Wakacyjny seks z siostrą oraz kuzynkami

Witam wszystkich niezwykle gorąco oraz serdecznie. Mam na imię Sandra. Jestem szczupłą szesnastolatką mającą cudne brązowe oczy jak również włosy oraz średniej wielkości piersi. Mieszkam wspólnie ze swoimi rodzicami oraz czternastoletnią siostrą na przedmieściach Torunia.
Opisana tutaj historia wydarzyła się naprawdę. Zacznijmy jednakże od samego początku. Zeszłoroczne wakacje spędzałyśmy na wsi. Każdego dnia zaraz po śniadaniu razem z naszymi kuzynkami Julią,Anną oraz Magdą wychodziłyśmy na leśny spacer lub plaże wracając wieczorem.
Pewnego upalnego poranka pozmywawszy naczynia po posiłku spakowawszy tylko naprawdę same najpotrzebniejsze rzeczy ruszyłyśmy na tylko nam znaną plaże za lasem modrzewi.
Dotarwszy na miejsce najpierw rozłożyłyśmy specjalnie kupiony dokładnie rok temu plażowy koc następnie ja założyłam różowe,moja siostra Jagoda żółte,Julia czarne,Magda turkusowe natomiast Anna kremowe bikini. Nasmarowawszy się olejkiem wbiegłyśmy do rzeki przyjemnie chłodzącej nasze rozpalone słońcem ciała. Wyszedwszy na brzeg położyłyśmy się na kocu.
Resztę dnia spędziłyśmy na kąpaniu oraz opalaniu się. Wróciwszy do domu postanowiłyśmy obejrzeć jakiś film. Włączywszy telewizor trafiłyśmy na film erotyczny opowiadający historię miłości pomiędzy lesbijkami. Obserwując seksowne laseczki rozbierające się oraz pieszczące nawzajem swoje ciała poczułam,że moja muszelka lekko wilgotnieje natomiast sutki twardnieją
Skończywszy oglądanie Julia zapytała:
-Macie może ochotę zrobić to samo,co tamte laski na ekranie?
-Dlaczego nie. Warto spróbować-odparła Magda.
Przysunęłam się do Julii zaczynając ją rozbierać natomiast moja siostra najpierw rozebrała
Annę natomiast chwilę potem również Magdę. Kilka minut później Julia oraz Anna rozebrały do naga mnie,zaś Magda Jagodę. Położywszy się na miękkim kocu zaczęłyśmy miłosne pieszczoty.
Całując nagą Julię dotknęłam językiem jej mokrej szparki. Zmysłowy jęk jeszcze bardziej mnie podniecił jak również zmotywował. Zaczęłam jeszcze intensywniej lizać oraz wkładając palce. Następnie Julia odwdzięczyła się podobnie pieszcząc moje ciało. Potem tak samo zadowoliłam pozostałe kuzynki oraz siostrę natomiast one mnie. Spełnione opadłyśmy na poduszki.
-Było naprawdę wspaniale-rzekłam przytulając się do nagiej Magdy.
-Zgadza się-odparła Julia pieszcząc biust Jagody.
-Powinnyśmy coś takiego robić częściej-dodała Anna.
Odtąd niemalże każdego wakacyjnego wieczora po wzięciu ciepłego prysznica zamykałyśmy drzwi naszej wspólnej sypialni,po czym szybko rozbierając się uprawiałyśmy namiętny seks.

Czy możesz skomentować to opowiadanie :)

Spektra dnia 2016-06-18 13:56:02.

Ją też uprawia lesbijski seks z siostrą

Trynkidnia 2016-07-07 03:49:59.

Chętnie bym się zabawił z tobą i twoją siostrą Spektra

Zuodnia 2016-07-19 20:39:45.

Przeczytawszy nie wytrzymawszy i parsknęwszy. Fatalne opowiadanie, ale śmieszne.

Najnajlodnia 2016-07-23 12:27:08.

Gdy nie ma rodziców w domu też z siostrą uprawiany lesbijski sex :) jest cudownie

adamdnia 2016-07-31 23:58:46.

Moja kuzynka wiktoria ma ok 12 lat.mieszka w krakowie .widujemy sie zadko albo w ogole
wujek przyjezdza dosc czesto ale tylko z kuzynem .jednak mimo to gdy zaczely sie wakacje i kuzynostwo przyjechalo na wakacje do miejscowosci obok niedaleko mnie to czesto mnie odwiedzaja.gdy natrafia sie okazja to uprawiam seks z kuzynka (oczywiscie gdy kuzyn nie widzi) .jestem facetem 17 lat i jest super.lize jej pochwe ona sie rozkoszuje .calujemy sie .do penisa jeszcze nie doszlo ale z kuzynka wole to niz wcale bo nie chcemy tak bez zabespieczenia

liladnia 2016-07-31 23:59:41.

;)

resisnterdnia 2016-10-01 06:02:40.

to się nadaje do kategorii "parodia", a nie "erotyka", kto to wlg uznał za godne publikacji? :/

Prosimy o nie dodawanie w komentarzach danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Wakacyjny seks z siostrą oraz kuzynkami"

(pole wymagane)

Dodał/a: Sandra w dniu 17-05-2016 - czytano 31103 razy.
Słowa kluczowe:
seks dziewczyny