Spis opowiadań

Spis wszystkich opowiadań

Czeskie ...i wakacje!!! (Grupowe)

Molestowali się wzajemnie w jej pokoju, ale wszystko kończyło się na pieszczotach. Chłopak wychodził od nas z mocno nabrzmiałym rozporkiem. Po kilku tygodniach tortur, godził się na warunki i sposób odbycia stosunku z moją córką (...)

Szkolna dyskoteka (Szkoła)

Czerwiec, szkoła średnia, zajęcia dobiegały już końca, za dwa tygodnie koniec nauki, rozdanie świadectw i wakacje. Postanowiono dla uczniów zorganizować w piątek dyskotekę. Miała się odbyć w szkolnej auli. Zorganizowano sprzęt nagłaśniający, jakieś migające światła dyskotekowe, napoje, kanapki. Dyrektor zezwolił na niewielką ilość alkoholu – piwo dla młodzieży, dla nauczycieli drinki. Nauczyciele przychodzili na szkolne  (...)

Ja i koledzy taty (Nastolatki)

Cześć mam na imię Monika i mam 16 lat chodzę do III klasy gimnazjum i jestem raczej nieśmiała, nigdy nie miałam chłopaka, ani nawet się nie całowałam! Wszystkie koleżanki mówią, że jestem głupia bo z moim wyglądam mogłabym mieć każdego faceta. Mam 174cm, ważę… ile ważę, Mam długie blond włosy i niebieskie oczy. Rzadko chodzę w spódnicach mimo iż podobno mam rewelacyjne nogi. Spódniczkę noszę tylko w  (...)

6 godzin do świtu cz.1 (Nastolatki)

Daria posłuchała mamy. Ubrała się w lekką bluzeczkę i dość obcisłe dżinsy. Wzięła ze sobą torebkę, telefon i resztę niezbędnych drobiazgów. -Więc mamo, co się dzieje? Czemu taty z nami nie ma? -Zapytała przestraszona dziewczyna. -Taty? Tego jebanego skurwiela? Nie chcesz wiedzieć co on nawywijał. (...)

Moja pierwsza dziewica (Nastolatki)

Mimo 35 lat wciąż byłem tzw. wolnym strzelcem i to raczej snajperem, ale z karabinem maszynowym, biorąc pod uwagę ilość zaliczonych panienek i kobiet. Nigdy nie prowadziłem takiej listy, ale do tego wieku miałem ok 120 partnerek, co może się wydawać dużo, ale jak rozłożyć to na 20 lat aktywności seksualnej, to wypada "tylko" po 6 rocznie. Oczywiście rozkład nie był i nie jest równomierny. Wprowadzała mnie w (...)

Ja i syn (Rodzinka)

Kamil od dziecka bardzo dobrze się rozwijał, oraz był grzecznym, cichym dzieckiem. Jego ojciec, mój mąż nas zostawił dla innej kobiety, o wiele młodszej od siebie, pod pretekstem ,,szukam przygody. Popadłam w depresję, ale mój syn mnie zawsze pocieszał oraz poprawiał humor. Ja osobiście bardzo interesuje się sprawami seksualnymi. Lubię się pieścić, mam parę sprzętów itd. Myślę że nie jedna, samotna kobieta ma jakąś  (...)

Komisja Wojskowa (Gejowskie)

Była wiosna i koledzy z klasy w technikum dostawali wezwania na Komisje Wojskową. Wszyscy osiemnastolatkowie muszą przez to przejść. Niby nic wielkiego ale jak każdy młody człowiek miałem pewnego rodzaju opór przed tego typu działaniami narzuconymi przez system. W końcu ja też dostałem wezwanie. Czwartek rano miałem się stawić we wskazanym miejscu. W naszym miasteczku był to budynek Urzędu  (...)

Sara i koledzy z pod sklepu (Nastolatki)

Mieszkam z rodzicami w bloku na Warszawskim osiedlu. Mama pracuje jak i tata więc często ich nie ma . Zostaje w domu sama co w sumie mi nie przeszkadza wręcz przeciwnie pozwala rozwijać moje zboczone seksualne wizje. Na co dzień zajmuje się nauką. Chodzę do liceum. Mam za sobą już dwa związki z rówieśnikami z klasy i wcale mi nie teskno za 19 letnimi debilami. Zaczęli kręcić mnie starsi....sporo starsi mężczyźni. Np  (...)

Krakowskie opowieći Cz. 1 (Rodzinka)

Dochodziła już godzina dziewiętnasta. Zwyczaj jadania wspólnych posiłków był u nas w rodzinie, z tego co pamiętam od zawsze,. - Już idę odkrzyknąłem wiedząc, że to oblężenie, które zafundował mi Michał potrwa jakieś jeszcze 5 minut. Ach możliwość gry w Warcraft’a przez sieć była jak narkotyk. Całe święta i wolne po nowym roku przed kompem. Dobrze, że zauważyłem że spadł śnieg (...)

Marzenie o nagim koledze (Gejowskie)

Witam. Mam 18 lat. Mieszkam sam, od rodziców wyprowadziłem się miesiąc po mojej osiemnastce. Od dawna marzyłem o własnym mieszkaniu. Jestem dosyć umięśnionym blondynem. Chodzę na siłownię. Nieraz od dziewczyn słyszałem że jestem przystojny. Jestem bi. O mojej orientacji dowiedziałem się w gimnazjum. Nigdy nie lubiłem w-fu, lecz bardzo lubiłem przebierać się na w-f z chłopakami z klasy. Zawsze podczas  (...)

   Pierwsza   « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  Ostatnia