Opowiadania najczęściej czytane

Najczęściej przeglądane

Inicjacja

Ciężko jest powiedzieć, kiedy zacząłem czuć, że jestem cwelem. Tak samo jak ciężko jest określić moment, kiedy czuje się, że jest się przedstawicielem płci męskiej lub bycia gejem. Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy, kiedy o tym wiemy. Oczywiście odpowiednia musztra jest potrzebna, aby zweryfikować jakość cwela. Czy jest się tylko cipeczką, marzącą o kutasach, czy rasowym kundlem, który nie tylko myśli o  (...)

Przełamanie lodow cd.

Po krótkim wstępie i macaniu nasze kutasy domagały się, żeby wypuścić je ze spodni bo było im zbyt ciasno, co też zrobiliśmy. Jako, że zwykle szybciej dochodziłem, to wolałem pierwszy zadowolić kolegę, więc klęknąłem przed nim i zacząłem lizać jego pałę, która wydawało się tylko na to czekała. Wsadziłem sobie fiuta kolegi do ust i obciągałem go przez dłuższą chwilę. Już jakiś czas wstecz doszliśmy do wniosku, że jak będzie  (...)

Mineciarz

Po ogólniaku dostałem się na studia na psychologię. Większość moich kumpli twierdziło, że chyba jestem głupi, że wybrałem taki kierunek, ale ja wiedziałem dobrze co robię. Po pierwsze interesowałem się psychologią, a po drugie, na psychologii zawsze jest dużo więcej dziewczyn niż chłopaków. Moje przypuszczenia w pełni się potwierdziły - w mojej grupie było 25 osób, z tego aż 20 przypadało na płeć piękną. Już na pierwszym wykładzie obejrzałem je sobie  (...)

Olivia, Victoria – cz. 1

Olivia sprawiała wrażenie wyraźnie zadowolonej z takiego obrotu sprawy i po wejściu ponownie objęła swojego opiekuna, mocno się do niego przytulając. Musiał przyznać, że było to dla niego bardzo przyjemne i dawno nie odczuwane. Mógł teraz w świetle lampy dokładnie przyjrzeć się swojej podopiecznej. Była ładną, ale trochę zaniedbaną dziewczynką. Szczupła, dziecięca buzia, okolona kruczo-czarnymi włosami, które (...)

To był wypadek cz.2

Obudziłem się w niedzielny poranek z dobrym humorem. W myślach dalej miałem to, co działo się w nocy. Jednak jego nie było koło mnie. Czyli był to sen? A może tak jak mi przeszło przez myśl wcześniej - wypadek i cała reszta akcji była szczegółowo zaplanowana tylko po to, żeby "pożyczyć" to co mam w domu. Co jest grane? Najlepiej było to sprawdzić. Wstałem i nago poszedłem do kuchni. Zobaczyłem tam Kubę. Stał przy  (...)

Impreza na plaży cz. 8

Tak oto, wieczorem wybraliśmy się do zupełnie innego klubu. Klub przypominał typową dyskotekę dla nastolatków. Sala z karaoke – zupełnie nie dla mnie, bo śpiewam, jakby mi słoń na ucho nadepnął, następne pomieszczenie z barem i spokojniejszą muzyką, jeszcze inne z większym barem, dużym parkietem i przejściem do strefy mroku… darkroomów. Na piętrze, jeszcze jeden bar i parkiet z muzyką typu umpa, umpa… Klub mi  (...)

Pawie pióra Hrabiny de la Piaf cz.3

Siedział teraz w fotelu obserwując opętaną dziką rządzą parę. Hrabina odwróciła się w jego stronę i spojrzała mu prosto w oczy. Podniecał ją fakt, że Markiz obserwuje ją kochającą się z innym mężczyzną. Oblizała prowokująco wargi. Baron uniósł prawą nogę Hrabiny i ujął ją pod kolanem. Zwolnił jednocześnie tempo pchnięć. De Sade widział teraz bardzo dokładnie penisa Barona wchodzącego w ciasną kobiecość  (...)

Monika 37 cz30-szok

....Nie spałam do rana wstajac wczęsniej niz zwykle idac do łazienki na golasa jak zwykle bo o tej porze nikt sie nie kręci a jesli nawet...Siastra przy obcych paraduje w krótkiej koszlulce po domu ledwie posladki jej zakrywa a do tego prześwituje na tyle ,ze mozna widziec ciało pod nią.Umyłam buźke i zabki i kiedy siostra staneła w drzwiach łazienki ,jej widok mnie zaszokował oczy jak 5zł zaspana jak po długim pijaństwie a  (...)

Olivia, Victoria - cz. VI

– A teraz idź i rób swoje doktorze!- powiedziała, obdarzając go promiennym uśmiechem. Wyszedł na górę, wszedł do łazienki i dokładnie umył ręce. Potem wszedł do pokoju, gdzie Olivia leżała na łóżku z przymkniętymi oczami, zwrócona nogami w stronę okna i eksponując swoją obnażoną cipkę w pełnym świetle dnia. Podbrzusze i wzgórek łonowy miała pokryty delikatnym, ciemnym zarostem. Aż się prosiło, żeby głaskać  (...)

Monika37 - watpliwości

Witam ! Długo mnie nie było i moze źle zrobiłam,ze w ogóle zaczelam pisac bo i po co kiedy jednym sie podoba innym nie . Wiele błędów sie wkradło i zbędnych słów .ja nikogo nie krytykuję bo nie wypada się wymądrzać .jeśli ktos ciekawy to w skrócie dokończę . Nie było mi łatwo sie pogodzic ,że tak wyszło bpo tych urodzinach w pracy i za duzo wypiłam to fakt ale nie sądziłam ,że kolega który u nas  (...)

   Pierwsza   « 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 »  Ostatnia