Spis opowiadań

Spis wszystkich opowiadań

Co pan robi panie Marcinie (Pierwszy raz)

Alicja była jedynie szesnastolatką, ale wyglądała na starszą i wykorzystywała to często. W każdym męskim towarzystwie budowała erotyczne napięcie. Koleżanki jej zazdrościły, ale wszystkie chciały być jej przyjaciółkami. Tak naprawdę była jednak dość niewinną istotą. Jeszcze nikt nie wszedł do jej ciała. Prawdę mówiąc, mimo że zawadiacko kręciła tyłeczkiem, kiedy kroczyła powoli po korytarzach szkoły, nie miała jeszcze chłopaka i nie wiedziała jeszcze nic o  (...)

Było wspaniale (Pierwszy raz)

Gdy nareszcie nadeszły upragnione wakacje, byłem cały w skowronkach, bo nie dosyć, że miałem wolny czas od szkoły, to jeszcze czekał mnie wyjazd nad morze, gdzie miałem się spotkać wreszcie z moją dziewczyną. z która się nie widziałem od zeszłych wakacji. Z Agnieszką - bo tak miała na imię moja dziewczyna, poznałem się rok wcześniej w tym samym pensjonacie, do którego się teraz wybieram. Nie ukrywam, że głównie oczekując na dzień wyjazdu czas spędzałem myśląc o niej, a dokładniej czy pocałujemy (...)

Basia i Jasiu (Dojrzałe kobiety)

Był piątek. Właśnie wracałem ze szkoły i zaszedłem po drodze do sklepu, żeby kupić jedno z pism pornograficznych jakie zauważyłem na polce. Sprzedawczyni podając gazetkę uśmiechnęła się tylko i wystukała w kasie 6.90. Wziąłem je do ręki i natychmiast wsadziłem do plecaka. Wychodząc ze sklepu myślałem już tylko o tym co znajdę w środku. Po przyjściu do domu od razu poszedłem do swojego pokoju i rzuciłem plecak w kat. Usiadłem na łóżku i zacząłem przeglądać strony (...)

Koleżanka mamy (Dojrzałe kobiety)

Moja mama została zaproszona na 33 urodziny swojej młodszej koleżanki z pracy. Najpierw ubierała się i malowała przez pół dnia a potem poprosiła mnie żebym ją podwiózł samochodem. Niedawno skończyłem 19 lat i wiem co to jest prawdziwa impreza a takie urodziny to tylko strata czasu. Koło 20 wieczorem zajechaliśmy na miejsce. Matka poprosiła mnie żebym ją odprowadził do (...)

Pani profesor (Dojrzałe kobiety)

Tomek był uczniem ósmej klasy. Dzisiejszy dzień był dla niego wyjątkowo niemiły gdyż musiał posprzątać klasę za pobicie chłopaka z siódmej. Mrucząc przekleństwa pod nosem, ścierał tablice. Po chwili wyszedł do WC, aby namoczyć gąbkę, szkoła była już pusta. Kiedy wszedł, nagle usłyszał dziwne odgłosy zza ściany: - Aaaaa!!! Oooooo!!! jeszcze!!!, jeszcze (...)

To jest prawdziwa kobieta (Dojrzałe kobiety)

Był słoneczny i ciepły dzień. Na niebie wolno przesuwały się niebieskie chmury a w powietrzu czuć było zapach lata i kwiatów rosnących przed domem. Paweł mieszkał wraz z matką i ojcem w pięknej willi niedaleko jeziora. Ojciec Pawła był jakimś prezesem bardzo dużej i znanej firmy handlowej więc o pieniądze nie musiał się martwić zarówno on sam jak i jego matka, która pracowała w salonie kosmetycznym. Paweł miał 18 lat i całkiem niezłe powodzenie u dziewczyn ale czegoś mu (...)

To jeszcze nie koniec (Dojrzałe kobiety)

Tego dnia obudziłem się wyjątkowo wcześnie. Nie spiesząc się wziąłem prysznic, zjadłem śniadanie i zadzwoniłem do Sylwii. Miałem ją zawieźć do szkoły. Spotkaliśmy się jak zwykle przed blokiem. Pocałunek na dzień dobry. Po przebiciu się przez wszystkie korki wróciłem do domu. Miałem trochę roboty. Musiałem zabrać się za moją pracę dyplomową. Około dwunastej zadzwonił telefon (...)

Doświadczone kobiety to dziś rzadkość (Dojrzałe kobiety)

Był wieczór. Pociąg unosił mnie coraz dalej. Z Przemyśla do Szczecina kawał drogi - cała noc. Bardzo chciało mi się spać, ale w naszych pociągach lepiej tego nie robić. Można obudzić się bez grosza w kieszeni, albo i wcale. Byłem więc zły, że muszę obijać się o twardą ścianę przedziału i walczyć z sennością. Rozdrażnienie i złość coraz bardziej we mnie wzbierały, przybierając coraz bardziej namacalną formę. "Chętnie bym coś wychędożył" - pomyślałem - "wystarczyłaby dobrze (...)

Fajne prezenty (Lesbijki)

Prezent, jaki dostałam na swoje 17 urodziny, spowodował eksplozję wilgoci w moim kroczu. Były to stalowe kajdanki ubrane w mięciutkie, czerwone futerko. A co najdziwniejsze, pole „Nadawca” było zupełnie puste… Jeszcze tego samego dnia postanowiłam go wypróbować. Była sobota, rodzice wyjechali na weekend. Jeden telefon i krótka rozmowa z przyjaciółką były powodem kolejnej fali wilgoci w mojej ciepłej norce. Powiedziała, że przyjdzie za godzinę. Spędziłam ją na niecierpliwym (...)

Szczotkowanie (Lesbijki)

Ostatnio wróciliśmy z zielonej szkoły. Zawsze lubiłam zielone szkoły - prawie zero lekcji, wylegiwanie się na słońcu, wygłupy. W tym roku jednak miałam wątpliwości czy jechać, gdyż wśród znajomych ostatnio pojawiła się moda na procenty. Wiedziałam, że w Głuchołazach będzie wielka libacja. Po namowie Anki i Gośki (one też nie lubią alkoholu) zgodziłam się jednak. N a miejscu z początku wszystko wyglądało na to, że nie miałam racji w mych sądach: MAGiczna trójca (...)

   Pierwsza   « 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 »  Ostatnia