sperma. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "sperma"

Pani Agata 2

Następnej soboty wieczorkiem jak zawsze siedziałem przy kompie. Nie mam dziewczyny więc wieczory wolne. Pukanie do drzwi. Pani Agata uchyliła drzwi, Maćku, bardzo boli mnie głowa. Ostatniej nocy nie spałam. Wezmę proszek na sen i wcześniej się położę. Sprawdź czy drzwi zamknięte. Nie musisz ściszać muzyki, dobranoc (...)

Nieśmiały chłopiec i koleżanki

Nareszcie wybiła piętnasta i skończył się ostatni, nudny wykład. Spakowałem się, wstałem i zacząłem zmierzać w stronę wyjścia. Był piątek, w perspektywie miałem więc dwa dni wolnego, a także dzisiejszy wieczór, który zamierzałem przyjemnie spędzić przed komputerem. W ten sposób zresztą spędzałem prawie każdą wolną chwilę. Opuściłem budynek uczelni i zobaczyłem stojącą nieopodal grupkę chłopaków z mojej grupy. Palili papierosy i też mnie dostrzegli, bo na ich gębach pojawiły się  (...)

Moj 55 letni wujek i jego koledzy

Od kilku tygodni z radoscia odwiedzalem mojego kochanego wujcia, odkad zastalem go w damskich ciuszkach zakochalem sie w dojrzalych facetach. Wiec co 2 lub 3 dzien meldowalem sie poslusznie spijac sperme mojego kochanego. Ostatnio spytal czy mam ochote na sex w wiekszym gronie. Opowiedzial o mnie swoim kolegom, jaka to ze mnie suczka. Popatrzylem na Jureczka i pocalowalem go namietnie,szepnolem do ucha ze o tym marze , moje obspermione usta tak go podjaraly , ze po chwili jego kutas  (...)

Jestem meska dziwka

Patrzac mu w oczy wsadzilem palca do ust oblizujac go namietnie, druga reka masowalem sie przez mokre juz spodenki. Usmiechol sie , i juz po chwili kleczalem przy jego 18 cm penisie,gruby, mokry.Pocalowalem czubek , jaja jego geste owlosienie podjaralo mnie mocniej. Zaczolem walic mu reka jednoczesnie brac do ust, rytmicznie przod tyl. Zabralem reke , teraz juz moj kochany walil mnie w usta, soki ciekly mi po brodzie. Jednym ruchem Jurek dopadl mojego chuja walil go teraz reka,bylem tak podjarany  (...)

  « 1 2 3 4