zdrada. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "zdrada"

Panna młoda

Mam na imię Ania. Brunetka o długich włosach. Kształty mojego ciała kuszą swoimi krągłościami. Lekko pulchna zawsze pociagałam mężczyzn. Noc mojego wesela. Byłam już zmęczona. Suknie ślubną zmieniłam na lzejszą i luźniejszą z dużym dekoltem. Kilka minut po 2:00 wujek poprosił mnie do tańca. Orkiestra grała juz trochę spokojniej. Większość gości była już w stanie mocnego upojenia. Mi też w głowie szumiało i przyjemnie się kręciło (...)

Konsternacje cz. I

Chociaż zbliżała sie do pięćdziesiątki to miała świetną urodę, typ "mamuśki" czy MILF, jak wolicie. Wysoka, blisko 180 cm, piersi- co najmniej miseczka D, krótkie włosy do polowy szyi. Po prostu każdy chciał ja mieć, gdy szła korytarzem każdy chłopak "skanował" ją z góry do dołu zatrzymując wzrok na krągłym tyłku ciasno opiętym obcisłymi spodniami z wyraźnie widocznymi liniami stringów ukrytymi pod odzieniem. (...)

Impreza na plaży cz. 21

Po wyjściu z więzienia, postanowiłam zrealizować obietnicę najlepszej imprezy w życiu. Gdyby nie przyjaciele, pewnie teraz siedziałabym w celi i patrzyła na świat przez kraty, najbliższe kilkanaście lat, ale nowe zeznania niektórych świadków i znalezienie innych osób, które widziały wypadek, plus nacisk przyjaciół zmusiły prokuraturę do wznowienia dochodzenia, a dzięki temu sąd zmienił wyrok (...)

Impreza na plaży cz. 20

Przeraziłem się wiadomością Michała. Jak mogłem być tak nieuważny, albo tak głupi, żeby nie wiedzieć, że kłamstwo ma krótkie nogi i wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Jedyne co mogę teraz zrobić, to powiedzieć prawdę, albo zmyślić jakąś historyjkę, w którą i tak z całą pewnością nie uwierzy. Na wyjawienie prawdy i przyznanie się do zdrady nie mam odwagi. Ale żeby go zdradzić tak. Jestem totalnym debilem. To wszystko  (...)

Impreza na plaży cz. 19

Całą noc nie zmrużyłem oka, myślałem tylko o Marcie i o tym co z nią teraz będzie. Nie mogąc zasnąć, za żadne skarby świata, zwlokłem się z łóżka przed szóstą, zrobiłem kawę i włączyłem komputer. Michał spał. Przejrzałem jak zawsze pocztę, sprawdziłem najważniejsze wiadomości, chociaż jedyną jaka mnie teraz interesowała to co z Martą. Siedziałem bezmyślnie, gapiąc się w ekran laptopa do dziewiątej, potem zacząłem  (...)

Tata Mojego Chłopaka

Mam na imię Monika i mam 25 lat. Mój chłopak ma 26 lat i ma na imię Przemek. Pewnego dnia można by powiedzieć że nawet niedaleko wieczoru przyjechałam do mojego chłopaka na noc. Cieszyłam się że nie będzie wtedy jego taty (jego tata ma 60 lat). Mieliśmy całą noc i jeden dzień dla siebie. Gdy już do niego przyjechałam przywitał mnie bardzo ciepło i poszliśmy do jego pokoju. Oglądaliśmy filmy było super. Gdy film się skończył  (...)