Spis opowiadań

Spis wszystkich opowiadań

Mogło być i tak - cz. I (Standard)

Podeszli do pierwszej taksówki i upewniwszy się, że jest wolna i może jechać w podanym kierunku, poprosili o umieszczenie bagażu w bagażniku. Młody taksówkarz pomógł im załadować bagaż. Usiedli oboje z tyłu taksówki i Ania podała adres. Samochód ruszył, a Ania objęła za szyję zaskoczonego Pawła i zatopiła swoje wargi w jego ustach (...)

Mogło być i tak - prolog (Standard)

Faktycznie, nawet we śnie trzymał swoją rękę na jej łonie, pod podwiniętą spódnicą. Zabrał rękę, doprowadził do porządku jej spódnicę i podniósł głowę z miękkiego, ciepłego „jaśka”. Wtedy dopiero zdjęła z nich swój płaszcz. Po chwili autobus zajechał na stanowisko. Pasażerowie zaczęli się zbierać do wyjścia. Poczekali, aż prawie wszyscy opuścili autobus. Ania wyciągnęła na środek swoją torbę podróżną i podnieśli się (...)

Prysznic po wf-ie (Gejowskie)

Kolejny spokojny piątek. Siedziałem w szkole i się nudziłem. Godziny mijały, a ja stawałem się coraz bardziej znurzony. Na szczęscie ostatnią lekcją był wf. Tego dnia mieliśmy go razem z 1b. Rozmawiałem sobie z kumplem, kiedy zadzwonił dzwonek, wf. Poszliśmy razem do szatni. Zaczęliśmy się rozbierać i przebierać w stroje sportowe, zazwyczaj koszulkę bez rękawów i szorty. Do szatni zaczęli wchodzić pierwszoklasiści. W (...)

CHŁOPAKA Z CZATERII ZAKOŃCZENIE. (Gejowskie)

Do spotkania o którym pisałem w poprzedniej częsci nie doszło w tym terminie w którym miało być.Spotkaliśmy sie chyba jakos dwa tygodnie póżniej.Dawid podjechał do mnie jakos tak koło 15. Ostatnimi czasy spotykalismy sie juz zdecydowane rzadziej . Kiedy zamieszkała z nim jego dziewczyna i otworzył swoją firmę nie miał juz tyle czasu co kiedyś. Zreszta moze i moja maska już mu sie znudziła przez te 10 lat. Przed 15  (...)

Sklep z butami (Standard)

-Chcesz tego ? Prawda -Chcesz seksu z koleżanką ? Jej oczy,były zaciekawione. -Tak -Wiesz,że to wbrew logice. -Wiem Aneta stała obok mnie,zaczęliśmy się całować.Moje dłonie zaciskały się na jej pośladkach. -Rozbierz mnie Rozbierałem ją,powoli.Biustonosz odsłonił ładne,jędrne piersi z ciemnoczerwonymi brodawkami. Majtki,odsłoniły kruczoczarne włosy (...)

Agnieszka i jej mężczyźni cz.3 (Rodzinka)

Na ten wieczór dziewczyny długo czekały. W końcu znalazły czas by spotkać się wszystkie razem: Lilka, Aga, Marta i Izabela. Gośka niestety nie mogła przyjść, ale ona miała już męża i nastoletnią córkę i nie łatwo było jej się wyrwać z domu. Była sobota, Lilka miała wolną rękę bo Michał miał nockę, Marta z Izabelą nie miały takich problemów ponieważ były singielkami a Aga miała jeszcze tą przewagę, że imprezka odbywała się u (...)

Sylwester z kuzynką (Rodzinka)

W TV była akurat reklama, dlatego chciałem przełączyć na TVN i zobaczyć kto teraz tam występuje, szukając pilota, natknąłem się na malutki wibrator, który leżał w szafce na bieliznę, co mnie ogromnie zaskoczyło i zszokowało, nie spodziewałem się takiej zabawki po kuzynce, myślałem nad tym, aby ją jakoś zmusić, zaszantażować. Hmm.. Może powiem jej, że wygadam komuś o tej zabaweczce i wtedy zgodzi się na to (...)

Odwiedziny przyjaciela (Nastolatki)

Objąłeś mnie mocno, a ja zaczęłam swoją grę, zaczęłam wiercić moim tyłeczkiem ocierając się nim o twojego kutasa, czułam jak robi się coraz twardszy. Podobało mi się to. Wtedy chwyciłam cie za nadgarstek i położyłam twoją dłoń na mojej piersi, wtedy zapytałeś "Aga co ty robisz???". Odwróciłam się do ciebie i zaczęłam namiętnie całować, ty podniosłeś mnie i posadziłeś na swoich bokserkach. Czułam, że on rośnie i rośnie (...)

ciocia leśniczanka (Rodzinka)

Miałem 18 lat i zbliżały się wakacje, a ja nie miałem żadnych na nie planów. Kumple namawiali mnie na wypad w góry, ale dopiero po poł. Sierpnia, a wtedy miałem być z rodzinką na Krymie. Niespodziewanie zadzwoniła do nas ciocia Iza z prośbą czy nie pomógłbym jej w leśniczówce. Okazało się, że wujek, który jest leśniczym, wyjeżdża na 6 tyg do Niemiec na zarobek jako cieśla, a ciocia nie chce zostawać sama, a pojechać z  (...)

Spotkanie z byłym. (Standard)

Przez ogródki działkowe szli w milczeniu, po dwóch latach rozmowa nie kleiła się już tak, jak dawniej. Doszli do domku i Billy od razu polał wódkę, która od wczoraj, gdy tu nocował, nadal stała na stole. Wypili, polał więc następną, którą także skonsumowali od razu. Emma była odrobinę zdenerwowana, choć szczęśliwa z faktu spotkania. Tęskniła (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia