uczen. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "uczen"

Relacja uczeń-nauczyciel

Maj 2009 rok. Miałem wtedy 18 lat, byłem szczupłym i dobrze zbudowanym brunetem o wzroście 1,80m. Chodziłem do liceum na profil o rozszerzeniu matematyki i fizyki, w jednym z większych miast naszego kraju. W mojej klasie było wiele ładnych dziewczyn ale zawsze czułem, że to nie to. Od początku pociągały mnie dojrzałe i bardziej doświadczone kobiety. W moich myślach do dziś pozostaje moja nauczycielka Geografii, na której punkcie (...)

Odwiedzil mnie uczeń mojej klasy z przed kilku lat

I Dawid przejal inicjatywe w całości. Podszedl do mnie i zaczal namietnie calowac. Podczas pocalunku wodzil delikatnie rekoma po moim ciele by w pewnym momencie skupic sie na okolicach mojej myszki. Bylam cholernie mokra i podniecona. Skierowal mnie na krzeslo i rozchylil nogi podwijajac mi spodniczke do pasa. Na szczescie nie mialam rajstop tego dnia wiec tyko odchylil material majteczek na bok by miec calkowity dostep do mojej dokladnie wydepilowanej szparki ktora zaczal fantastycznie  (...)

Spelnilam fantazje w szkolnej klasie z uczniem i przylapani w trakcie przez nieodpowiednia osobe....

Dzien dobry. To co opisze ponizej nie spodoba sie wielu osobom ale zrobilam to z pelna swiadomoscia spelniajac swoje skryte fantazje. Jestem nauczycielka fizyki w wieku 39 lat. Rowniez jestem wychowawczynia jednej z pierwszych klas technikum. Nie tylko uczniowie marza i fantazjuja o seksie z swoja nauczycielka bo na odwrot tez to dziala tyle ze akurat nauczyciel nie moze w zaden sposob tego okazac logiczne dlaczego. Akurat ja uwielbialam najczesciej fantazjowac podczas zabawy myszka (...)

Zakończenie roku szkolnego 6

Kilkanaście pornograficznych zdjęć przedstawiało młodą nauczycielkę historii na tyłach samochodu obmacywaną, rozbieraną, a wreszcie rżniętą przez uczniów. - Coś takiego, i to zaraz na początku roku?! - Joanna z początku zdziwiona wpatrywała się w fotografie, ale zaraz po chwili na jej pięknej twarzy zagościł delikatny uśmiech. - Ciekawe co powiedziałby jej tatuś, jakby to się wszystko wydało (...)

Zakończenie roku szkolnego 5

Dotarła na salę akurat wtedy gdy dyrektor skończył swoją mowę powitalną. Jako, iż panował duży gwar, udało jej się przyjść niezauważenie. Stanęła z boku pomieszczenia i próbując dojść do siebie po szaleńczym biegu poprawiała swoją sukienkę, kiedy nagle zamarła. W oczy rzucili się jej chłopcy, którzy dwa miesiące wcześniej sprawili jej pożegnanie roku szkolnego (...)

Zakończenie roku szkolnego

- Tak! Poczekamy do końca, aż zostaną rozdane świadectwa i wszyscy wyjdą. Jeden z nas zamknie salę, dwóch wręczy kwiaty... i przystąpimy do działania. - Ale jak? Jak ty to widzisz, człowieku?! Zacznie krzyczeć, narobi hałasu i dopiero będzie skandal! - sceptycznie odpierali ten pomysł Tomek i Marek. - No, no właśnie skandal. Mamy przecież klasę na samej górze, na poddaszu gdzie kończą się schody. Salka jest mała, obita parkietem, wyciszona niemalże, nikt  (...)

Gruba nauczycielka

Kiedyś na jakiejś przerwie po kryjomu przyglądałem jej się jak pisała po tablicy. Jako, że była niska musiała się mocno wyprężyć, aby dosięgnąć na samą górę. Pisała energicznie ruszają ręką, a poniżej jej wystawionej dłoni było widać gigantyczne cyce. Były tak duże, że Monika podczas pisania przygniatała je bez przerwy, przez co miała ubrudzoną bluzkę kredą. Cyce nieprzerwanie trzęsły się i bujały, a ja stałem jak zamurowany  (...)

Nauczyciel oswajania nagości męskiej

Polegało to na tym że uczniowie uczyli się o rodzinie o budowie swojego ciało i innych, tak jak bywało wcześniej ale do każdej z szkoły podstawówki i gimnazjum przyjezdzajli nauczyciele którzy byli uczeni do tego by oswoić uczniów ze swoją nagością. 32 letni Łukasz należał do grupy która jeździła po całym kraju nauczając uczniów 6 klas podstawówki i 3 klasistow z gimnazjum. Oczywiście uczniowie byli dzieleni na  (...)

Nauczycielka matematyki

Mam na imię Michał, mam 19 lat, chodzę do klasy maturalnej. Opowiem wam co przydarzyło mi się w ostatnim czasie... Ten dzień był inny od większości codziennych dni w szkole. Dyrektor szkoły ogłosił nam w zeszłym tygodniu , że będziemy mieli zmienionego nauczyciela matematyki. Dziś był właśnie dzień w którym mieliśmy ją/go poznać. Z kolegami na przerwie sporo dyskutowaliśmy na ten temat (...)

Nauczycielka WF

Była nauczycielką wychowania fizycznego, świeżo po szkole. Była więc jeszcze trochę przed trzydziestką, a że była atrakcyjną kobietą wiele uczniów miało na nią chcęć. Uczyła w gimnzajum gdzie było pełno nastolatków mających na nią ochotę. Była długowłosą blondynką, której dodatkowo uroku dodawała jej grzywka oraz duże niebieskie oczy. Jako nauczycielka wf była szczupła i wysportowana. Miała także jeden albo (...)

  1 2 »