Opowiadania najczęściej czytane

Najczęściej przeglądane

KOLES Z CZATERII

To było rowno 10 lat temu.W grudniu. Poznałem wtedy młodego chłopaka.We wrześniu skonczył 15 lat.Ja juz stary kon byłem grubo po 30-tce. Zaczęliśmy tą znajomość na czaterii. Wymienilismy sie telefonami, i postanowilismy sie spotkac na neutralnym gruncie.To była chyba sobota i było sporo sniegu.Uówiliśmy sie w charakterystycznym miejscu,żeby sie nie szukać (...)

Przygoda w gimnazjum:Zabawa w parku

Po upojnym weekendzie z Joanną, rodzice wrócili ze swojej podróży ok. 15. Przywitałam się z nimi i poszłam do pokoju szykując się do wieczornego spotkania z moją ukochaną. Otworzyłam swoją szafę i zobaczyłam co mogę na siebie nałożyć. Na dnie szafy zauważyłam parę czarnych pończoch z koronką firmy gatta, które kupiłam kiedyś jako prezent urodzinowy od samej siebie, lecz nigdy nie miałam okazji ich na siebie założyć. Zamknęłam drzwi abym miała większą swobodę w przymierzaniu (...)

Przygoda w gimnazjum: Boże ciało

Od czasu upojnej nocy z moją nauczycielką języka francuskiego, panią Joanną musiałyśmy ukrywać swój związek. Aby się spotkać czy to na sex czy po prostu pobyć ze sobą razem decydowałyśmy się na spędzanie tego czasu albo w domu Joanny albo w hotelach lub w samochodzie czy też w miejscach na powietrzu. Jednak ostatnio pojawiła się okazja abym mogła zaprosić Joannę do mojego mieszkania, gdyż zbliżało się Boże Ciało a moi rodzice postanowili wybrać się na romantyczny długi  (...)

Siedziałem okrakiem na drabinie. Część I Mój kosmos

Siedziałem okrakiem na drabinie, trzymając w ręku mały pędzelek. W tym momencie patrzyłem w stronę lasu, nie było to ciekawskie spojrzenie, raczej zapatrzenie się w jakiś punkt. Moje myśli szybowały daleko stąd. Od miejsca, które było moją klęską, pokutą i karą. Od kilku miesięcy moje życie było zamknięte w małej przestrzeni, obwarowane dziesiątkami regulaminów, odziane w określone uniformy. Co ja tu robię ubrany w  (...)

Monika37 cz.43- Wycieczka

Do tej pory całkiem obojetna na facetów a tu znalazł sie chłopak który mi sie podobał i zaczełam tracic głowę dla niego i ciągle brakowało mi jego bliskości .Juz po zareczynach i wstepnie termin slubu wyznaczony a tu juz wiosna i ciepło sie robi.Po pierwszym razie z chłopakiem odpłynełam zapominajac sie całkowicie i nie sądziłam ,ze tak dobrze może byc gdyz do tej pory przypadkowy sex był mi obojetny a facet tylko zrobił swoje  (...)

Na co czekasz?

Mam na imię Tomek. Opowiem wam historię jaka przydarzyła mi się podczas wakacji pomiędzy drugą, a trzecią klasą liceum. Wyjechałem na obóz w góry. Nikogo znajomego, sami nowi, to miała być przygoda. Zbiórka była o 6.00 rano na dworcu fabrycznym w Łodzi. Wyjechaliśmy o siódmej. Jechałem w przedziale z dwoma chłopakami i pięcioma dziewczynami. Tak - przypadało pięć dziewczyn na trzech chłopaków i to mniej więcej taka proporcja dotyczyła całego obozu. Dziewczyny (...)

Mój przyjaciel Kubuś

Hej jestem Ewelina. Mam 19 lat . od małej bawiłam się z z Kubą. Ale mniejszość. Był to czerwiec jak co roku z rodzicami gdzieś wyjeżdżałam w tym roku była to Flo Ryda .pobiegłam do Kuby by go o tym poinformować lecz on też tam wyjeżdżał mama pozwoliła by był z nami. Ucieszyłam się .gdy byliśmy już na miejscu ją i Kuba w hotelu !mieliśmy razem pokój rodzice już poszli spać na szczęście mieli dalej pokój . powiedziałam do KUby że  (...)

Projekt Miłość - rozdział 2

Czekała mnie kolejna podróż, a do tego znowu autobusem, ale o tyle gorsza od poprzedniej, że z przesiadką w Krakowie. Swoją drogą, czy tylko ja mam takie „szczęście”, trafiać w środkach komunikacji na osoby śmierdzące i brudne? Które uwielbiają się rozsiadać na swoim fotelu w sposób, uniemożliwiający drugiej osobie jakikolwiek ruch? Można się na serio zirytować, delikatnie to określając. Po prawie pięciu godzinach (...)

Sen

Siedział w fotelu patrzyłam na niego i myślałam czy jeszcze mnie kocha. Ostatnio był ciągle zajęty, zapracowany, burczał na mnie i wszystko mu przeszkadzało. Za dużo pracuje. Podeszłam i stanęłam za nim, położyłam ręce na jego ramionach, wstrząsnął się i zdjął moją dłoń. Wyszłam z pokoju, byłam zła na niego, że tak źle mnie traktuje. Weszłam do łazienki i pomyślałam sobie, że może jednak spróbuje go troszkę odprężyć (...)

Monika37 cz.-6- obojetna

Moja beztroska mogła mnie kosztować wpadke po tym przypadkowym seksie i jak zwykle z koleżanka źle sie kończy ,to kolejny raz kiedy pozwoliłam lac w siebie sperme i było troche za wczesnie ,jak wpadne to sama wychowam dziecko i tak dla mnie bedzie lepiej bo jakos z facetami mi sie nie układało i nawet nie szukałam na dobrą sprawe .Ci dwaj mnie przeorali jak nikt dotąd aż nastepnego dnia czulam ich  (...)

   Pierwsza   « 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 »  Ostatnia