Spis opowiadań

Spis wszystkich opowiadań

Pierwszy raz siostry (Nastolatki)

Obudziłem się wcześnie, około szóstej, wszyscy spali więc uważnie stąpając po podłodze (ach ta skrzypiąca podłoga XD) poszedłem do kuchni zrobić sobie śniadanie. Po chwili do kuchni weszła moja zaspana siostrzyczka. Zapytałem czemu nie śpi a ona, że miała dziwny sen i obudziła się. Zjedliśmy razem śniadanie i poszliśmy do salonu. Laura była bardzo śpiąca więc żeby ją rozbudzić zacząłem jeździć paluszkiem po jej głowie.  (...)

Spotkanie w altanie (Gejowskie)

Zawsze chciałem przeżyć seks z drugim mężczyzną, a najlepiej z kilkoma facetami. Z natury jestem heteroseksualny, mam bardzo atrakcyjną żonę, generalnie kręcą mnie kobiety, ale gdzieś wewnątrz od dawna czaiła się we mnie ciekawość: jak to jest? W swoich erotycznych fantazjach często wyobrażałem sobie siebie w towarzystwie trzech innych mężczyzn, z których jeden robił mi loda, drugiemu ja robiłem to samo, a trzeci  (...)

Operacja masturbacja (Nastolatki)

Cześć! Nazywam się Marek i mam 16 lat. Jestem jasnym blondynem, jakieś 185 cm wzrostu. Generalnie jestem dość spory, ale to może przez sport, który trenuję. Generalnie to trenuję Rugby. Jest to dosyć ważne dla ,,fabuły". Mianowicie pewnego dnia, wiosennego popołudnia wracałem z treningu. Było grubo po szóstej, a ja byłem wycieńczony. Nagle jednak poczułem wibracje w kieszeni. Ktoś dzwonił. Z początku (...)

Damian i jego siostra Karolina cz 4 (Rodzinka)

Zjedliśmy śniadanie ja i Karolina poszliśmy do pokoju a ciocia sprzątała w kuchni. Gdy Karolina minela próg naszego pokoju zrzuciła z siebie ręcznik jej piersi ze sterczącymi sutkami pięknie wyglądały w blasku słońca. Podszedłem do fotela ściągnąłem bokserki usiadłem i Karolina wiedziała co robić ulokowała się pomiędzy moimi nogami i zaczęła bawić się moim penisem drażniła go językiem , waliła mi konia (...)

Moja przygoda z rodzinką Prolog (Rodzinka)

Ona nie mówiąc nic docisnęła rękami mnie mocniej , to był znak by nie przestawać , waliłem ją w twarz jeszcze mocniej i mocniej , aż ledwo łapała dech , zaczynała robić się fioletowa , jej oczy zdawały się już samowolnie zamykać gdy nagle doszedłem , wytrysk był tak wielki , że z kącików jest ust wypływały strumienie spermy , większość zaś połykała , krztusząc się i dociskając mnie coraz mocniej , gdy wszystko połknęła (...)

Damian i przygody w internacie dzień 4 (Gejowskie)

Gdy już byłem rozpakowany rozebrałem się do majtek bo zbliżała się godzina 18 czas kąpieli. Więc żeby było nam raźniej Mati powiedział że pójdzie ze mną , stał nagi tyłem do mnie podszedłem do niego i złapałem go za penisa Mati aż drygnął. Ruszałem jego skórka wysuwając główkę penisa na zewnątrz z której kąpało ejakulatem . Ukląkłem przed Mateuszem i teraz jego penis był na wysokości moich ust którego natychmiast  (...)

Pierwszy raz w darkroomie (Gejowskie)

Pojechałem na imprezę do HAHu w Poznaniu. Razem ze znajomymi planowaliśmy poszaleć. Przed wejściem do klubu trochę wypiliśmy i już szumiało w głowie. Na początku w swoim towarzystwie bawiliśmy się, doprawialiśmy się drinkami i łowiliśmy jakiś fajnych gości na parkiecie. Na górze pełno ludzi. Nawet dobrze nie można było potańczyć, ale z drugiej strony dużo fajnie zbudowany ziomków, o których można było wyrwać lub się  (...)

Wakacje z Przyjaciółką (Nastolatki)

Wyjechałem na wakacje z moją przyjaciółką-Olą. Wyjechaliśmy nad Bałtyk. Pierwsze wakacje bez rodziców, dorabianie w roku szkolnym się opłaciło. Nie obyło się też bez pomocy finansowej rodziny. Wyjechaliśmy razem na 2 tygodnie. Z Olą znaliśmy się prawie 10lat, poznaliśmy się w podstawówce. W gimnazjum zaczęła się nasza przyjaźń i trwa do dziś. Mimo, że chodzimy do różnych szkół wciąż widujemy się kilka razy w  (...)

Rodzinne wakacje (Rodzinka)

Na plaży było za gorąco. W dodatku nawet nie dało się poczytać książki, bo odbijające się od kartek słońce za bardzo dawało po oczach. Grzesiu postanowił wracać do domu. Niezbyt lubił się opalać, w przeciwieństwie do swojej rodziny. Ojciec siedział na leżaku i pił piwo za piwem, a nowa partnerka ojca – Marta – przysypiała na kocu. Siostra Grzesia też lubiła smażyć się na słońcu, a dla ochłody co jakiś czas chodziła popływać w  (...)

Prawdziwa historia z 1986r (Zdrady)

Latem Irena przyjechała do mnie w odwiedziny. Wieczorem zaprosiłem trzech kolegów na popijawę. To był gorący dzień. Irena była ubrana w sukienkę bez stanika z gołymi nogami. Było bardzo wesoło. Alkohol robił swoje. Widziałem, że Irenie spodobał się mój kolega Darek. Był dużo młodszy od nas. Miał 25 lata, wysoki blondyn (około 185 cm), o miłej aparycji. Kiedy z nim rozmawiała dotykała jego rękę, uśmiechała się do  (...)

   Pierwsza   « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »  Ostatnia