Opowiadania najczęściej czytane

Stworzona do pieszczot cz.5

Nie wiem czy ktoś ma tak zadbane stopy jak ja. większość kobiet sama robi sobie pedicure,nakłada kremy i maluje paznokcie. A Ja nie muszę robić nic. wystarczy że leżę i pachnę. Mam zawsze starannie spiłowane i pomalowane paznokcie a powierzchnia skóry na moich stopach jest gładziutka i delikatna. Dzięki codziennemu lizaniu nie mam żadnych odcisków ani stwardnień czy zrogowaceń . Wręcz przeciwnie. Pięty i paluszki mam miękkie i sprężyste a  (...)

Monika 37cz-12-Odwiedziny

Ja to mam szczęście jak nic sie nie dzieje to nic a tu tyle naraz .Ten wyjazd był bez przygotowania całkowicie złapalam pare ciuchów do torby i pojechalismy .Po sniadaniu oprowadził mnie po zagrodzie pokazując oborę i 30 krów dojnych , z 5 krów po wycieleniu było a w osobnym pomieszczeniu świniaki hodował .To wszystko przemyślane i zmechanizowane ,w oborze instalacja do dojarki i wyciag do obornika na zewnątrz  (...)

Niesamowite chwile

Mieszkam na Benart Avenue 118 na 20-tym piętrze. Już od dawna zgłaszam firmie zajmującej się windami, że strasznie w niej rzuca i trzęsie na półpiętrach, ale bez skutku. Sąsiedztwa prawie nie znam, choć wpadła mi w oko jedna blondyna o niebieskich oczach, chyba modelka bo trzyma się bardzo prosto, chodzi sprężyście i figurę ma idealną. Gdybym jeszcze miał czas na kobiety.... Wracałem jak zwykle późno. Była chyba druga w nocy. Zaparkowałem mojego Opla przed wejściem. Strażnik lekko się uśmiechnął gdy go mijałem. Pewnie myśli, że nieźle zabalowałem. Niech tam. (...)

Mój Pan

Wszedłem, a On nacelował na mnie kutasa i po prostu się odlał. Obeszczał mnie całego, żebym poczuł, że jestem zerem. Lał na głowę i twarz, wreszcie wpakował mi go do gęby i kazał resztę połknąć! To był rozkaz! A mój Władca nie toleruje sprzeciwów. Potem sam wszedł do wanny i zaczął się bawić plując na mnie i podając tę ślinę stopą do moich ust, żebym zlizał. Pluł potem wszędzie: na mnie, do ust i wprost na swoje stopy (...)

Siedziałem okrakiem na drabinie. Część III Kosmos do góry nogami

Czas nie kutas, nie stoi w miejscu” to jest prawda. Kolejne dni mijały bez większych sensacji. Na wyścigi z deszczem odnawiałem bramę przy budynku koszar, gdy lało miałem tysiąc i jeden innych robótek: tabliczki personalne na drzwi w sztabie, jakieś propagandowe plansze. Snułem się między koszarami, a swoją pracownią w ciągłym stresie, oczekując konsekwencji „gorącej” nocy. Z Rafałem widywałem się czasem (...)

Dawid cz. 8

Około szesnastej zacząłem się szykować do wyjścia, mimo,‭ ‬że impreza była zaplanowana dopiero na dwudziestą pierwszą.‭ ‬Wiecie,‭ ‬chciałem tego dnia wyglądać możliwie jak najlepiej,‭ ‬tak samo dla niego jak i samego siebie.‭ ‬Za oknem pogoda,‭ ‬która absolutnie nie zachęcała do wyjścia z domu.‭ ‬Szaro,‭ ‬ponuro,‭ ‬mgła,‭ ‬ledwo było widać przejeżdżające samochody.‭ ‬Mój humor na szczęście znacznie odbiegał od warunków  (...)

Monika37-cz.7

Kiedy ostatecznie odmówiłam znajomym rodzicom by wyjść za ich syna ostatecznie skończyła sie przyjaźń naszych rodziców po tak długich latach dobrego obchodzenia sie i goszczenia .Dostało mi sie kolejny raz nawet od siostry młodszej i tym gożej bolało ,ze sama sie pusciła w młodym wieku majac 16 lat i skaplikowała wszystko w domu,maż w wojsku jeszcze a sama dzieciaka chowa ,tak myslałam by na moim miejscu (...)

Dawid cz. 5

Kłótnia... kolejna już, a przy naszym stażu robiło się to niepokojące. Nie wiem, może tylko mnie się wydaje, że partner, chłopak, jeśli mówi mu się, „słuchaj, źle się czuję, zabierz mnie do domu”, powinien pomóc i zabrać do domu? Z drugiej strony, mogę się mylić. Miałem do niego żal, ale też nie chciałem kłótni, sprzeczek czy czegokolwiek co psuje atmosferę, a co dziwne, chciałem wyjść i pójść do własnego mieszkania, pokoju (...)

CHŁOPAK Z CZATERI cz.III

Pozwolilismy sobie na chwile odpoczynku. Nie chciałem za szybko skończyć,ale nie chciałem tez żeby on skonczył.Podswiadomie sobie myślałem,że może być to jednorazowe spotkanie. Lezelismy sobie na fotelach trzymajac sie za stojące ślskie od wydzieliny kutasy. Byłem tak podniecony że bałem sie tego,że moge za chwile trysnąć.Tylko od samego trzymania.Kutas Dawida też stał dumnie. Jego łeb byl juz tak zroszony śluzem jakby juz  (...)

Monika37 cz32- Kac

To ostatnie piwi mnie dobiło które wypiłam a taraz lezałam i meczyła mnie czkawka i odbijało mi sie .Przyszła mama jak spac połozyła malucha i usiadła mówiac ,ze pomoze mi sie rozebrać,nie chciałam ale ona uparcie sama chciała to zrobić jednak nic z tego i co z tego ,ze dobrze kontakowałam leząc na brzuchu jak nawet nie byłam w stanie sie ruszyc tak mnie porabało (...)

   Pierwsza   « 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 »