Opowiadania najczęściej czytane

Najczęściej przeglądane

Sąsiad Robert cz.3

Kolejną przygodę z Robertem jaką wam opowiem przeżyłem tuż po 17ych urodzinach. Jak co tydzień umówieni byliśmy na bzykanie, dzień wcześniej byłem u niego wypucować mu berło językiem i wspominał coś o urodziniwej niespodziance. Robert już od prawie roku co tydzień w niedzielę rżnie mój tyłeczek. Często bywa tak że dla urozmaicenia moich doznań zaprasza kolegów, lubi się mną dzielić z przyjaciółmi. Szczeście (...)

Pawie pióra Hrabiny de la Piaf cz.2

Całe pomieszczenie wypełnione było zapachem erotyzmu, męskiego potu i perfum Hrabiny – ciężkich, piżmowych z nutą jaśminu i magnolii. Obaj mężczyźni pozbyli się już swojej garderoby. Markiz zatapiał palce prawej dłoni we włosach kochanki. Oddychał ciężko, zmysłowo pojękując. Usta Hrabiny pieściły jego członek dostarczając mu niespotykanych dotąd wrażeń. Hrabina ssała różową, nabrzmiałą żołądź Markiza pobudzając go (...)

Olivia, Victoria - Prolog

Był chłodny jak na lipiec, wczesny wieczór. Robert po powrocie do domu przygotował sobie lekki posiłek, który miał być kolacją i dołożył do tego banana. Zjadł i jak zwykle o tej porze wybrał się na wieczorny spacer, który wszedł mu już w nawyk. Bez tego spaceru czułby lekki niedosyt i pewnie trudniej byłoby mu zasnąć. Nie miał zamiaru robić zakupów, ale na wszelki wypadek wsunął w kieszeń bluzy portmonetkę z pieniędzmi. (...)

Irmina

Irminę poznałem w drugiej klasie szkoły średniej. Nawet dzisiaj po wielu latach na samą myśl o tamtych chwilach, robi mi się mokro w spodniach. Zaczęło się zupełnie niewinnie. Po zakończonych lekcjach, postanowiłem pójść na spacer nad pobliską rzeczkę. Jej brzegi porośnięte były gęstymi krzakami i były dość trudno dostępne. Lubiłem tu przychodzić. Wtedy, czasem paliłem ( jak zresztą większość z męskiego grona klasy ) i z przyjemnością siedząc nad wodą oddawałem się temu zgubnemu nałogowi. Kiedy (...)

Olivia, Victoria - cz. III

Olivia widząc poważną minę Roberta, śledziła niespokojnie jego twarz. Jego ostatnie słowa wywołały u niej popłoch, ale czekała, co powie dalej. Poczekał, aż się ubierze i poprosił ją do pokoju. Posadził ją w fotelu i usiadł naprzeciwko niej. - Olivio, słuchaj uważnie, co chcę ci powiedzieć – zwrócił się do niej, patrząc prosto w jej zwilgotniałe, pełne napięcia oczy (...)

Impreza na plaży cz. 7

Wziąłem kartę do pokoju Adriana i wróciłem do siebie. Sprawdziłem pocztę , a także swoją oś czasu, tak jak się spodziewałem, widniał na niej kolejny wpis Adriana, ze zdjęciem, na którym byłem ja i Tom. Podpis brzmiał: „nowe ciasteczko do gorącego trójkąta”, oczywiście Michał skomentował ten wpis jako jedyny: „gratuluję!”. Zrobiło mi się przykro, ale dodało mi też więcej sił na realizację planu (...)

Wuj władca cz. 2

- Lepiej bądź posłuszną kurwą i to zrób. Jeśli nie zdążysz, będzie kara. Jak przyjdę do domu, masz już mieć zrobioną lewatywę, być umyty i czekać na mnie klęcząc przy wejściu, z wygolonym całym ciałem oprócz głowy - mówił dominująco - oczywiście, masz całkowity zakaz masturbacji. Nie pozwalam ci ubierać żadnych ciuchów, a ta obroża ma być cały czas na tobie (...)

Fantastyczna przygoda

Godzina 20.55. za pięć minut ma przyjechać pociąg do Warszawy. Czekam z niecierpliwością o rozglądam się po peronie. Ludzi dużo nie ma ponieważ to środek tygodnia. Podjeżdża pociąg i wsiadam do 2 klasy. Przechodzę przez cały wagon i wsiadam do jedynego przedziału gdzie nie ma nikogo. Jakoś dzisiaj nie mam nastroju do rozmowy z jakimś nawiedzonym podróżnym. Zasłaniam zasłonki i zagłębiam się w lekturę gazety. Kupiłem właśnie sobie najnowszego Playboya. Jak (...)

Impreza na plaży cz. 13

Nie dość, że zemdlałem i Michał to widział, to jeszcze to! Nie rozumiem już niczego. Dlaczego ona? A może faktycznie, to tylko podobny głos, nowej dziewczyny Jacka? Miałem w głowie milion myśli. Położyliśmy się spać, chociaż to za dużo powiedziane, nie zmrużyłem oka nawet na chwilę. Michał spał, a ja nie mogąc już wytrzymać, około piątej, wstałem, zrobiłem sobie kawę, włączyłem laptopa i usiadłem na sofie. Przejrzałem (...)

Monika 37-cz 10 Rozczarowanie

Opowiadanie oparte na faktach i nie chodzi mi by fantazjować ,pisząc to siędzę w pokoju naga i jest bardzo goraco w tej chwili .jakos dosuszyłam w miare włosy i dojechaliśmy do jego matki .Ta panią juz znałam i przywitałam sie jak przystało na dobre wychowanie .Było juz późno i zamiast jeść w domu obiad to ja jestem w obcym miejscu i po kąpieli p wrzece głodna byłam jak wilk i liczyłam ,ze moze poczestuje mnie  (...)

   Pierwsza   « 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 »  Ostatnia