Spis opowiadań

Wszystkie opowiadania na Fikumiku.net

Zabawy chłopaków - część 3

Dzisiejsze opowiadanie będzie trochę inne. Od tamtych wydarzeń minęło trochę czasu. Zabawialiśmy się często w pokoju, ale ja chciałem podniety w innych miejscach. Na zajęcia często ubierałem damską bieliznę. Miałem jej już kilkanaście sztuk. Nie tylko wycięte, koronkowe i seksowne. Często ubierałem zwykłe, ale dopasowane. Chciałem jednak spróbować seksu na świeżym powietrzu. Mimo, że park był niedaleko nie było to łatwe - w około  (...)

Pokolenia IX. W zgodzie z naturą

Ten widok podniecił mnie bardziej, niż cokolwiek innego. Kiedyś, obejrzawszy niszowe porno z dziewczynami bez rąk albo nóg, marzyłem, by pokochać się z taką nieszczęśnicą, ale gdzie taką wyhaczyć. Potem zapomniałem – moje upodobania przeniosły się na shemalki, też nierealne w naszym kraju – i oto teraz mam amputowaną kobietę, bez piersi. Mój towarzysz, choć świeżo wyssany, natychmiast skoczył do pionu. Pomny tego, ze obie dolne dziurki  (...)

Kuzyn i kuzynka VII Dewastacja

Złapała za moje pośladki i zaczęła je dociskać, główka weszła a dalej ani rusz, uniosła lekko biodra do góry wsunęła poduszkę,wsadziła palce do mojej buzi, naślinilem palce, ona skierowała je do swojego tyłka krążyła w okol penisa, ogromnie byłem podniecony, napalilem na dłoń i roztarłem po penisie. Czułam ogromny rozrywający ból, ale chciałam mieć go w sobie, wyczułam że się cofa a po chwili wszedł trochę głębiej to wystarczyło i poczułam jak  (...)

Nastoletni syn mojego kumpla

Od razu zaczął mnie ostro rżnąć bez opamiętania. Jak u niego u mnie również wywołało to głębsze westchnienia i pojękiwania. Młody piepszył mnie jak zawodowiec ani na chwilę nie zwalniając. Na chwilę zwolnił by zapytać czy może mnie wziąść na pieska a ja od razu bez słowa ułożyłem się w tej pozycji na podłodze a młody od razu za mną padł na kolana by tym razem mocno wejść od razu cały we mnie i znowu bzykał mnie jak opętany aż w końcu  (...)

Pokolenia VIII. Zaliczenie pięciolatki

Wracając z Ursynowa zastanawiałem się, jak o tym wszystkim opowiem Ali. Miałem czyste sumienie: nie zdradziłem jej z inną kobietą, nawet jej nie dotknąłem, ani ona mnie. Ale przecież mój marcinek zwiedzał cudze okolice, zagłębiał się tam, gdzie chyba nie powinien bez wiedzy i zgody mojej ukochanej. Zawsze wiemy o wszystkim, zawsze dajemy sobie zgodę – a tym razem jej nie było. Bo też o nią nie pytałem. A gdybym spytał – czy bym ją (...)

Nietypowa prośba kumpla - przyłapani podczas zabawy

Siema. Jestem Emil i mam 25 lat. Jestem biseksualny i często bzykam się z chętnymi na to ziomkami. Jakiś czas temu przyszedł do mnie kumpel by pograć na konsoli. Ziomek jest rok młodszy ode mnie. On jedyny wiedział, że jestem bi. W pewnym momencie podczas gry zapytał prosto z mostu czy pozwolę mu dotknąć mojego kutasa bo od jakiegoś czasu dość często rozmyśla jak to jest z facetem. Oczywiście zgodziłem się choć byłem w szoku (...)

Przyłapani podczas seksu z synem

Jednego weekendu pojechałam z synem do mojej mamy czyli jego babci zrobić wiosenne porządki na działce bo ona sama już nie jest w stanie z racji choroby. Był to ciepły dzień dlatego moja mama chwilę z nami posiedziała i później odwiozłam ją do jej mieszkania w bloku. Gdy wróciłam syn robił nadal swoje i zapytałam go czy chce kawę bo idę sobie zrobić. Zanim mój ojciec zmarł kupił przyczepę campingową którą postawił na terenie swojej działki. Jest  (...)

Pokolenia VIII. Zaliczenie pięciolatki

Wracając z Ursynowa zastanawiałem się, jak o tym wszystkim opowiem Ali. Miałem czyste sumienie: nie zdradziłem jej z inną kobietą, nawet jej nie dotknąłem, ani ona mnie. Ale przecież mój marcinek zwiedzał cudze okolice, zagłębiał się tam, gdzie chyba nie powinien bez wiedzy i zgody mojej ukochanej. Zawsze wiemy o wszystkim, zawsze dajemy sobie zgodę – a tym razem jej nie było. Bo też o nią nie pytałem. A gdybym spytał – czy bym ją (...)

Zabawy chłopaków - dzień 2

Tym razem kolejne opowiadanie. Następnego dnia po zabawie mieliśmy zajęcia. Każdy poszedł na swoje zajęcia. Ja skończyłem wcześniej, więc od razu wskoczyłem do łazienki, wziąłem do ręki żel do golenia i "żyletkę". Tym razem dokładnie ogoliłem włosy łonowe, jądra i odbyt. Bardzo mnie to podnieciło. Postanowiłem zrobić koledze niespodziankę. Miałem jeszcze 2 godziny, więc dużo czasu. Wyskoczyłem na przystanek i podjechałem do  (...)

Pokolenia VII. Wstęp do hipoterapii

Iza zabrała się do sprawy ze zwykłą dla niej starannością. Wynajęta przez nią znana w Warszawie instruktorka jazdy konnej i hipoterapeutka, która zagrała też w kilku filmach zoofilskich z końmi, zanim zostały w Polsce zakazane, fachowo objaśniała Nestorce fizjologię gatunku Equus caballus, czyli konia domowego. W jaki sposób powstaje i rozwija się jego erekcja, co sprzyja pobudzeniu ogiera, co on lubi, a czego nie wolno mu robić. Pokazała, o ile (...)

  « 1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia