trojkat. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "trojkat"

Udawalo nam sie ukrywac az do czasu.. Przylapani podczas seksu z moim synem

Ci co czytali zapewne skojarza po imionach gdy opisywalam nasz pierwszy raz. Jestem Marlena 43 lata i od prawie roku z synem Dawidem gdy tylko mamy możliwość uprawiamy zakazany lecz ekscytujacy seks a syn ma 24 lata. Nadszedl dzien w ktorym pewna osoba przylapala nas podczas seksu i musielismy przystac na jej warunki by nikomu innemu nic nie mowila ale po kolei. Pojechalismy z synem jednego dnia do mojej siostry Iwony by pomoc jej na dzialce. Jej maz byl w pracy wiec bylismy tylko (...)

Mocny trójkąt.

Jestem w domu partnera, jest już późno. Zmęczona, po długiej zabawie, zapadam w głęboki sen. Budzę się z dziwnym uczuciem, że coś jest nie tak. Próbując się poruszyć uświadamiam sobie, że ręce i nogi mam przywiązane do łóżka. Oczy zasłania mi jakiś kawałek materiału, przy tym jestem jeszcze zakneblowana. Nie mam pojęcia, która może być godzina, jak długo już leżę w takiej pozycji, czy jestem sama... Próbuję uciec, ale więzy są zbyt silne, ograniczają zakres ruchów do minimum. (...)

Fizjologia

Piotr wyjechał. Dotychczas nie zdarzały mu się wyjazdy służbowe, przyzwyczaiłam się do tego, że zawsze jesteśmy razem, że każdej nocy mogę się w niego wtulać, podświadomie, przez sen czuć jego ciało. Nagłe „osierocenie” i to aż na trzy miesiące spowodowało, że byłam rozbita psychicznie, nie potrafiłam się za nic zabrać, nie potrafiłam nawet skupić się nad książką (...)

Z kolegami na basenie.

Kiedy miałem 16 lat i byłem jeszcze w trzeciej klasie gimnazjum, moja szkoła co tydzień organizowała wyjazdy na basen. Lekcje pływania – ku nieszczęściu młodzieży – były obowiązkowe, ale pod sam koniec gimnazjum i tak nikomu nie chciało się nic robić, więc frekwencja wyjść na basen znacznie zmalała. Można wręcz powiedzieć, że z samej mojej klasy ponad połowa uczniów przestała uczęszczać na te lekcje, jednak były to  (...)

Gorące usta Marleny

Poznałem kiedyś małolatę, włosy czarne i te jej nabrzmiałe usta. Miała na imię Marlena, a ci co ją znali, mówili że swymi ustami operuje niezgorzej niż chirurg skalpelem. A wyglądała na małą niewinną ponętną dziewczynkę. Pracowała w lodziarni na rogu Siennej i Mickiewicza. Kupiłem tam dwie gałki, oczywiście patrząc jej głęboko w biust i prawie śliniąc się przy tym zaprosiłem ją na kolacje w Myśliwskiej. Powiedziała  (...)

Upojna noc z kuzynostwem

Budzę się w środku nocy pobudzona erotycznym snem. Odwracam się na bok i widzę, jak moja śliczna kuzynka słodko śpi. Walczę sama ze sobą by jej nie dotknac, ale nie udaje mi się - podniecenie jest silniejsze. Odkrywam jej cialo spod kołdry i podziwiam jej walory. Widzę jej odkryty brzuszek i odznaczające się piersi. Mam ochotę je wypiescic. Składam na jej ponetnych ustach słodki pocałunek, ale nie reaguje, nadal uroczo (...)

Rodzinka na weselu, cz. 3 - Co dwa baty, to nie jeden

Kaja tymczasem okazała znacznie lepszą zdolność przystosowania do sytuacji. Posłusznie, bez chwili zwłoki, uklęknęła przed nim i poczęła rozpinać mu spodnie. Robiła to spokojnie, ale on, wyraźnie nie mając ochoty czekać, ostrym ruchem wpakował jej kutasa wprost do buzi aż po same jaja. Zaczęła się krztusić, zaskoczona taką brutalnością, odruchowo cofając nieco głowę. Ojciec, widząc to, szarpnął ją za włosy i siłą  (...)

Męska impreza na koniec gimnazjum

Tydzień temu skończyłem gimnazjum. Myślałem, że wraz z otrzymanym świadectwem skończą się moje fantazje o nich, ale tak nie było… Mam na imię Alek. Mam 16 lat i tak jak piszę – niedawno zostałem absolwentem podkrakowskiego gimnazjum. Chodziłem do klasy z dwójką kolegów – Tymonem i Przemysławem. Już w pierwszej klasie złapaliśmy dobry kontakt, gdy okazało się, że cała nasza trójka ma alergię na lekcje (...)

Kuzynki w rajstopkach

Zosia i jej kuzynka Maja szły polną drogą w kierunku miasta. Były umówione z dwoma chłopakami, poznały ich poprzedniego dnia na jednej z wiejskich imprez, które tak lubiły i teraz wybierały się z nimi na podwójną randkę. Od prawie miesiąca zamieszkiwały na wsi u babci, tak jak w każde wakacje. Dziewczyny przyjaźniły się już od dziecka, mimo iż widywały się tylko w wakacje i w święta. Nawet nie pochodziły z jednego  (...)

Napaleniec i jego siostry

Była niedziela i zapowiadało się kolejne nudne popołudnie. Starsza siostra Sebastiana, Patrycja, dla zabicia czasu udała się z koleżanką na zakupy, podczas gdy on został w domu by spędzić popołudnie przed komputerem. W domu była też jego młodsza siostra, Monika, która również nie miała nic do roboty. Żeby się nie nudzić, postanowiła poprosić Sebastiana by pograł razem z nią na komputerze. Udała się do jego pokoju (...)

  1 2 3 4 »