Spis opowiadań

Spis wszystkich opowiadań

Spotkanie z byłym. (Standard)

Przez ogródki działkowe szli w milczeniu, po dwóch latach rozmowa nie kleiła się już tak, jak dawniej. Doszli do domku i Billy od razu polał wódkę, która od wczoraj, gdy tu nocował, nadal stała na stole. Wypili, polał więc następną, którą także skonsumowali od razu. Emma była odrobinę zdenerwowana, choć szczęśliwa z faktu spotkania. Tęskniła (...)

W szkolnej szatni (Masturbacja)

Chciałem ją mieć. Tak bardzo ją chciałem mieć. Marzyłem o tym, każdego dnia. Marzyłem o tym noc w noc. Ciągle o niej myślałem i nie umiałem przestać. I chodzi tu, o jedną z naszych nauczycielek. Chodzi o trzydziestoczteroletnią Alinę, która miała, wręcz idealne ciało. W dodatku uroku, dodawały jej, te czarne proste, nie długie włosy. Muszę też powiedzieć, że często, widywałem ją - nie tylko ja jeden - na szkolnym basenie w  (...)

zimne noce (Rodzinka)

Obudziłem się w środku nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w pokoju spadła poniżej 12 stopni i tylko gruba pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze gdy przyjeżdżałem do babci trafiałem do tego pokoju, który stał nieużywany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza i delikatny ból w sterczącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że tym razem śpię w tym (...)

Przygody w szkole cz.1 zastępstwo (Dojrzałe kobiety)

Dzień mijał jak zwykle , przyszedł czas na polski ,którego osobiśćie nie lubiałem. Było na nim zastępstwo bo pani Agata się rozchorowała ,za nią przysła pani Ewa która była wysoką blondynką bo aż 170 cm. Ma małe piersi ,ale dość dużą dupe. Często nosi białe elegancki koszule ,kolorowe spódnicki ,czarne lub ,ale to rzadko białe cienki rajstopy i buty ma wysokim obcasie. Zapomniałem dodać że ma około 40 lat.Byliśmy przez nią (...)

Moja prawdziwa twarz (Standard)

W pewnym momencie miałam ochotę na trójkąt i znalazłam w Internecie faceta, który razem z kolegą chciał mnie przelecieć. Mało brakowała, żeby do tego doszło, ale wtedy kogoś poznałam i kiedy zaczęłam się z nim spotykać zrezygnowałam. Tym kimś, był oczywiście mój obecny mąż. On oczywiście nie wiem o moim totalnym zainteresowaniu seksem ani o tych wszystkich facetach. Nie wie, że jego żona była puszczalska (...)

Wuj władca (Gejowskie)

I się stało: Mój właściciel zrobił to. Wyspermił się we mnie. I to pod okiem kamery. Poczułem głęboko w sobie jego pulsującego drąga i nasienie. To uznałem za ostateczny symbol tego, że ma nade mną władzę i kontrolę. Wyjął ze mnie go, co poskutkowało tym, że cała sperma ze mnie wyleciała. Oczywiście, zlizałem to. Pan zaprowadził mnie do klatki, gdzie wypucowałem jego symbol dominacji nade mną. Znowu się na mnie  (...)

Damian w internacie cz 5 (Gejowskie)

Była sobota rano godzina 9 mieliśmy jechać do domu na weekend więc wstałem z łóżka i zacząłem się pakować spojrzałem jeszcze na Matiego który słodko spał jego pałka aż prosiła abym się na nią nadział więc tak zrobiłem, wyjąłem z szafki żel nawilżający którym posmarowałem swój otworek i kutasa Matiego . Okraczyłem Mateusza który był niczego nieświadomy ponieważ spał czubek jego kutasa już dotykał mojego oczka  (...)

Poprawka (Nastolatki)

To był chyba najgorszy dzień w moim dotychczasowym życiu. Koniec roku szkolnego – wszyscy dookoła się cieszyli – wracali ze szkół ze świadectwami, czekały ich dwa miesiące wakacji, pełen luz – tylko ja wróciłam bez świadectwa bo czekała mnie poprawka z matmy i zamiast wypoczynku zakuwanie znienawidzonego przedmiotu. I jak sobie pomyślałam że będę ją zdawać u tej zołzy, to wszystkiego mi się  (...)

Dziś wieczorem, Kochanie, bądź bardzo niegrzeczna... (Standard)

Oddychaj. Wydostaję się z uścisku Twych ud i patrzę na Ciebie. Widzę rumieńce na Twojej twarzy. Moja Mała. Kładę się przy Tobie. Widzę w Twoich oczach błysk. Gładzisz mnie po brzuchu i rozpinasz rozporek, pozbywam się szybko spodni. Rozwieram delikatnie Twoje złączone po orgazmie nogi i przybliżam Go do Twojej muszelki. Ocieram się. Zaczynasz ponownie jęczeć. Wchodzę powoli. Och! Jest tak ciepło i mokro (...)

Damian i wakacje - Wprowadzenie do historii (Rodzinka)

Smak soków z jej cipki przypominał syrop gruszkowy to mnie zaczęło podniecać . Paulina kręciła pupa po łóżku z rozkoszy szybko oddychając i sapiąc przy tym wnet zaczęła lekko postękiwać i dociskać moją głowę do swojego łona pomyślałem ze czas na ruch drugi wprowadziłem dwa palce do środka cipki pauliny ruszałem ręką jak tłok w cylindrze . Nagle Paulina zaciska uda na mojej głowie i piszczy z powodu orgazmu (...)

   Pierwsza   « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  Ostatnia