walenie konia. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "walenie konia"

Butla

Mam na imię Piotrek, lat 27. Ogólnie rzecz biorąc uważam się za bi seksa. Mam żonę, dwa lata po ślubie. Doświadczenia z mężczyznami to dawna przeszłość. Nie biorę się za zdrady bo póki co nie warto mi ryzykować utraty małżeństwa. Kocham swoją o dwa lata młodszą Agatę. Niestety czasami nalatuje człowieka na chęć poczucia "wypełnienia". Agata w łóżku jest tradycjonalistką, wręcz nudziarą. Ale seks to nie  (...)

Znajomi z podwórka - Ania

Dawno dawno temu, gdy nie było jeszcze internetu i komórek i łatwo dostępnych pornosów :) życie damsko-męskie na naszym podwórku było bardzo proste. Sympatie nastolatków nawiązywały się i kończyły szybko i nikt nie miał o to do nikogo pretensji. Zasady były jasne: 1. nic na siłę i 2. nie rozpowiadać o tym, co kto i z kim robił. U młodszych najczęściej kończyło się na pocałunkach ale starsi przeważnie posuwali się dalej. (...)

Kolonia...

On podszedł i powiedział porozmawiamy potem ubierz się teraz a w czasie poobiedniej ciszy przyjdź do mnie do pokoju. Jakoś wytrwałem do obiadu, ale nie mogłem nic przełknąć nie wiedziałem, co teraz będzie ze mną. Po obiedzie, kiedy wszyscy byliśmy w swoich pokojach ja pod pozorem wyjścia do toalety poszedłem do pana Marcina. Kiedy wszedłem do pokoju (...)