Mój brat.

TO było w wakacje.Niestety mieliśmy pokój razem. Pewnego dnia to było dokładnie 17.07 2014 roku. Szliśmy razem nad morze,bawiliśmy się w wodzie do późnego wieczora.Weszliśmy do domku, przebraliśmy się w piżamy i poszliśmy spać. Nie mogłam zasnąć więc poszłam do łazienki się trochę odświeżyć pod prysznic.Weszłam i (...)

Trzy dni z kuzynką. Część I

Miałem wtedy 15 lat. Moja 24-letnia kuzynka Martyna, przyjechała po mnie do szkoły i zabrała mnie do siebie. Moi rodzice poprosili ją, abym został 3 dni u niej w domu, ponieważ musieli wyjechać w sprawach służbowych. Cieszyłem się, że spędzę te parę dni u niej, bo mamy bardzo dobre kontakty ze sobą, jest ona bardziej dla mnie jak siostra, niż jakaś tam kuzynka. Martyna jest szatynką o piwnych oczach. Wygląda naprawdę  (...)

Bardzo dojrzała siostra cz. 3 (ostatnia)

- Nie śpiesz się, mamy dwa tygodnie - i przywarla ustami do moich, wpychalem jej język po migdalki i delikatnie wchodziłem do cipki. Na początku nie mogliśmy złapać rytmu, ale już po chwili nasze ciała poruszały się w idealnej harmonii przeplatanej naszymi jekami i odglosem obijajacych się ciał. Tym razem wytrzymałem dłużej. Polozylem się obok zsapany i przyglądałem się siostrze lapiacej oddech po orgazmie. Jej spocone ciało  (...)

Bardzo dojrzała siostra cz 2

Miała rację, otaczał nasz ogród dosyć wysoki mur. Dobra nasza, pomyślałem, ona też jest nago, i niewiele myśląc zrzucilem gacie. - Ekhm, uznam to za komplement dla mojego ciała - powiedziała siostra patrząc wymownie na mojego kutasa. Stojącego, dla jasności. Nie odezwałem się słowem, spalilem baraka i skarcilem się w myślach za to, że zagapiony w cycki siostry stojącej stopień wyżej, zapomniałem że mi  (...)

A gdy rodziców nie ma...cz.2

Następnego dnia ... Gdy wstałam i pościeliłam łóżko, postanowiłam zrobić śniadanie. Zajżałam do lodówki, wyciągnęłam mleko i odłożyłam je na szafce. Poszłam do pokoju Kuby, gdy weszłam Kuba jeszcze leżał w łóżku. -Chcesz coś zjeść?-. -No...-. (...)

A gdy rodziców nie ma... cz.1

- Poczekam chwilę, pewnie sam wyłączy bo poczuje się senny. Pomyślałam. Jedniak tak się nie stało. Byłam zdenerwowana, bo nie mogłam zasnąć. Wstałam z łóżka i idę o cichu do pokoju Kuby. Miał uchylone drzwi, więc spojrzałam jednym okiem co on robi. Zaskoczyło mnie to! Kuba był goły, trzymał swojego chuja w ręce i oglądał pornola (...)

Zakochany w siostrze

To był dzień moich 20 urodzin . Rodzice wyjechali na weekend a mi dali zgodę by mogłem zrobić małą imprezę więc tak też się stało ,zaprosiłem dwóch kumpli razem z ich dziewczynami . w ten dzień miała być także moja dziewczyna Magda , niestety dzień przed imprezą ona zerwała zemną ale imprezy nie odwołałem . Nastapił ten dzień rodzice wyjechali a ja z moją 13 letnią siostrą czyniłem wszystkie przygotowania . Impreza była  (...)

Bardzo dojrzała siostra

Od dawna jakoś zazwyczaj fantazjowalem o siostrze, ma 40, ale wygląda na 30, ma 165 cm wzrostu, średniej wielkości, całkiem jedrne piersi w kształcie gruszki, i ogólnie zgrabne, zaokrąglone, dojrzałe ciało, blond włosy i bardzo wyluzowany charakter. Z facetami jej nie wyszło, same dranie, wiec została seksowna panną, mieszkająca w jednym domu z rodzicami, ale w osobnym mieszkaniu, bo chata pietrowa i dwa  (...)

Nowa znajomość i nieziemska siostrzyczka

Po wielu godzinach pisania z moim nowym "przyjacielem" uznaliśmy, że wyślemy sobie zdjęcia. Pierwszy tego zadania podjął się Maciek. Na szczęście wysłał mi zdjęcie całego siebie, zrobione w lustrze. Nigdy tak nie patrzyłem na mężczyzn ale był przystojny i to bardzo. Był chudy z krótkimi włosami. Miał mięśnie i tzw. kaloryfer. Patrząc niżej dojrzałem CUDO. Miał ogromnego penisa! Był długi, gruby i prosty. Mój 18  (...)

  « 1 2 3 4 5 »