ssanie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "ssanie"

Szatnia w gimnazjum

Trzecia klasa gimnazjum to czas w którym hormony bardzo intensywnie buzują w chłopiecych jądrach, a do głowy przychodzą przeróżne pomysły. W szatni podczas nielubianej lekcji wychowania fizycznego siedziało czterech chłopaków. Dawid śliczny i szczupły, w typie klasowego lidera. Michał wyróżniający się wyjątkowo sniadą cerą, umięśniony i chudy podobnie jak pozostali koledzy. Kuba znany z tego, że podobno udało mu się (...)

Odbyt

Zawsze lubiłem kobiety,lecz w pewnym momencie mojego życia zaczęli mnie również pociągać faceci,jakoś od tamtego momentu zapragnąłem poczuć w sobie dużego penisa na początku poznać kogoś kto pomógłby mi spełnić to marzenie więc kupiłem w internecie zestaw do lewatywy ,3 dilda różnych rozmiarów ,korek analny i lubrykant,gdy kurier przyniósł przesyłkę od razu się rozebrałem i poszedłem,umyłem się, wyczyściłem  (...)

Kolonia...

On podszedł i powiedział porozmawiamy potem ubierz się teraz a w czasie poobiedniej ciszy przyjdź do mnie do pokoju. Jakoś wytrwałem do obiadu, ale nie mogłem nic przełknąć nie wiedziałem, co teraz będzie ze mną. Po obiedzie, kiedy wszyscy byliśmy w swoich pokojach ja pod pozorem wyjścia do toalety poszedłem do pana Marcina. Kiedy wszedłem do pokoju (...)