syn. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "syn"

Jaki ojciec taki syn (część I)

Miałem wtedy 37 lat, mieszkałem w małej miejscowości wraz z moim 15 letnim synem. Sami, jego matka zgineła w wypadku 5 lat wcześniej. Miałem swoją firmę, więc nie musieliśmy martwić się o pieniądze, mieszkaliśmy w dużym domku. Dawid- mój syn, jak to dzieciak chodził do szkoły, po szkole trenował w piłkarskim klubie, co szło mu bardzo dobrze. (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.8

Podziwiałem z mojej pozycji jej złączone razem nogi, gdy była już na klęczkach. Siedziała na piętach. Szerokie biodra, opięte teraz jeszcze bardziej na jej ciele, sterczały na boki, kusząc swymi krągłościami. Piersi ścisnęły jej się mocno, wypiętrzając się dumnie do przodu za sprawą rąk które trzymała przy ciele. Głęboki kanał pomiędzy nimi cieszył me oczy. Dłonie trzymała na nagich udach. W nich ściskała tubkę z maścią. Głęboki  (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.7

Wczoraj mama po wysprzątaniu łazienki udała się do swojego pokoju i już się więcej wtedy nie widzieliśmy. Ja oglądałem film, o którym jej wspominałem, ale tak naprawdę niewiele z niego pamiętam. Moje myśli wciąż uciekały w stronę wydarzeń z wieczornej kąpieli - delikatnych rąk mej rodzicielki na moim przyrodzeniu, pieszczących mnie czule i z miłością (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.6

Ściskało mnie w dołku z ekscytacji, co wydarzy się tym razem, gdy szedłem za nią do łazienki. Wciąż nie przeprowadziła ze mną pogadanki o masturbacji i nie wiedziałem czy jej o tym przypominać. Lepiej nie, bo jak zacznie swój wykład, to nie wiadomo o której skończy. Pozwolę biec wydarzeniom swoim rytmem. Po wcześniejszej rozmowie wiedziałem, że jest nastawiona do spraw seksualności człowieka bardzo otwarcie (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.5

Będzie wielki. Czułem to. Chciałem cofnąć biodra i jeszcze raz pchnąć. Prześlizgnąć małego po zaciśniętym wnętrzu dłoni. Nie przejmowałem się tym, co mama sobie pomyśli, jak za chwilę wytrysnę. Cofnąłem pupę i przygotowywałem się do ostatecznego ruchu do przodu, który da mi spełnienie. Sperma buzowała mi w jajach i wydawało mi się, że już przepływa przez kanaliki, dążąc do wystrzelenia miliona plemników (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.4

Wieczorem, po kąpieli, przyszła aby znów nasmarować moje posiniaczone kolana. Ponownie przede mną klęknęła i zaczęła wcierać maść. Ja nawet nie ukrywałem namiotu, jaki się stworzył z moich spodenek od piżamy. Już i tak go widziała w pełnej okazałości. Zerkała na niego kilka razy dyskretnie, a ja wprawiałem go wtedy w skurcze. Uśmiechałem się pod nosem. Dostrzegałem, jaka mama jest  (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.3

Zrobiłem to, o co prosiła. Na szczęście wytworzyło się na powierzchni wody dużo piany, więc nie mogła widzieć mojej erekcji. Spojrzałem na nią. Dostrzegłem, że od mycia mnie trochę się zasapała. Twarz miała lekko zaczerwienioną i głęboko oddychała. Jej pierś szybko się unosiła i opadała. Także od zaparowanej, jak w saunie, łazienki była mocno spocona. Skóra mieniła jej się od potu na twarzy i dekolcie (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.2

Rano obudziłem się z pełnym pęcherzem. Z problemami wstałem i doszedłem do łazienki na korytarzu. Trochę kręciło mi się w głowie przez to wstrząśnienie. Musiałem chwilkę posiedzieć na klapie od sedesu. Gdy mi przeszło ściągnąłem spodenki, ślizgając się pupą po desce. Trochę to trwało. Myślałem, że zleję się w piżamę. Wysikałem się na siedząco. Kilka kropel trafiło na moje gatki. Potem tak samo naciągnąłem spodenki, (...)

Pielęgnowany przez mamę

Mam na imię Wojtek. Właśnie zdałem do drugiej klasy gimnazjum. Był początek wakacji. Po małej imprezce u kumpla z okazji zdania do następnej klasy, gdzie był grill, dobra muza i oczywiście alkohol, postanowiłem się zwijać do domu. Rafał, który przyjechał na swoim skuterze i nic nie pił, zaoferował mi, że mnie podrzuci. Jazda przebiegała bez problemów. Zacząłem nawet trochę przysypiać za plecami Rafała. Nagle  (...)

Wchodzenie bez pukania

Kacper mocno przeżywał rozstanie z Agnieszką, nie mógł usiedzieć na miejscu, nosiło go całymi daniami od momentu kiedy przestali być ze sobą. Mimo że minęły już ponad trzy miesiące on nadal nie dowierzał w to co się stało. Aga była jego pierwszą miłością poznaną w wieku szesnastu lat i po prawie trzy letnim związku trudno mu było zaakceptować że teraz został sam. Kacper właśnie zaliczył maturę, może sobie spokojnie  (...)

  1 2 3 4 »