Opowiadania najczęściej czytane

Najczęściej przeglądane

Impreza na plaży cz. 11

Przywitałem się z mamą Michała, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, jako osoba ciepła i sympatyczna. W środku czekał tata, starsza siostra i młodszy brat. Wszyscy przyjęli mnie jak członka rodziny, jedynie Ola, siostra Michała, była w stosunku do mnie, ostrożna. Widać było, że próbuje mnie prześwietlić wzrokiem i wyczytać niewiadomo co. Michał stwierdził, że mam na nią nie zwracać uwagi, bo jest, jak to określił (...)

Młodzieńcza przygoda z Rafałem cz.2

Od czasu wydarzeń opisanych w pierwszym opowiadaniu minęło już trochę czasu. Zarówno ja, jak i Rafał trochę dojrzeliśmy, zmieniliśmy się fizycznie i psychicznie, jedno jednak pozostało niezmienne, nasze spotkania. Kiedy tylko była okazja z wielką chęcią umawiałem się z moim seks przyjacielem na kolejne spotkania. Był piątkowy wieczór, dzień upalny jakich tego lata nie brakowało, pogoda sprawiała, że nie miało się ochoty  (...)

Na Trzech Koronach

Dwadzieścia parę lat to fajny wiek. Wybraliśmy się wtedy na kilkudniową wędrówkę po górach. Któregoś późnego popołudnia dotarliśmy na szczyt Trzech Koron. nie było tam już o tej porze nikogo, bo raczej zbyt późno było by turyści tam się pałętali. Platforma na szycie jaka tam jest była całą nasz. Oparci o barierkę obserwowaliśmy na dunajecką dolinę. Mimo wysiłku wędrówki od południa już miałem wielką ochotę na seks ale warunków ku temu nie było. Poza tym moja dziewczyna jakoś nie wykazywała chęci ku takim zabawom. Korzystając miłej atmosfery jaka tworzyło (...)

Chłopak do towarzystwa - rozdział 2

W szkole dzisiaj nic mi nie szło tak, jak powinno. Przyłapali mnie na ściąganiu, potem na paleniu w kiblu, a żeby tego było mało dostałem dwie pały z matmy! Kurwa! A to wszystko przez wczorajszą awanturę. Wyzywał mnie i matkę, schlał się jak świnia, a dzisiaj wcale nie jest lepiej. Kiedy to się skończy? Nie wiem, ale czuję, że jeśli potrwa to jeszcze kilka tygodni, spakuje się i ucieknę z domu. Nie pozostanie mi nic innego. (...)

Dawid cz. 4

Hotel, który wybrał Dawid okazał się piękniejszy niż na zdjęciach. Wyjęty niemal z baśni tysiąca i jednej nocy, znajdował się w centrum Hurghady. Pogoda oczywiście przepiękna, upał... zazwyczaj nie lubię takich temperatur, ale na wakacjach robię wyjątek. Nasz pokój, a właściwie apartament składał się z salonu z wygodną kanapą, sypialni z dużym łóżkiem i łazienki, która w krajach arabskich mimo standardu, zawsze (...)

Stworzona do pieszczot cz.5

Nie wiem czy ktoś ma tak zadbane stopy jak ja. większość kobiet sama robi sobie pedicure,nakłada kremy i maluje paznokcie. A Ja nie muszę robić nic. wystarczy że leżę i pachnę. Mam zawsze starannie spiłowane i pomalowane paznokcie a powierzchnia skóry na moich stopach jest gładziutka i delikatna. Dzięki codziennemu lizaniu nie mam żadnych odcisków ani stwardnień czy zrogowaceń . Wręcz przeciwnie. Pięty i paluszki mam miękkie i sprężyste a  (...)

Naprawdę szczęśliwa

Poznałam go przypadkiem na ircu, pomyliłam adresy mailowe i wysłałam coś, czego nie powinien zobaczyć. Kilka razy rozmawialiśmy o różnych rzeczach potem jak to zwykle ze mną bywa rozmowa zeszła na tematy intymne on słuchał a ja opowiadałam mu, co by było gdyby. Czułam jego podniecenie pomimo tego ze był raczej oszczędny w słowach a ja czułam ze nie powinnam go o nic pytać. Widziałam jego zdjęcia bardzo mi się podobał moja wyobraźnia ożyła. Wyobrażałam sobie jego piękne ciało był taki duży i silny. (...)

Miłość na odległość - wstępna próba.

Z Sebastianem jestem już ponad pół roku. Niestety z powodu jego studiowania w Wielkiej Brytanii, nie widujemy się zbyt często. Kontakt utrzymujemy rozmawiając przez skypea. Jednak zbliżał się dzień moich 19 urodzin. Umówiłem się z misiem, że w dzień urodzin przyjadę po niego na lotnisko i tak więc się stało. Kiedy mnie zobaczył rzucił swoje walizki na ziemie i od razu podbiegł mnie przytulić. Nie zważając na licznych  (...)

Od szantażu do miłości 53.

Nie wiem jak długo spałem,ale obudziła mnie Ania która widzą,że się przebudziłem powiedziała: -" Przepraszam kochanie,że ciebie przebudziłam,ale w kuchni zupa jest na gazie to przypilnuj od czasu do czasu mieszając bo zejdę jeszcze do siebie i zadzwonię na wioskę,żeby potem nie dzwonili do mnie i wezmę jakieś ubrania na jutro". -" Dobrze kochanie,to w tym czasie zadzwonię do ojca i potem do Jolki". -" Weź (...)

Szwagierka ?

1. Lało jak z cebra, a przede mną było jeszcze ok 250 km. Jechałem do domu rodziców dziewczyny, z którą spotykałem się od 4-ech mies i która liczyła na coś więcej., a że byla b. zasadnicza, to musiałem złożyć wizytę u ew. przyszłych teściów. Nie miałem na to ochoty, ale że b. lubiłem Alicję, więc by nie robić jej przykrości męczyłem się pokonując kilometry. Ala sporo opowiadała mi o swojej tradycyjnej rodzinie, która stara się  (...)

   Pierwsza   « 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 »  Ostatnia