Spis opowiadań

Spis wszystkich opowiadań

Fantazje się spełniają. (Dojrzałe kobiety)

Wyprostowała się i znów mocno zacisnęła swoje paznokcie na moim torsie i zaczęła skakać na mnie i po chwili galopowała jak dżokej na wielkiej pardubickiej jęcząc jak w jakimś amoku. Tempo naszej zabawy szybko doprowadziło do tego, że już chwile po tym jej ciało zaczęły przeszywać spazmy i wkrótce zaczęła dochodzić. Przez mojego fiuta również zaczął przechodzić znajomy, przyjemny dreszcz i strzeliłem w gumę, a Gosia (...)

Niegrzeczni uczniowie cz.1 (Szkoła)

Gdy to usłyszała zbliżyła swoje usta do jego członka i wzięła go do ust. Jeździła tak po nim ustami, aż w końcu uczeń doszedł i wystrzelił gorącą spermą w jej usta. Było jej tak dużo, że nauczycielka nie nadążała jej połykać i zaczęła ściekać po je ustach. Położyła się obok niego i zaczęła mu masować ręką fiuta (...)

Weekend nad morzem. Część 2. (Dojrzałe kobiety)

Nocna jazda, kąpiel i wspaniały seks, spowodowały że oczy same im się zamknęły i usnąłem. Nie spałem jednak długa, może godzinę czy półtora. Obudził mnie delikatny pocałunek, otworzyłem oczy i zobaczyłem nachyloną nade mną Bożenkę. - Wstawaj śpiochu, piękna pogoda, słoneczko, morze czeka - powiedziała. Zerwałem się, faktycznie, pięknie i słonecznie. Bożenka ubrana już była w pomarańczowy jednoczęściowy (...)

Niecodzienne zakończenie codziennego dnia. (Nastolatki)

Rankiem słyszałem donośny głos, który z każdą chwilą bardziej wdziera się w umysł i wyrywa z przyjemnego snu który jednak będzie zupełnie inną historią. Głos ten nie jest miły ani przyjemny, nakazuje natychmiast wstać zacząć pracę. To był mój ojciec. Jak w każdy weekend wróciłem do domu, sobota zaczęła się jak każda sobota, nie przypuszczałem nawet że tak ten dzień się może potoczyć, owszem gdzieś w zakamarkach (...)

Mój najlepszy wujek cz1 (Gejowskie)

Mam na imię Marcin Mam 165 cm i jestem trochę grubawy. Dzisiaj miałem jechać do wujka Daniela na urodziny więc całą rodziną od rana zbieraliśmy się. Gdy byliśmy na miejscu przywitalem się z wujkiem i złożyłem życzenia wujek jest wysokim brunetem ma 43 lata, jest lekko misiowaty, jest bardzo owłosiony często o nim myślę gdy sobie wale jest moim idealem. Ludzie zaczęli się schodzić. Dochodzila już 23 połowa ludzi już poszla, jak  (...)

Państwo statystyczni - powitanie (Grupowe)

Historia wydarzyła się przed kilku laty kiedy to jako samotny wówczas 23 latek wynajmowałem małe mieszkanko w dużym mieście na północy polski. Pracowałem w firmie transportowej jako kierowca. Sporo godzin, bardzo dobre zarobki więc mogłem sobie pozwolić na całkiem wygodne życie. Nie angażowałem się w żadne stałe związki bo wolałem sobie poskakać z kwiatka na kwiatek. Mieszkanko należało do małżeństwa, ona  (...)

Z Marcelem na basenie (Gejowskie)

Co wtorek jeździmy na 6 i 7 lekcji na basen w ramach lekcji. Zwykle jeździ 6 chłopaków lecz dzisiaj było inaczej gdyż nie każdy wrócił z listopadowej przerwy, inni pochorowali, a inni uciekli. Zostałem ja z moim kolegą Marcelem. Marcel ma tak jak ja 15 lat i chodzi ze mną do drugiej klasy gimnazjum. Wygląda trochę pedałkowato, ma dosyć popularną fryzurę czyli boki ścięte i zostawiona grzywka, nie jest zbytnio umięśniony (...)

Analny orgazm (Gejowskie)

Są doświadczenia, których doświadcza się bardzo rzadko, albo nigdy w życiu. Jedną z takich spraw jest właśnie orgazm analny. Nie dotykasz sterczącego kutasa, a nawet nie ocierasz się o nic, a on strzela lepką spermą. Wszystko za sprawą dużego kształtnego kutasa oraz umiejętności ruchacza. W mojej historii jeszcze pewnie zrobiło swoje podniecenie z nietypowym miejscem seksu (...)

Bójka na 18 urodziny (Gejowskie)

Miałem w zwyczaju po szkole chodzić z kumplem na działkę żeby zapalić, raz się dla beki zaczeliśmy przezywać jednak trafiłem w jego czuły punkt (chodziło o rodzine) i dostałem po ryju, oddałem. Zaczęliśmy się troszkę rzucać na tyle, że był moment gdzie prawie zadusił mnie. Odepchnąłem go ale szybko się podniósł znów mnie położył. usiadł na klatkę nogi tak ułożył, że nie było mowy, żeby się uwolnić. Zapytał się czy chce więcej. Ja go (...)

Wiek vs doświadczenie (Lesbijki)

Z Iwoną poznałyśmy się przez portal randkowy dla lesbijek i osób bi. Iwona chciała spróbować jak to jest z kobietą, a ja postanowiłam jej to pokazać. Jestem wysoką blondynką, o zaokrąglonych kształtach, dużym biuście i jędrnej pupie. Umówiłam się z Iwoną w moim mieszkaniu. Ubrałam seksowny czarny staniczek i do kompletu czarne koronkowe stringi, na wierzch zwiewną czarną sukienkę i wysokie szpilki. Iwona  (...)

   Pierwsza   « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  Ostatnia