Spis opowiadań

Spis wszystkich opowiadań

Damian i Przygoda w internacie - Dzień 1 (Gejowskie)

Obudziłem się rano było po 8 rozejrzałem się po pokoju i byłem sam . Mateusz pewnie wyszedł na zajęcia a na jego łóżku leżały spodenki w których spał, pomyślałem sobie szkoda że. Się nie przebudziłem wczesniej znów bym obejrzał jego apetyczny tyłeczek i ponętnego penisa ale nic pewnie nie raz będę miał okazje jeszcze raz go zobaczyć wstałem z łóżka poszedłem do łazienki obmyłem twarz ubrałem się i wyszedłem do  (...)

Damian i jego siostra Karolina cz 3 (Rodzinka)

Wstałem rano w pokoju oprócz mnie nie było nikogo ja za to byłem cały nagi i lepiący się od soczków Karoliny.Więc czym prędzej pomaszerowałem do łazienki by wziąć prysznic na podłodze leżały trzy zużyte kondomy , po nocy pełnej wrażeń to był mój pierwszy raz którego nigdy nie zapomnę było poprostu super wyszedłem z pokoju i w kuchni zobaczyłem ciocie w samej podkoszulce bez majtek (...)

Śliska Historia cz.1 - pierwszy zarobek (Gejowskie)

Była sobota, 10 rano. Na basenie nie było jeszcze zbyt wielu osób, ale nie przeszkadzało mi to, bo trochę wstydziłem się swojego ciała. W dużej mierze było ono przyczyną całej tej historii. Moja sylwetka jest bowiem bardziej kobieca, niż męska. Mam szerokie biodra, grube uda i co najważniejsze, wielkie pośladki, Zawsze byłem obiektem zainteresowania, ale nie zawsze pozytywnego, bo wierzcie mi lub nie, jeśli jest się  (...)

Damian i przygoda w internacie - Prolog (Gejowskie)

Hej mam na imię Damian 16 lat jestem nie śmiały i bardzo wstydliwy do nagości moja orientacją jest bi ale nigdy nie uprawiałem seksu z chlopakiem jak i dziewczyna . Mieszkam na wsi oddalonej o 50 km od miasta . Zaczął się rok szkolny więc jestem zmuszony zamieszkać w bursie. Pojechałem do szkoły z rodzicami i rodzeństwem wszystko było ok weszliśmy. Do internatu pożegnałem się z rodzinną i kierownik internatu  (...)

Rodzinna Impreza cz.2 (Rodzinka)

Na twarzy dziewczyny i jej brata widać było strach, nie wiedzieli kto mógł wejść do pokoju a z racji że Krystian nie zamkną drzwi na klucz mógł tam wejść dosłownie każdy. Oboje wyraźnie rozpromienieli gdy w drzwiach stanęła ich młodsza siostra Paulina. Ja stojąc w ciemnościach za oknem czekałem na reakcję młodszej kuzynki, zastanawiałem się co zrobi jeśli zobaczy rodzeństwo w takiej sytuacji. Jednak wymienili oni między (...)

Stare dzieje (Nastolatki)

Ustawiłem się kiedyś z kolegą na piwo. Było to już wiele lat temu. Miałem tylko jednego kolegę, bo byłem nieśmiałym i wstydliwym chłopakiem, z którym nikt inny się nie chciał zadawać. Obaj byliśmy niezbyt lubiani. Wypiliśmy parę browców i mieliśmy ochotę na jeszcze, więc poszliśmy do żabki z nadzieją, że nam sprzedadzą. Obydwaj mieliśmy wtedy niecałe 18 lat, więc kiedy prosili o dowód, z zakupieniem alkoholu był problem (...)

Rodzinna Impreza cz.1 (Rodzinka)

Na imię mi Bartek mam 18 lat i chciałbym opowiedzieć wam historię która przydarzyła mi się jakieś dwa lata temu. Mieszkam wraz z rodzicami i starszą o rok siostrą w domu jednorodzinnym na przedmieściach jednego z większych miast. Tata Bogdan pracuje za granicą więc można się domyśleć że w domu można go spotkać kilka razy w roku. Mama - Marzena to 42 letnia kobieta o dość krągłych kształtach za to siostra  (...)

Wiktoria cz. 4 (Nastolatki)

Jolka, trzydziestopięcioletnia kobieta, stała w otwartych drzwiach małego pokoiku i patrzyła na łóżko, na którym w różowej pościeli spała smacznie jej siostrzenica. "Będziesz moją suczką, czy to ci się podoba czy nie..." - ta uporczywa myśl przebiegała przez jej głowę. Własciwie już ponad rok temu, na pogrzebie swojej siostry, zwróciła uwagę na tą śliczna dziewczynę i własnie wtedy namawiała ją na przeprowadzkę do  (...)

Wiktoria cz. 3 (Nastolatki)

Obok potężna budowa. Później powstał tu nowy Dworzec PKP i PKS oraz duże Centrum Handlowe. Dalej wysokie biurowce. Wyszła po schodkach na Most Dworcowy i ciągnąc walizę poszła w prawo. Tak doszła do Dworca PKS. Tu dowiedziała się, na który przystanek tramwajowy miała iść. Pojechała kilka przystanków i nagle kobieta, która pytała gdzie ma wysiąść, skineła jej głową. Wysiadła i poszła we wskazanym  (...)

Wiktoria cz. 2 (Nastolatki)

Wiki rozejrzała się jeszcze po peronie, jakby kogoś chciała zobaczyć. Zostawiła mu przecież wiadomość. Napisała krótki list a wnim, że tylko z nim było jej dobrze ale już dłużej nie może wytrzymać tych nocnych wizyt w swoim pokoiku ojca i jego spitych kompanów. Najbardziej ze wszystkiego przeszkadzał jej ten straszliwy odór jaki wydobywał się z ich spitych gardeł. A samo ruchanie zaczęło jej z czasem sprawiać nawet  (...)

   Pierwsza   « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »  Ostatnia